Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe pytanie. Znalazłem świetnego fizjoterapeutę bez klubu, ale najwyższą ofertę jaką mogę mu zaoferować to tylko 1300 tygodniowo a on chce 1800 tygodniowo. Jest to jedyny taki fizjoterapeuta. Reszta żąda 6000 tygodniowo. Jest możliwość żeby go jakoś zatrudnić? Czy nie ma sposobu na te idiotyczne ograniczenia? Myślałem żeby zatrudnić go jako asystenta a później zmienić mu w kontrakcie na fizjoterapeutę ale tak się nie da.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z reputacja klubu. Mianowicie zaczalem gre Legia Warszawa, na poczatku majaca reputacje na poziomie 5 950 (sprawdzone w Genie Scoucie). Teraz jestem pod koniec 5 sezonu. Sukcesy to: 5 razy mistrzostwo, 1 puchar polski, regularna gra w lidze mistrzow (moze bez spektakularnych sukcesow ale kilka zwyciestw sie zdarzylo). No i problem polega na tym, ze teraz moja reputacja wynosi 5 969, czyli urosla o cale 19 (!) punktow.... Wyprzedza mnie Wisla, ktora nie zagrala przez te 5 sezonow w zadnych pucharach. Jaka moze byc przyczyna tak niskiej reputacji mimo dobrej gry klubu?

Odnośnik do komentarza

Siemka. Mam parę pytań, zacząłem grę lidze San Marino ( dodatek pobrany z CMrev ) i moje pytania brzmią. Są tam same amatorskie kluby ,czy klub może zmienić status na profesjonalny w trakcie gry ? San Marino ma w europejskich pucharach 1 zespół w LM i 1 w LE , mimo że np. Wyspy Owcze mieszczące się w tej samej grupie mają 1 LM 3 LE czy w trackie gry to się zmieni i San Marino będzie miało 1 LM 3 LE . I czy jest możliwa aby FM sam zmienił system rozgrywek ? Chodzi mi np. o powiększenie ligi itp ? Z góry dzięki za odpowiedź , chciałbym to wiedzieć aby wiedzieć ( masło maślane ;P ) czy warto grać tą ligą , czy mam szansę wyciągnąć ją na dobry poziom.

Odnośnik do komentarza

Raf2 Właśnie boje się , że San Marino ma "zamrożone" miejsce w europejskich pucharach , bo gram już 3 sezon , i mimo tego że w rankingu krajowym jestem już kilka pozycji wyżej niż na początku to dalej mam 1LM 1 LE a kraje , które są ode mnie niżej mają 1LM 3 LE ;/

 

A moje pytanie odnośnie statusu klubu ? Może się on zmienić z amatorskiego na półzawodowy a potem profesjonalny ?

Odnośnik do komentarza

Małe pytanie. Dawno nie grałem w FM'a. Jakieś 2 lata już będzie. Poprzednio jak grałem w FMa(08-09) to na gotowych taktykach co z obecnej perspektywy dla mnie jest nieco bez sensu. Szukam sposobu na zmotywowanie graczy na końcówkę sezonu. Od 11 spotkań nie przegrałem Tottenhamem. Teraz szykuje mi się mecz na wyjeździe z West Hamem. Po finałowym meczu Pucharu Ligi Angielskiej(to mniej ważne od Pucharu Anglii) w którym wygrałem z nimi dość szczęśliwie 4:1 mam pewne "obawy". Gdyby nie pech Carltona Cola w tamtym meczu to finału bym nie wygrał. Grają niezwykle szybko i skutecznie przeciwko mojemu 4-3-3 swoim 4-2-2. Każda ich akcja wygląda groźnie.

 

Z ciekawości w ostatnim meczu jak nigdy spojrzałem na opinie asystenta. Odnotował on, że moi zawodnicy są zbyt pewni siebie coś w stylu, że mecz sam się wygra a przeciwnicy zwiną się na ich widok. Tutaj moje pytanie. Jak zmotywować zbyt pewnych siebie zawodników w takiej sytuacji? Miałem podobną sytuację jak na początku sezonu wygrałem 3:0 z Liverpoolem i 3:0 z Arsenalem. Wtedy to moi zawodnicy poczuli się zbyt pewnie i zaczęli odstawiać padakę z przeciwnikami z dołu i środka tabeli(np Blackpool miało serię 7 porażek z rzędu a ze mną zanotowali remis przez to, że zawodnicy myśleli, że mecz sam się wygra).

 

Jeszcze jedno pytanie. Czy w tej serii marnowanie dużej ilości stuprocentowych szans jest normą? Bo czasami jak patrzę się na zawodnika, który strzela wprost w bramkę z 8 metrów to zastanawiam się czy gram w Premiership czy jednak w polskiej ekstraklasie. Może to kwestia treningów? Mam Defoe i Pavluchenke żeby nie było, że gram jakimiś 17 letnimi młokosami.

Odnośnik do komentarza

Witam, potrzebuje pomocy. Poświeciłem bardzo dużo czasu na grę Koroną Kielce, ogólnie rozgrywki jest tam kilka dni. I po półtora sezonu wysakuje mi już dobrze znany Crash Dump. Niechciałbym stracić tej rozgrywki, bo dużo czasu na nia poświęciłem, a to przez to, że mam wybrana ogromna baze danycg, tzn. wybrałem wszystkie ligi grywalnymi, a dotego dobrałem wszystkich piłkarzy o reputacji krajowej do bazy. Taka gra trwa długa, ale w czasie kiedy trwa przetwazanie, ja gram w FIFE na PS3, więc nie ma problemu zoczekiwaniem. Moja prosba jest taka, czy ktoś mógł by mi sprawdzić mój zapis na swoim kompie?

 

Wersja: 11.3.0 178533(m.e v923), problem pojawia się od razu po kliknięciu kontynuuj

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Było mówione wielokrotnie. Rozbuduj bazy treningowe, polepsz reputacje klubu, zdobywaj coraz większy budżet, poszukaj klubów filialnych aż w końcu ta opcja się odblokuje.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś sposób żeby pieniądze nie uciekały z konta w zastraszającym tempie? Rozumiem, że w okresie przygotowawczym to pewnie sparingi z tymi co proponują największą gotówkę, dalej to kluby filialne tylko tutaj nie wiem czy nie ma jakiegoś limitu klubów filialnych o współpracy finansowej. Spojrzałem, że na początku sezonu było 20 mln na koncie a teraz jest 1 mln, więc trochę kiepsko.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś sposób żeby pieniądze nie uciekały z konta w zastraszającym tempie? Rozumiem, że w okresie przygotowawczym to pewnie sparingi z tymi co proponują największą gotówkę, dalej to kluby filialne tylko tutaj nie wiem czy nie ma jakiegoś limitu klubów filialnych o współpracy finansowej. Spojrzałem, że na początku sezonu było 20 mln na koncie a teraz jest 1 mln, więc trochę kiepsko.

 

Zmniejszyc pensje, nie wydawać dużych kwot na transfery, sprzedawać piłkarzy i szkolić własnych, a później ich też sprzedfawać.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Wystawiać rezerwowych.

 

Mam już wszystko rozbudowane na maksa, mam z 6 klubów filialnych które miały rozszerzyć siatkę i mam budżet ponad 100mln euro. Sprawdzałem inne kluby, gorsze i mają siatkę na maksa, a ja nie mogę jej rozbudować w olipiku marsylia

 

No to musisz czekać innej rady nie ma.

Odnośnik do komentarza

Z przykrością stwierdzam, że reżimy treningowe to ja mogę tylko kijem na odległość tknąć. Martwi mnie generalnie brak rozwoju zawodników i mocny regres umiejętności tych, którzy mieli kontuzję. Chcąc coś z tym zrobić widzę dwa rozwiązania, stąd też dwa pytania:

1)Znacie jakieś naprawdę dobre reżimy do pobrania (skąd?)

2)Ewentualnie macie jakieś wskazówki dotyczące dobrego kreowania reżimów?

Odnośnik do komentarza

Dzięki!

Mam tylko pytanie odnośnie kilku pozycji i obciążenia.

Obciążenie ma być w trakcie sezonu jak rozumiem takie, jak jest ustawione w programach?

Co znaczą pozycje:

Center Back

Wing Back

Striker

Central Mid

Jak rozumiem nie ma treningu dla bocznych obrońców więc przypadają oni do central defence?

I jak rozumiem zwykły boczny pomocnik lewy/prawy to Central Mid?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...