Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Do polskiej reprezentacji bardzo trudno się dostać. Wszyscy odpadają na rozmowie kwalifikacyjnej po pytaniu, z prezesem PZPN znasz się od lat?

Ja prowadzę reprezentację Anglii, wcześniej prowadziłem Urugwaj z sukcesami, złożyłem papiery o polską i mnie odrzucili mimo, że mam obywatelstwo Polskie a Angielskiego ani Urugwajskiego nie mam. Nawet zaznaczyłem, że byłem reprezentantem Polski w przeszłości startując grę.

Odnośnik do komentarza

Mam juniora o CA 70 i PA -9. W edytorze zmieniłem mu PA na -10 (FMRTE pokazuje, że będzie miał 185), jednak moi trenerzy wyceniają jego potencjał na 2 - 2,5 gwiazdki. Jak będzie naprawdę? Rozwinie się do zawodnika klasy światowej czy zostanie przeciętniakiem, i czy sztab (bardzo dobry) może się aż tak mylić?

Odnośnik do komentarza
Mam juniora o CA 70 i PA -9. W edytorze zmieniłem mu PA na -10 (FMRTE pokazuje, że będzie miał 185), jednak moi trenerzy wyceniają jego potencjał na 2 - 2,5 gwiazdki. Jak będzie naprawdę? Rozwinie się do zawodnika klasy światowej czy zostanie przeciętniakiem, i czy sztab (bardzo dobry) może się aż tak mylić?

 

 

Przy treningu, grze i dobrym mentorze ma duże szanse. Ja po pierwszym sezonie w GENIE Scout znalazłem zawodnika z CA 80 a PA 200(!!!) a Zidane ocenił mi go na 2 gwiazdki. Kosztował mnie 35tys. euro a po przyjsciu miał już 4,5 gwiazdki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Co to jest ta cała siatka wyszukiwania juniorów ? Ale tak dokładnie, co daje, ile kosztuje, sa z niej jakies korzysci , warto budowac ?

 

Daje juniorów z większym PA. Ile kosztuje to nie wiem bo nigdy nie udało mi się jej rozbudować.

Odnośnik do komentarza

Co to jest ta cała siatka wyszukiwania juniorów ? Ale tak dokładnie, co daje, ile kosztuje, sa z niej jakies korzysci , warto budowac ?

 

Daje juniorów z większym PA. Ile kosztuje to nie wiem bo nigdy nie udało mi się jej rozbudować.

o czym wy gadacie? dalem w zarzadzie rozbudowac siatke wysz jun i powiedzieli ok i teraz zamiast na wyspach wyszukuje mi w calej europie wiec o jakich kosztach mowicie?

Odnośnik do komentarza

Co to jest ta cała siatka wyszukiwania juniorów ? Ale tak dokładnie, co daje, ile kosztuje, sa z niej jakies korzysci , warto budowac ?

 

Daje juniorów z większym PA. Ile kosztuje to nie wiem bo nigdy nie udało mi się jej rozbudować.

o czym wy gadacie? dalem w zarzadzie rozbudowac siatke wysz jun i powiedzieli ok i teraz zamiast na wyspach wyszukuje mi w calej europie wiec o jakich kosztach mowicie?

 

 

Teraz chyba mówisz o zasięgu scoutingu :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wy ale ja jestem zawiedziony najnowszym patchem. Skuteczność kiepska - jeżdżę na mecze zespołu z klasy B i tam wykorzystują po części sytuacje sam na sam, a w fm-ie idzie piłka w kosmos. Do tego jest sporo kontuzji i kartek ale to nie jest jeszcze takie straszne. Najlepsze jest to że w prawie każdym meczu padają bramki samobójcze, czasmi nawet po 2 albo 3. W ogóle to ciężko jest zagrać żeby nie stracić bramki, czy to z mocnym czy ze słabszym rywalem. I dziwi mnie też że agenci proponują mi tylko napastników, def. pomocników i środkowych obrońców. Chciałem kupić środowego pomocnika i lipa, nie dość że bardzo mało jest zawodników na tą pozycję to jeszcze są bardzo słabi. Też tak macie czy tylko u mnie tak jest?

Odnośnik do komentarza

U mnie bardzo dobra skuteczność, niedługo opublikuję najnowszą taktykę 7 v4 bo na prawdę wymiata na nowym patchu. Wygrywam prawie wszystko a czasem wyniki mam po 7 bramek.

 

Na razie możesz sprawdzić taktykę z mojego podpisu jest nieco słabsza, ale po małej modyfikacji też się może okazać skuteczna.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi dlaczego jak gram drużyną, która nie gra w europejskich pucharach to nie widzę na bierząco wyników tych rozgrywek (ani Liga Mistrzów ani Liga Europy). Mogę dopiero zobaczyć jak wejdę w te rozgrywki. W FM 2010 też tak było. Czy da się to jakoś włączyć? W poprzednich wersjach były wyniki na bierząco i brakuje mi tego.

Odnośnik do komentarza

Zdarzyło się komuś by wybudowali wam nowy stadion?

Mi, po wykupieniu od miasta i dwóch rozbudowach, postanowiono wybudować całkiem nowy obiekt. Mało tego, nazwano go na moją cześć "mojenazwisko Park". I tu się pojawia problem, bo po przeniesieniu na ten stadion zniknęła jego nazwa... Pierwszy sparing rozegrałem, jeszcze była. Zamknąłem FM-a, dziś wieczorem odpalam, żeby rozkoszować się grą na obiekcie mojego imienia a tam takie coś:

http://i51.tinypic.com/10mkn0p.jpg

 

Ktoś ma jakieś pomysły co zrobić by nazwa wróciła? Próbowałem edytorem czasu rzeczywistego, ale tam nazwy zmienić nie idzie.

Odnośnik do komentarza

wiem temat musial byc walkowany milion razy wiec sory. chce miec repre niemiec oryginalna ale nie chce nic instalowac sciagc. podobno da sie to zalatwic kasujac cos. C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\updates\update-1130\db\1130\lnc\all i ja usunalem wlasnie to i najpierw bylo wszystko ok a teraz jest powolanych 3 normlanych zawodnikow reszta szaraki. ktos powie co wiecej trzeba usunac?

Odnośnik do komentarza

2024 rok. Najwyższe PA Polaka 168 z tym, że ma podwójne obywatelstwo i gra w Niemczech. Nie grał w kadrze, ale na razie występuje jako Niemiec. 166 ma Polak z tylko polskimi papierami. Gra ewidentnie nie docenia Polaków. Problem naszej piłki nie tkwi w słabych zawodnikach, ale w słabych klubach i nędznym pzpn, które we końcu się poprawią. Oczywiście jak na te lewackie warunki panujące w Polsce cokolwiek może się poprawić. Ale coś się jednak poprawi. Więcej małych stadionów, kluby coraz silniejsze i walczące o prym. Ogromnym potencjałem Polski jest wyrównana liga, każdy może sięgnąć po trofeum więc opłaca się walczyć. To sprawia, że opłaca się inwestować i rozwijać. To też kluby robią na swoją skromną polską skalę.

 

Przykładem niedoszacowania Polaków w grze jest też profil Szczęsnego. Wygląda żenująco, a każdy kto widział go w akcji wie, że chłopak ma PA na 190 ;) no chyba się ze mną zgodzicie w tym? U mnie w grze ma 131. Żenujący błąd, ale w końcu to tylko gra.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Też ubolewam nad tym że Polska liga w grze jest krótko mówiąc olana ciepłym moczem. Myślałem że zmienna reputacja coś zmieni ale nadal jest tak samo i chyba trzeba rozegrać z 20 sezonów żeby to się zmieniło. Grałem Lechem 6 sezonów co roku liga mistrzów 2 razy ćwierćfinały z których odpadłem z przyszłym finalistą i na następny rok pojawia się sponsor który daje 1 milion funtów na 2 lata a budżet płacowy przekracza ledwie 600 tys funtów. Normalnie to firmy by dawały kupę kasy za możliwość reklamowania się z corocznym uczestnikiem LM. Polskich wychowanków po pewnym czasie praktycznie brak. Kluby w ogóle nie inwestują w te rzeczy. Na mecz LM z Manchesterem City przychodzi 36 tys osób na 42 tys pojemności. To wszystko sprawia że nie warto grać w polskiej lidze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...