Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

ale ta gra mnie denerwuje ... zagrałem 3 sezony Interem i w tym czasie wygrałem : 2x Mistrzostwo Włoch 2x Puchar Wloch 2x Super Puchar Wloch 2x Super puchar europy 1x lige europejska i 1 x lige mistrzow , pozniej odszedłem z klubu i poszedłem do Legii gdzie popracowałem pólroku i zrezygnowalem , teraz gdy wyrażam zainteresowanie przejecia takie klubu jak np. Fulham,Espanyol, Hannover ,Stuttgart to otrzymuje odpowiedz "Moje Nazwisko ? Tak nisko jeszcze nie upadlismy ! " no bez jaj , z takimi sukcesami powinni sie bić o mnie a oni uważają mnie za jakiegoś amatora :eusa_doh: mam procent zwycięskich meczów ponad 75% reputacje kontynentalną a oni mnie nie chcą , czym to moze byc spowodowane ??

 

 

Z tego, co widzę to nie jesteś pierwszą osobą, która ma taki problem. Wychodzi, więc na to, że jest to błąd gry. Może następny patch go naprawi.

Odnośnik do komentarza

Trochę wydaję się głupie ale bardzo ważne pytanie, obecnie jestem w stanie rozgrywania drugiego sezonu jednak chciałbym zobaczyć, minuty w których padały bramki w meczach z zeszłego sezonu, raportu meczowego nie mogę włączyć. Nie wiem dlaczego, mogę tylko z meczów pod koniec sezonu, potrzebuje minut, wiem kto strzelał itd. Ale chce mieć pełen wgląd na mecze z tamtego sezonu, jest to możliwe? Proszę o szybkie odp. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

po prostu gra po jakimś czasie kasuje możliwość wejścia do raportu starszych meczów, gdyby tak się nie działo, po pięciu sezonach Twój sejw ważyłby ~2 GB ;) o ile nie masz żadnego sejwa z przed paru miesięcy to już sprawdzenie minut zdobywanych bramek nie będzie możliwe, osobiście jeśli lubisz gromadzić takie rzeczy polecam robić zrzuty ekranu po meczu

Odnośnik do komentarza

Witam,

mam pytanie związane z samą rozgrywką. Proszę mi powiedzieć czy dobrze myślę. Mam aktywnych osiem lig, wyłączną opcję "dodawaj składy do klubów" i mała bazę danych. Niestety w większości reprezentacji nie mogę w ogóle objąć (jest komunikat, że zwolnił sie trener, ale nie ma opcji by zaproponować swoją kandydaturę). Dobrze myślę, że jest to spowodowane wyłączoną opcją "dodawaj składy do klubów"? dodam jeszcze że główne reprezentacje są dostępne do ewentualnego objęcia, natomiast chodzi o inne, mniej mocne i chyba to przypada losowo...

Odnośnik do komentarza

Siemano, nie mam pojęcia jak zrobić żeby piłkarze na ekranie taktyki sortowali się wg wyboru do składu i pozycji jednocześnie. Próbowałem już wszystkich przycisków myszy... Zrzut ekranu wyjaśni dokładniej czego nie umiem zrobić. Z góry dzięki :)

72755634.th.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Dudek
Brak tagu spoiler
Odnośnik do komentarza

Dziś zacząłem grać od nowa na patchu 11.3. Zawsze ściągam do siebie Parzyszka, nie inaczej było tym razem, jednakże (!!!) jest pewien "problem"

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/85fb848c4d965ac8.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c1840786141e90bf.html

 

:>

 

tez to wychwyciłem i powiem, że straszna lipa ja się wstrzymuje z graniem może jakiś fix wyjdzie 11.3.1 :)

Odnośnik do komentarza

Siemano, nie mam pojęcia jak zrobić żeby piłkarze na ekranie taktyki sortowali się wg wyboru do składu i pozycji jednocześnie. Próbowałem już wszystkich przycisków myszy... Zrzut ekranu wyjaśni dokładniej czego nie umiem zrobić. Z góry dzięki :)

72755634.th.png

 

 

Uploaded with ImageShack.us

klikasz na jeden atrybut a pozniej z shiftem na drugi, o to ci chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...