Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić żeby druzyna nie popełniała błedów w końcówce spotkań. Właśnie zakończyłem 14 kolejke Ekstraklasy i zajmuje dopiero 7 mijsce. Dlaczego dopiero? Z Bełchatowem porazka po bramca w 93 minucie, z Widzewem porazka po bramce w 95 minucie, z Górnikiem remis po bramce w 91 minucie, z Zagłębiem remis po bramce w 93 minucie. Co jest nie tak, ze moi zawodnicy tak grają. Z czego w meczu z Zagłebiem w 14 kolejce Paweł Golański, będą 5 metrów przed własnym polem karnym w 93 minucie przy wyniku 2:1 dla mnie i majac tylko 10 zawodników na boisko zaczął sie kiwać z dwoma zawodnikami Zagłebia, po czym stracił piłkę, którą chwile później Dusan Djokić wpakował do pustej bramki. I wten sposb straciłem łacznie 6 punktów, gdyby nie to byłbym teraz liderem, z tym że trzecia legia miałaby 1 punkt mniej i zaległy mecz.

Odnośnik do komentarza

Jakie ligi możecie polecić do gry na tym sprzęcie poza 5 najlepszymi?

 

Intel C2D 2,8 Ghz

4 GB RAM (używam 3 - XP)

grafika GF 9500 GT 512

Dysk 320 GB

 

W Wiedźmina 2 spokojnie na średnich moge pograć.

 

Wejdź w gre, zobacz ile masz gwiazdek przy szybkosci rozgrywki. Jeśli są minimum dwie to przetwarzanie trwa od kilku do kilkunastu sekund, więc mozna grać na luzie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz dowieźć mecz do końca na takim wyniku jaki jest to polecam w 89-90+ minucie zastosować 'gra bez ryzyka' w poleceniach dla drużyny. Jest to możliwe gdy ustawisz taktykę na 'powstrzymywanie'. Do tego może zostaw sobie jakiegoś defensora na zmianę na końcówkę meczu?

Odnośnik do komentarza

Kartę graficzną masz strasznie cienką, ale do FM za bardzo wymagana nie jest, polecam :

 

Anglia(4ligi), Brazylia(1), Argentyna(1), Francja(2), Niemcy(2), Włochy(2), Hiszpania(2), Holandia(2),

Portugalia(2), Polska(2), Ukraina(2), Turcja(1), opcjonalnie można wziąć ligę szkocką i belgijską,

spokojnie pograsz.

 

 

Jakie ligi możecie polecić do gry na tym sprzęcie poza 5 najlepszymi?

 

Intel C2D 2,8 Ghz

4 GB RAM (używam 3 - XP)

grafika GF 9500 GT 512

Dysk 320 GB

 

W Wiedźmina 2 spokojnie na średnich moge pograć.

 

Wejdź w gre, zobacz ile masz gwiazdek przy szybkosci rozgrywki. Jeśli są minimum dwie to przetwarzanie trwa od kilku do kilkunastu sekund, więc mozna grać na luzie.

 

Dałem te Lucashina poza Polską, Belgią i Szkocją i mam 2 gwiazdki na 50k piłkarzy przy małej bazie danych.

Odnośnik do komentarza

 

Dałem te Lucashina poza Polską, Belgią i Szkocją i mam 2 gwiazdki na 50k piłkarzy przy małej bazie danych.

 

Z tego co grałem na róznych kompach, gwiazdki działają tak samo, wiec powinno ci to spokojnie pójść i tak jak mówiłem przetwarzanie do kilku sekund.

Edytowane przez Dudek
Cytujemy tylko post do którego się odnosimy.
Odnośnik do komentarza

Mnie intryguje jedna sprawa, podam przykład, grałem sobie Dinamem Zagrzeb, bodajze 3 sezony, i otóż talent Mateo Kovacić slabiutko sie mi rozwinał,zakonczylem gre i rozpoczalem nowa. Wziałem inny klub, mniejsza o to jaki, pograłem sezon i patrze barcelona przed 2 sezonem zrobila transfer tegoz kovacica i byl wspaniale rozwiniety, nie rozumiem dlaczego tam sie rozwinal tak wspaniale po jednym sezonie a u mnie po 3 slabiutko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...