Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawna sytuacja, kombinowałem trochę z taktyką w środku sezonu i dość dziwny, raczej przypadkowy mi się wynik trafił w meczu z Realem, aczkolwiek satysfakcja duża :) .

 

 

barcelonarfbd2.png

 

Edytowane przez Dudek
Kolejny raz brak odpowiednich tagów. Następny taki post będzie odpowiednio nagrodzony.
Odnośnik do komentarza

A ja mam takie nietypowe pytanie...

Czy jeżeli dokonałem zmiany w taktyce swojego zespołu i w czasie trwania akcji kliknąłem 'zatwierdź' i gra przechodzi dalej w czasie to co dzieje się z tą akcją? Nie mogła paść z niej bramka? A jeśli tak, to jak dokonywać zmian tak aby nie przepuścić żadnej dogodnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Zabawna sytuacja, kombinowałem trochę z taktyką w środku sezonu i dość dziwny, raczej przypadkowy mi się wynik trafił w meczu z Realem, aczkolwiek satysfakcja duża :) .

 

 

barcelonarfbd2.png

 

 

Tylko pogratulować wyniku :) a ten Alan to niezły newgen musi być :D

 

 

A ja mam takie nietypowe pytanie...

Czy jeżeli dokonałem zmiany w taktyce swojego zespołu i w czasie trwania akcji kliknąłem 'zatwierdź' i gra przechodzi dalej w czasie to co dzieje się z tą akcją? Nie mogła paść z niej bramka? A jeśli tak, to jak dokonywać zmian tak aby nie przepuścić żadnej dogodnej sytuacji?

 

Mnie też to interesuje i zastanawia. Choć przy takiej ilości akcji, które moi piłkarze marnują, tych strat prawie nie zauważam ;P

Odnośnik do komentarza

Co do samego Alana to tak, masz rację. Jest największą gwiazdą Barcelony według mnie aktualnie i wyczynia cuda z piłką w trakcie meczu przechodząc dość często nawet wszystkich obrońców przeciwnej drużyny i strzelając gola. Jak jeszcze prowadziłem wcześniej Chelsea to gdzieś w Brazylii go znalazłem i sprowadziłem za 3 mln a jak trafiłem do Barcelony to pierwszy mój ruch to było ściągnięcie tutaj Alana za 15 mln. Zdziwiłem się, że tak tanio mi go sprzedali, chyba nie wiedzieli co tracą :P. Jakby ktoś był ciekaw to jego profil:

 

 

 

alanprofil_atrybuty0fc7.png

 

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś sposób, jeżeli w ogóle taki istnieje, poza łatką istniejącą do tej części gry, który umożliwia ściąganie zawodników non-UE do klubów z lig angielskich? Pytam dlatego, iż za każdym razem, gdy próbuję zawodnika, czy to z Brazylii, czy to z Chorwacji, sprowadzić do klubu z Anglii - władze tejże ligi - odrzucają wniosek. Jest jakiś sposób poza tym plikiem, który kasuje tą opcję?

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś sposób, jeżeli w ogóle taki istnieje, poza łatką istniejącą do tej części gry, który umożliwia ściąganie zawodników non-UE do klubów z lig angielskich? Pytam dlatego, iż za każdym razem, gdy próbuję zawodnika, czy to z Brazylii, czy to z Chorwacji, sprowadzić do klubu z Anglii - władze tejże ligi - odrzucają wniosek. Jest jakiś sposób poza tym plikiem, który kasuje tą opcję?

 

Nie, ale pozwolenie na gre dostaje zawodnik, który

 

Musiał on zagrać w przynajmniej 70% spotkań w pierwszej reprezentacji swojego kraju w czasie ostatnich dwóch lat.

Państwo, z którego gracz pochodzi musi zajmować przynajmniej 70. miejsce w rankingu FIFA.

 

Warto odnotować, że szanse na uzyskanie pozwolenia na pracę są tym większe, im piłkarz jest lepszy (biorąc pod uwagę CA i PA), starszy czy bardziej ograny w spotkaniach międzynarodowych.

Pomóc w uzyskaniu dokumentu może też wysoki status w drużynie, określany przy ofercie kontraktu.

Zawodnicy sprowadzani na testy, z którymi chwilowo nie podpisujemy długoterminowych umów, nie potrzebują pozwolenia na pracę.

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś sposób, jeżeli w ogóle taki istnieje, poza łatką istniejącą do tej części gry, który umożliwia ściąganie zawodników non-UE do klubów z lig angielskich? Pytam dlatego, iż za każdym razem, gdy próbuję zawodnika, czy to z Brazylii, czy to z Chorwacji, sprowadzić do klubu z Anglii - władze tejże ligi - odrzucają wniosek. Jest jakiś sposób poza tym plikiem, który kasuje tą opcję?

Ja tak miałem, dopóki grałem od 6 do 2 ligi. Jak awansowałem do premier league to już właściwie nie robili problemów co najwyżej zgadzali się za drugim razem. Jak masz raport skauta na temat zawodnika to tam masz napisane, jeżeli nie jest z UE, czy są szanse aby go sprowadzić do naszego klubu i czy władze ligi wyrażą zgodę za pierwszym, czy drugim razem. Czy wcale.

 

Edytowanie gry w tym temacie jest bez sensu bo równie dobrze możesz swoim ludzikom dać PA 200 i co to za przyjemność? Ja nigdy nie edytowałem gry i jakoś dało się osiągnąć sukces międzynarodowy startując z 6 ligi. I to jest radocha :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...