Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam pytanko gram na patchu 11.3 i mam dodane dużo róznych lig np kuwejt, hiszpańska 5 liga itp ale gram obecnie Ligę Angielską i teraz moje pytanie czy klikajac "nową grę'' i w tym samym okienku odznaczając wszystkie nowe liga ale nie grając nimi wpływa to na bazę danych w grze ??

 

Jeżeli je odznaczysz to nie będą miały wpływu na nową rozgrywke.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście wpływa, spowalnia grę i umożliwia Ci widzenie zawodników w tych ligach i rozgrywek z tych lig. Najlepiej wybrać je jako tylko podgląd. Wtedy znacznie mniej procesora zużyją, ale nie będziesz mógł w tych ligach podjąć pracy czego zazwyczaj i tak się nie robi.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście wpływa, spowalnia grę i umożliwia Ci widzenie zawodników w tych ligach i rozgrywek z tych lig. Najlepiej wybrać je jako tylko podgląd. Wtedy znacznie mniej procesora zużyją, ale nie będziesz mógł w tych ligach podjąć pracy czego zazwyczaj i tak się nie robi.

 

 

Jakie ligi wybrałeś podczas swej przygody Gloucesterem ? Było w czym wybierac jesli chodzi o zawodnikow ?

Odnośnik do komentarza

Grywalne polska od drugiej ligi i angielska od 8. Reszta to wszystkie dostępne w standardzie dla patcha 11.2.1 w podglądzie, z aktualizacją lig, która wtedy wyszła. Zawodników spoko, było trochę. Dzięki obywatelstwu Polski i Francji dobrze widziałem zawodników z tych lig, to się szczególnie przydawało póki teren skautingu miałem ograniczony do wysp i okolic.

Nie narzekałem na wybór, ale czasem na przerwę wakacyjną poświęcałem kilka dni gry ;) Teraz na patchu 11.3 to luksus jest. Zaznaczasz 100 zawodników i skaut ich dane zbiera op kolei. Tak to można grać. Jak wychodziłem z 6 ligi to musiałem każdego zawodnika po jednym zaznaczać i skautować.

mam najnowsza latke (11.3), a mimo to wyskakuje mi "crash dumps" !! 3 raz w tym samym miejscu przez co nie moge grac dalej :( co mam zrobic ??

spróbuj po kolei wgraj sejwa, weź urlop i spróbuj ominąć, usuń folder z craschem i spróbuj minąć. Być może jest to niepomijalny crasch wynikający z dogrania złej paczki z ligami (10 lig angielskich miało taki błąd).

Odnośnik do komentarza

Grywalne polska od drugiej ligi i angielska od 8. Reszta to wszystkie dostępne w standardzie dla patcha 11.2.1 w podglądzie, z aktualizacją lig, która wtedy wyszła. Zawodników spoko, było trochę. Dzięki obywatelstwu Polski i Francji dobrze widziałem zawodników z tych lig, to się szczególnie przydawało póki teren skautingu miałem ograniczony do wysp i okolic.

Nie narzekałem na wybór, ale czasem na przerwę wakacyjną poświęcałem kilka dni gry ;) Teraz na patchu 11.3 to luksus jest. Zaznaczasz 100 zawodników i skaut ich dane zbiera op kolei. Tak to można grać. Jak wychodziłem z 6 ligi to musiałem każdego zawodnika po jednym zaznaczać i skautować.

 

 

 

Chodzi Ci o to, ze dajesz okno wyszukiwania zawodników, zaznaczasz powiedzmy z 10 zawodników, prawym dajesz scouting ? A drugie pytanie te wszystkie lidi dostepne w standardzie, czyli ligi np czech, sloweni, rosji itp itd ale w podfladzie ?

Odnośnik do komentarza
spróbuj po kolei wgraj sejwa, weź urlop i spróbuj ominąć, usuń folder z craschem i spróbuj minąć. Być może jest to niepomijalny crasch wynikający z dogrania złej paczki z ligami (10 lig angielskich miało taki błąd).

 

lig ang nie mialem wgranych, tylko polskie, ale po ponownym uruchomieniu komputera i na minimalnym obciazeniu pamieci poszlo dalej :D ufffff

 

!!!! EDYTA !!!!!

 

nie wiem o co chodzi, teraz zaczal mi "crash dumps" wyskakiwac ciagle w innym miejscu, co jest? nigdy wczesniej tego nie mialem? dzis nagle sie zaczelo, a niczego nie instalowalem i w grze nic nie mieszalem ;/

 

a moze byc wina bazy? mam "ogromna" lub duza ilosc lig wybrana z kilku kontynentow? i juz system nie ciagnie? bo to mi sie zaczelo po zakonczeniu sezonu 2016/2017

 

poddaje sie!!!! czlowiek placi za gre a nawet pograc nie moze, co za ścierwo!!! jak mozna usunac ostatnia latke ??

Edytowane przez Dudek
Przeklinanie
Odnośnik do komentarza

witam patch 11.3 okazal sie dobrym posunieciem zmiany ktore sie pojawily poszly w dobrym kierunku jednak jest klika rzeczy innych niz w 11.2.1 Gra jest duzo szybsza i co najwazniejsze tzw crash dumpy sa juz tylko znikome Najwazniejsze co sie zmienilo to skutecznosc Miala byc poprawiona odnosnie taktyki i gry przeciwnikow Jak zauwazylem przeciwnicy zmienilo sie duzo ale odnosnie przeciwnikow Nie diwia juz mecze kiedy maja 12 strzalow w tym 7 na bramke i 4 gole Z moich doswiadczen na razie taktyka srodkiem sie zprawdza Jezeli chodzi o bramki to nie jest ich duzo W meczach ma sie malo sytuacji i ofensywa jest nie za ciekawa Dla mnie patch poprawil to co jest najmniej widoczne Trzeba znow szukac rozwiazan taktycznych Korzystalem z tych na 11.2.1 ale nie sprawdzaja sie Ciekawe ile taktyk trzaba bedzie sprawdzic zeby gra chodzila normalnie Zeby mecze byly ciekawe i w ogole Czas pokaze ale na razie 1 do 0 dla 11.2.1 na pierwsze wrazenia

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Wie ktoś ile dostaje się kasy za zwycięstwo w LIGA Adelante (2 hiszpańska)? Bo nie wiem czy mi się opłaca awansować w tym sezonie. Dostane mało kasy to mnie zjedzą potem.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

i tak ta kasa co ja dostaniesz, to jakieś ochłapy więc nawet na porządne transfery nie starczy, ale lepiej awansuj i tak

 

Gram Deportivo Alaves i za awans do LIGA Adelante odstałem 1.5 miliona funtów na transfery przy uniknięciu spadku. Wiec zarząd mam bardzo hojny :D Udało mi się przeprowadzić bardzo mocne transfery wolnych zawodników + paru kupiłem za tą kasę co dało efekt w postaci 3 miejsca w połowie ligi. Tylko teraz mam dylemat czy opłaca się walczyć o awans jak klub ma wartość 7 milionów funtów. W lidze angielskiej za awans dostaje się kupę kasy + kasa za prawa telewizyjne wiec opłaca się awansować nawet przy małym budżecie bo się dostanie zwykle te 10 milionów. A w Hiszpańskiej to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...