Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

Jak zawodnicy nie narzekają na obciążenie to nic nie zmieniaj.

 

Center Back - Środkowy obrońca

Wing Back - boczny obrońca

Striker - napastnik

Central Mid - środkowy pomocnik

Winger - skrzydłowy, boczny pomocnik.

Odnośnik do komentarza

Pytanie o konkretnych trenerów jest dla mnie kompletnie bez sensu, gdyż sporo z nich na różnych rozgrywkach ma różne umiejętności. Jeden trener na jednej grzie może trenować taktykę na 5 gwiazdek, natomiast na innej rozgrywce ten sam trener może mieć 4,5 albo 4 gwizdki. Dlatego najlepiej jest używać kalkulatora do sprawdzania umiejętności trenerów

 

http://bonzollm.vze.com/

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc strasznie słabo gra mów ofensywny pomocnik mam go ustawionego jako wysunięty rozgrywający i tak w 7 meczach ma 3 bramki i 1 asystę strasznie mnie to denerwuje ponieważ wykonuje on na mecz po 12 podań a jest ustawiony jako rozgrywający więc powinien dochodzić chociaż do 35/40 podań na mecz macie jakąś radę bądź wiecie jak go ustawić żeby w miarę strzelał i asystował oraz przede wszystkim dużo podawał bo takiego zadania od niego oczekuję.

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że FM jest bardzo ciekawy. Zacząłem grę Ajaxem Amsterdam. Prowadziłem ich przez 2 sezony. W pierwszym sezonie wygrałem Superpuchar Holandii, Puchar Holandii, dotarłem do 1/8 LM i wygrałem Ligę. W drugim wszystko obroniłem, lecz w LM zająłem 3 Miejsce w grupie, i w LE dotarłem do 1/8 Finału. Tydzień przed Euro 2012 odszedłem z klubu, bo i tak nie chciałem przedłużać kontraktu z Ajaxem, a chciałem w spokoju oglądnąć Polskę na Euro. Dwa dni po finale Euro, to był chyba 3 Lipca Sir Alex Ferguson skończył karierę i Manchester United złożył mi ofertę prowadzenia ich. Oczywiście przyjąłem. 5 Lipca Capello zakończył karierę i Anglia złożyła mi ofertę bycia selekcjonerem reprezentacji Anglii. Oczywiście przyjąłem. Gram w fm-a już bardzo długo, ale coś takiego to mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie, jak wygląda pozwolenie na pracę w Wlk. Brytanii? Zawodnik jeżeli nie dostanie pozwolenia to przechodzi, można go wypożyczyć i nie może u nas grać czy w ogóle nie przechodzi i nie ma opcji żeby dostał obywatelstwo państwa UE na wypożyczeniu?

Odnośnik do komentarza

czy ktoś grajacym rodzimymi klubami doszedł w koncu do sytuacji ze klub ma reputacje wiekszą niz KRAJOWA?

 

Mam Wisła 2024 rok, 13 MP z rzędu, co roku wychodze z grupy LM, klub warty ponad 120 mln Euro, na płace mam 1.6 mln E tyg

nawet ku*wa doszło do takiej sytuacji ze wybudowali mi stadion ktory nazwali na moją cześć.

A reputacja dalej ch** dupa.

Odnośnik do komentarza

Reputacja klubu zależy także reputacja ligi i zawodników grających w klubie.

 

reputacja ligi nigdy nie będzie dobra.

 

a co do piłkarzy/trenerów to wiekszosc z nich ma KONTYNENTALNĄ

doszedłem do etapu ze kupuje z Ajaxów, Olympiakosów piłkarzy po 12 mln Euro np. reprezentantów młodzieżowych Holandii,Francji,Anglii,Hiszpanii i Brazylii.

Moi byli piłkarze zostaja najlepszymi na świecie, trenerzy 90% reputacja kontynentalna

do tego mam tą szaloną 1.6 mln E tygodniowo na pensje.

tylko juz ch****o sie gra jak od ligi dostaje sie po 1 mln euro :D

Odnośnik do komentarza

Mam małe pytanie. Macie jakiś sposób na poprawę celności strzałów? W każdym meczu mam ich przynajmniej 20, za to celnych może z 8-9 i strasznie mnie to irytuje. Dodam, że gram Chelsea, rok 2015 z napatnikami Dzeko-Neymar-Kalinic-Luis Suarez i żadnemu 'wykańczanie akcji' i 'opanowanie' nie schodzi poniżej 15.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

sciagam ten plik : FM 2011 Revolution Update v0.1 daje nowa gra i ch** . Nie widzi mi pliku a wsadzam go do folderu editor data ktory znajduje sie w folderze obslugiwanym przez gre bo mam tam i grafike i sejwy. Daje nowa gra, zaznaczam tam ZMIEŃ i nie ma żadnego pliku jak wejdzie docelowe okno.

WTF ?

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania:

1. W jaki sposób szybko, łatwo i ksutecznie podnieść morale zespołu?

2. Co zrobić, aby zarząd zgodził sie na zatrudnienie nowych trenerów?

 

 

a i jeszcze jedno:

Jakie znaczenie w grze ma zanjomość lub nie znajomość przez piłkarza jezyka polskiego w polsim klubie?

Edytowane przez lucasp17
Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Jakie znaczenie w grze ma zanjomość lub nie znajomość przez piłkarza jezyka polskiego w polsim klubie?

 

Znając język szybciej się aklimatyzuje i zaczyna grać na swoim poziomie. Bez języka np obrońca gdzie komunikacja jest ważna pierwszy sezon albo pół może grać po prostu słabo.

Odnośnik do komentarza

Jakie znaczenie w grze ma zanjomość lub nie znajomość przez piłkarza jezyka polskiego w polsim klubie?

 

Słabiej się ze sobą porozumiewają i przez to drużyna może wolniej się ze sobą zgrywać. Nie pamiętam już od czego zależy czy zawodnik nauczy się języka szybciej czy później. U mnie niektórzy potrzebowali na to 3-4 lat a niektórzy już po roku mieli wpisany język polski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...