Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie ,bo o ile szukanie zawodników którym kończy się kontrakt za 1,3,6 miesięcy jest dosyć łatwe ,bo możemy posortować według wartości to już zawodników bez kontraktu jest ciężej ,bo "nie mają" wartości. Tu moje pytanie, jaki jest najlepszy sposób na szukanie piłkarzy bez kontraktu odpowiednich dla nas ?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie ,bo o ile szukanie zawodników którym kończy się kontrakt za 1,3,6 miesięcy jest dosyć łatwe ,bo możemy posortować według wartości to już zawodników bez kontraktu jest ciężej ,bo "nie mają" wartości. Tu moje pytanie, jaki jest najlepszy sposób na szukanie piłkarzy bez kontraktu odpowiednich dla nas ?

 

Ja mam kilka sposobów. Przede wszystkim wybieram sortowanie wg. liczby występów w reprezentacji. Jeśli szukam piłkarza na jakąś konkretną pozycję to wybieram tą pozycję i np. sortuje wg. jakiegoś atrybutu (jak skrzydłowego to szybkość itd.)

Odnośnik do komentarza

Moje sposoby są inne. Skautuje w pierwszej kolejności obcokrajowców (narodowość Anglik / nie), ponieważ wśród nich zazwyczaj niedostępni są Ci nieco słabsi i wśród odsianych łatwiej znaleźć jakiegoś wartościowego gracza. W nowej wersji możesz zaznaczyć kilku zawodników i zebrać karty wszystkich na raz, jeżeli skaut nie zdąży będzie kontynuował, aż wykona całość zadania.

Potem mieszam minimalne parametry ale jak najmniej bo często zawodnik szczególnie nieprzeskautowany nie pokazuje wszystkich parametrów. Więc wybieram dla obrońcy krycie 13 i tych skautuje, potem wyłączam krycie i włączam odbiór 13 i tych skautuje. Oczywiście zależy to od poziomu na jakim grasz, jak szukasz z wolnego to się domyślam, ze nie jest to wysoki poziom.

Po takim zestawie operacji mam już gwiazdki przy zawodnikach, zazwyczaj wybieram tych w trzema lub więcej oceniam ich poziom wiek charakter i próbuję ich zatrudnić. Bardzo istotne jest to, że najlepsi gracze nie są zbyt długo dostępni z wolnego. Zazwyczaj zaraz po zakończeniu kontraktu 1 lipca w kolejce transfer pojawia im się kilka klubów z ofertami. W takiej sytuacji warto dać mu ofertę wyższą niż on proponuje w rozmowach. Bywało, że dawałem zawodnikowi 11000 funtów tygodniowo mimo, że on chciał tylko 8000. Tak robiłem bo kilka dobrych klubów też złożyło mu oferty. Wcześniej kilku upatrzonych graczy sprzątnęli mi sprzed nosa bo za bardzo się targowałem. Dobrze natomiast się potargować jeżeli zawodnik nie ma innych ofert.

Odnośnik do komentarza

Ponawiam moje pytanie z poprzedniej strony i dodaję kolejne, a mianowicie czy mając najlepszą szkółkę piłkarską i siatkę wyszukiwania juniorów mogę mieć pewność że do mojego klubu przychodzić będą juniorzy na miarę Thiago Alcantry czy też Messiego? Gram Wisłą i zastanawia mnie to czy to, że ekstraklasa jest słaba coś znaczy? Wytłumaczy mi ktoś jak to jest z tymi nowymi juniorami? Z góry dzięki.

 

 

Grałem Lechem na patchu 1.1 przez 6 sezonów i doszedłem do wniosku że generowanie juniorów zależy chyba od krajów. Miałem akademie piłkarską najlepsze szkółki młodzieżowe i najlepszy junior jaki mi się wygenerował miał PA 138 w innych Polskich klubach podobnie.

 

Mnie chyba dopiero w 10 sezonie trafiaja sie zawodnicy miedzy 140-150 PA. ale najlepszy jakiego udalo znalezc sie w polskiej lidze to wychowanek Polonii W-wa 179PA. Nie wiem czy ma znaczacy wplyw, ale zaczxeli pojawiac sie lepsi zawodnicy odkad mam zatrudnionych b.dobrych trenerow juniorow.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

[pytanie osoby która od FM 2006 nie uruchamiała manago]

 

Ile obecnie wyszło łatek do FM 2011? Czy gra jest chociaż w 50% tak miodna jak na wersji 2006? Generalnie chodzi o to, czy trzeba przeszukiwać i kombinować z taktyką 3-4 godziny, rozgrywać sezon 8 tygodni, kiedy ma się może godzinkę, góra dwie, na uruchomienie FM i chciało by się przyjemnie puknąć sezon w tydzień? :>

Odnośnik do komentarza

[pytanie osoby która od FM 2006 nie uruchamiała manago]

 

Ile obecnie wyszło łatek do FM 2011? Czy gra jest chociaż w 50% tak miodna jak na wersji 2006? Generalnie chodzi o to, czy trzeba przeszukiwać i kombinować z taktyką 3-4 godziny, rozgrywać sezon 8 tygodni, kiedy ma się może godzinkę, góra dwie, na uruchomienie FM i chciało by się przyjemnie puknąć sezon w tydzień? :>

 

Wyszly 3 latki plus fix do latki nr 2. Jesli chodzi o przyjemnosc z grania to po trzeciej latce gra sie naprawde przyjemnie, co prawda w nowej wersji jest kilka opcji ktore opozniaja gre (np konferencje prasowe) ale mozna to w odpowiedni sposob poustawiac wedlug wlasnego widzi mi sie (w tym przypadku nakazac asystentowi uczestnictwo w konferencjach). Tak wiec jesli tylko masz w miare dobrego kompa to bierz sie za FM11. ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, po wszystkich patchach dalej zawodnicy z wiekiem 21+ których przeniosłem do ME, nie grają w tych drużynach... to jakiś bug , obok zawodników jest [NIE] Nie moze wystapic w nastepnym meczu. Co z tym zrobić ? zawodnicy są zarejestrowani, w FM 2010 wszystko ok było ...

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Własnie jak oceniacie nową łatkę? Sporo poprawia bo nie miałem czasu nawet się z nią dobrze zapoznać?

 

Wszystkie irytujące błędy jak ogromna ilość kartek, czy też notorycznie marnowanie 100% bramek i crash dumpy zostały naprawione. FM 11 po trzeciej łatce jest naprawdę dobrą grą.

 

Witam, po wszystkich patchach dalej zawodnicy z wiekiem 21+ których przeniosłem do ME, nie grają w tych drużynach... to jakiś bug , obok zawodników jest [NIE] Nie moze wystapic w nastepnym meczu. Co z tym zrobić ? zawodnicy są zarejestrowani, w FM 2010 wszystko ok było ...

 

W polskiej ME może grać tylko 2 zawodników powyżej 21 lat.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie czy zna ktoś porty które trzeba odblokować żeby grać w sieci, znalazłem tylko te z wersji 08 lecz odblokowałem je i nadal nie mogę się połączyć, być może mogły się zmienić. Z Fifa miałem podobne problemy ale tam porty do odblokowania były w instrukcji i podziałało. Jeśli mógłby ktoś podać te porty lub powiedzieć mi że się nie zmieniły od wersji 08 lub powiedzieć jak je odblokować, bo być może ja źle to robię, będę wdzięczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

witam

 

mam pytanko gram na patchu 11.3 i mam dodane dużo róznych lig np kuwejt, hiszpańska 5 liga itp ale gram obecnie Ligę Angielską i teraz moje pytanie czy klikajac "nową grę'' i w tym samym okienku odznaczając wszystkie nowe liga ale nie grając nimi wpływa to na bazę danych w grze ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...