Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Ostatnio znudziły się mi stare kariery i objąłem Man City żeby zaszaleć z petrodolarami.

 

Po pół sezonu Tevez stracił formę, rozmowy i ława na razie niewiele dają. Już więcej bramek od niego strzela Kompany...

 

Zastanawiam się czy można coś jeszcze zrobić, czy skorzystać z zainteresowania jego osobą (AC Milan) i go sprzedać?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z koszulkami Śląska Wrocław bo nie widnieją w grze mimo tego że są w odpowiednim folderze i config też jest dobry. Wiecie może co jest przyczyną ?

 

Jest to niemożliwe, aby nie działało, zapewne w configu zrobiłeś małą literówkę. Jeśli chcesz, mogę Ci podesłać koszulki dla wszystkich klubów Ekstraklasy, razem z configiem, których sam używam w grze.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z reputacja klubu. Mianowicie zaczalem gre Legia Warszawa, na poczatku majaca reputacje na poziomie 5 950 (sprawdzone w Genie Scoucie). Teraz jestem pod koniec 5 sezonu. Sukcesy to: 5 razy mistrzostwo, 1 puchar polski, regularna gra w lidze mistrzow (moze bez spektakularnych sukcesow ale kilka zwyciestw sie zdarzylo). No i problem polega na tym, ze teraz moja reputacja wynosi 5 969, czyli urosla o cale 19 (!) punktow.... Wyprzedza mnie Wisla, ktora nie zagrala przez te 5 sezonow w zadnych pucharach. Jaka moze byc przyczyna tak niskiej reputacji mimo dobrej gry klubu?

Odnośnik do komentarza

Panowie przyznaję się bez bicia nie przeczytałem 305 stron tego tematu(trochę dużo). Szukałem porad na CMRev, na CFM na FM-Zone jak również tutaj w dziale FM 2011, odpowiedzi na nurtujące mnie zagadnienie nigdzie nie znalazłem. Mianowicie chodzi mi o te nieszczęsne "przygotowanie do meczu". Może już za stary jestem i tego nie ogarniam, dlatego proszę o pomoc;) Dla większej przejrzystości wypunktuje moje wątpliwości.

 

1. Jeśli mam ustawione trzy taktyki w tych przygotowaniach, ale w meczu korzystam z zupełnie innej taktyki to będzie to jakoś ujemnie wpływało na grę moich zawodników?

 

2. Nie przywykłem do tych nowych taktyk z kreatora, konwertuje do klasycznej "suwaczkowej". Jak mam pozostałe dwie szybkie taktyki ustawić również na klasyczne?

 

3. Czy stopień "znajomość formacji" jest z automatu wyższy przy tych nowych taktykach(z kreatora), niż przy "suwaczkowych".

 

4. Ostatnie, ale chyba najważniejsze pytanie. Czy ja coś robię nie tak czy to gra jest tak upierdliwa, że przy zmianie formacji na inną z automatu włączają się ustawienia tych nowych taktyk. I nawet po zmianie na moją zapisaną klasyczną taktykę muszę ją na nowo konwertować?

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza

To patronacki może wysyłać do Ciebie, a nie Ty do niego ;) Ty możesz wysyłać do klubu filialnego, a robisz to w tym samym miejscu gdzie ustalasz, w której drużynie ma grać piłkarz (pierwsza drużyna, rezerwy, u-18) i ustawiasz dostępność do gry w rezerwach.

Odnośnik do komentarza

To patronacki może wysyłać do Ciebie, a nie Ty do niego ;) Ty możesz wysyłać do klubu filialnego, a robisz to w tym samym miejscu gdzie ustalasz, w której drużynie ma grać piłkarz (pierwsza drużyna, rezerwy, u-18) i ustawiasz dostępność do gry w rezerwach.

Rozumiem, tylko patrz w umowie pisze: http://www.flickr.com/photos/52252173@N08/5851959275/in/photostream/

 

I to mnie właśnie zastanawia.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ale prawdę mówiąc nie słyszałem, żeby komuś udało się tak wysłać zawodnika. Co oczywiście nie znaczy, że się nie da i może gdzieś jest ta opcja :-k

 

Niestety ja do tej pory nigdy nie miałem zapisu tego typu, więc nawet nie mam jak tego sprawdzić w grze. :/

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Gram Tottenhamem i myślałem, że 6-8 miejsce to będzie pestka, tymczasem tak nie jest przez kontuzje. Nie wiem czy to wyjątkowy pech czy źle dobrany trening, ale od początku sezonu co jakiś czas wylatuje mi ktoś ważny ze składu a kiedy on wraca wylatuje mi następny. Tym sposobem mam kontuzjowanych 4 zawodników podstawowego składu i jednego z rezerw. Żeby lepiej to zobrazować do kontuzjowanych należą Van der Vaart (prawie od początku sezonu, więzadła czyli do końca sezonu mam najlepszego zawodnika z głowy), teraz wyleciał mi Gareth Bale (2-3 miesiące przerwy ) Younes Kaboul oraz Alan Hutton ( czyli dwójka prawych obrońców, Kaboul zaczyna leczenie a Hutton przez ponad miesiąc będzie jeszcze pauzował) no i na koniec dobrze zapowiadający się Mehdi Carcela (ma z głowy piłkę na 2 tygodnie). Gram 4-3-2-1 z DP przez to, że wyleciał mi na samym początku VdV co zmusiło mnie do zrezygnowania z OPŚ na rzecz DP.

 

Wiem, że w 2009 bez łatki były takie cyrki, że po 6-7 zawodników to była norma, ale po łatce już takich rzeczy nie było. Tak, więc tutaj moje pytanie. Od czego zależy to, że aż tylu zawodników musi odpoczywać zamiast grać? Zbyt intensywny trening? Brak odpoczynku? Granie meczów co 4 dni? Słabi fizjoterapeuci? Agresywny odbiór przeciwnika? Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Gram Tottenhamem i myślałem, że 6-8 miejsce to będzie pestka, tymczasem tak nie jest przez kontuzje. Nie wiem czy to wyjątkowy pech czy źle dobrany trening, ale od początku sezonu co jakiś czas wylatuje mi ktoś ważny ze składu a kiedy on wraca wylatuje mi następny. Tym sposobem mam kontuzjowanych 4 zawodników podstawowego składu i jednego z rezerw. Żeby lepiej to zobrazować do kontuzjowanych należą Van der Vaart (prawie od początku sezonu, więzadła czyli do końca sezonu mam najlepszego zawodnika z głowy), teraz wyleciał mi Gareth Bale (2-3 miesiące przerwy ) Younes Kaboul oraz Alan Hutton ( czyli dwójka prawych obrońców, Kaboul zaczyna leczenie a Hutton przez ponad miesiąc będzie jeszcze pauzował) no i na koniec dobrze zapowiadający się Mehdi Carcela (ma z głowy piłkę na 2 tygodnie). Gram 4-3-2-1 z DP przez to, że wyleciał mi na samym początku VdV co zmusiło mnie do zrezygnowania z OPŚ na rzecz DP.

 

Wiem, że w 2009 bez łatki były takie cyrki, że po 6-7 zawodników to była norma, ale po łatce już takich rzeczy nie było. Tak, więc tutaj moje pytanie. Od czego zależy to, że aż tylu zawodników musi odpoczywać zamiast grać? Zbyt intensywny trening? Brak odpoczynku? Granie meczów co 4 dni? Słabi fizjoterapeuci? Agresywny odbiór przeciwnika? Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi.

 

Gra w Anglii jest brutalna i nie ma co do tego wątpliwości. Grając w Premiership trzeba mieć na uwadze właśnie fakt tego, że zawodnicy często wylatują ze składu i trzeba mieć po dwóch grajków na tą samą pozycję.

Co do pytania, wydaję mi się że intensywność treningu nie ma wpływu na to jak często zawodnicy łapią kontuzje w trakcie meczu, lecz właśnie na treningu. Zauważyłem natomiast, że moi zawodnicy częściej łapią kontuzje gdy są zmęczeni, dodając do tego mecze co 3-4 dni i brutalność ligi samej w sobie trzeba wziąć poprawkę na szerokość kadry, tak aby do składu wybierać zawodników wypoczętych. Sam zastanawiam się czym dokładnie różni się 'dobry' fizjoterapeuta od 'złego', ale coś mi w pamięci świta, że lepszy fizjoterapeuta dokładniej określa szacowany powrót do zdrowia zawodnika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Teraz wypadł mi Modric na 3 tygodnie, czyli już 6 zawodnik :_eyes::eusa_eh: . Jak tu walczyć o cokolwiek jak nawet nie mam kim grać? Na transfery sobie nie mogę pozwolić. Jedyne na co mogę liczyć to wypożyczenia bo mam styczeń ale za darmo to raczej nikt nie będzie chciał nikogo wypożyczać. Brutalna czy niebrutalna liga ale 6 zawodników kontuzjowanych w tym samym czasie to przegięcie. Jak zazwyczaj nie biorę na ławkę bramkarza tak teraz jestem zmuszony go wziąć bo już nie mam z kim jeździć na mecze :szczerba: .

Odnośnik do komentarza

hmmm też nigdy nie miałem tego rodzaju współpracy, nie jestem pewien ale sugerowałbym że na te obozy mogą wyjeżdżać tylko gracze na kontraktach juniorskich i to w ich interakcji szukałbym tej opcji ;) (chyba że już to robiłeś)

 

Właśnie przed momentem szukałem tego, co napisałeś i nic to nie dało. :( Ale pewnie jakoś się to musi dać zrobić, skoro jest napisane. A po drugie bardzo interesująca funkcja, może przyśpieszyć rozwój zawodników.

Odnośnik do komentarza

Teraz wypadł mi Modric na 3 tygodnie, czyli już 6 zawodnik :_eyes::eusa_eh: . Jak tu walczyć o cokolwiek jak nawet nie mam kim grać? Na transfery sobie nie mogę pozwolić. Jedyne na co mogę liczyć to wypożyczenia bo mam styczeń ale za darmo to raczej nikt nie będzie chciał nikogo wypożyczać. Brutalna czy niebrutalna liga ale 6 zawodników kontuzjowanych w tym samym czasie to przegięcie. Jak zazwyczaj nie biorę na ławkę bramkarza tak teraz jestem zmuszony go wziąć bo już nie mam z kim jeździć na mecze :szczerba: .

 

Mi pod koniec sezonu w Liverpoolu wypadli ze składu: C.R., Tevez, Suarez, Paloschi, Cassani i jeszcze jeden obrońca. Do składu byłem zmuszony wrzucić juniorów i dwóch prawdopodobnie zagrzeje miejsce na dłużej. Rozumiem, że może być to uciążliwe, ale jak sam widzisz nie jesteś odosobniony w tym problemie, ale czy to nie to czyni tą grę piękną ? ; )

W efekcie tej plagi odpadłem z ligi mistrzów oraz pucharu Anglii, ale cudem udało mi się zwyciężyć w Premiership. Powiem Ci, że radość z tego faktu była niesamowita ; )

Odnośnik do komentarza

Rozumiem jakby to było pod koniec pierwszego sezonu ale... w pierwszej połowie sezonu!? Najzabawniejsze jest to, że z taką plagą kontuzjowanych udało mi się pocisnąć Arsenal i Liverpool i każdej z tych drużyn wcisnąłem 3 bramki, oni mi 0 :szczerba: do tego remis z Chelsea i Manchesterem. Tylko nie radzę sobie z drużynami, które znajdują się w dolnej i środkowej części tabeli. Z takim Blackpool, które przegrało z każdym przed meczem sobie powiedziałem " oho, 7 meczów z rzędu przegrywają, pewnie ze mną zremisują " no i stało się. 20 kilka strzałów a w 90 minucie na tablicy 0:0. Teraz nie wiadomo jakby potoczyła się gra z Blackburn, które jest o dziwo na 6 miejscu bo przegrywałem 2:0, odrobiłem 1 bramkę i strzeliło mi crash dumpa :szczerba: .

 

Znacie jakiś dobry trening na okres przygotowawczy jak i po nim? Może to przez to, że mam słabych trenerów i nie są odpowiednio przygotowywani do meczów. :szczerba:

Odnośnik do komentarza

Ej pomózcie mi chodzi mi zebym mial graficznie przedstawione umiejetnosci zawodnika jak np w pes 11 albo tak jak tutaj na skrinie

 

http://imageshack.us...beztytuujs.png/

 

http://img59.imagesh...profilatryb.png

 

bo ja mam same cyferki a jestem poczatkujacy i nie umiem ustawiac dobrze zawodnikow a to by mi pomoglo a tu moj skri jak to sie u mnie przedstawia

 

 

http://imageshack.us...beztytuuwy.png/

 

http://imageshack.us.../202/sobol.png/

 

 

 

nie lape sie w cyferkach powinien byc taki okrag z umiejetnosciami np kreatywnosc szybkosc fizycznosc gra glowa itp

 

moje zycie lezy w waszych rekach

 

 

 

 

nie wiem czy to cos da ale gra to orginal patch 11.3 i bez wgranych zadnych dodatkow

 

mam wgrane spolszczenie bo gra kupiona byla angielska

 

 

 

sorry jednak mam wgrane facepacki do wisly warty i kilku najlepszych klubów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...