Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

 

8e16174e198725df.png

 

 

Przestraszyłem się, że ów 30 latek zechce zakończyć piłkarską karierę już teraz i dałem na wstrzymanie. Jednak byłem ciekaw jakby zachował się gdybym mu powiedział: "ok". Powiedziałem więc mojemu 34-letniemu bramkarzowi,(broni u mnie 14 sezon) że po zakończeniu kariery byłby z niego świetny menadżer (miał tę funkcję w planach) i on również odpowiedział, że może zacząć choćby i dziś. Mając w głowie świadomość, że mam młodego bramkarza, który w przyszłości powinien zająć jego miejsce postanowiłem zaryzykować. Odpowiedziałem "zaczynaj", jednak szczęśliwie okazało się, że jedyne co się zmieniło to pokazały mi się jego atrybuty trenerskie, w planach zamiast określenia "rozważa" jest napisane "zdecydowany", a on sam podpisał nowy kontrakt n kolejne 3 lata.

 

Ot taka mała ciekawostka....

Edytowane przez Dudek
Obrazki wstawiamy w tagi [spoiler] i [img], a nie [url]
Odnośnik do komentarza

Witam

wykonałem sobie loga do wszystkich rozgrywek polskich, następnie za pomocą programu FMGG (graphic guru) porobiłem pliki config. i niby wszystko ładnie śmiga, za wyjątkiem 2 ligi zarówno wschodniej i zachodniej grupy. ani loga normal ani small nie są wyświetlane. Pozostałe, tj. od ekstraklasy po wszystkie grupy 4 ligi działają bez zarzutu.

Jakieś pomysły ??

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Od czego zależy miejsce w klasyfikacji rozgrywek ?

 

Od sukcesów klubów z danej ligi w europejskich pucharach.

 

A moze to dlatego ze mam ustawione organizaje sparingow przez asystenta?

 

W ustawieniach asystenta możesz to zmienić.

Odnośnik do komentarza

Od czego zależy miejsce w klasyfikacji rozgrywek ?

 

Od sukcesów klubów z danej ligi w europejskich pucharach.

 

A moze to dlatego ze mam ustawione organizaje sparingow przez asystenta?

 

W ustawieniach asystenta możesz to zmienić.

 

 

Hmm to dziwne, bo Dynamem Zagrzeb awansowałem do Ligi Mistrzów, wspolczynniki krajowe poszly w góre, wypzredzilem pare krajów takich jak Polska miedzy innymi, a w klasyfikacji rozgrywek jestem daleko po tyle

Odnośnik do komentarza

Ja wiem ze ja moge to zmienic.Ale moje pytanie dotyczy przyczyny dlaczego nie moge zmienic rozmiarow boiska.Szukam juz wszedzie doslownie i to byl jeden z pomyslow.

 

Asystent na początku sezonu pyta o wymiary boiska, w trakcie chyba nie można tego zmienić.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Hmm to dziwne, bo Dynamem Zagrzeb awansowałem do Ligi Mistrzów, wspolczynniki krajowe poszly w góre, wypzredzilem pare krajów takich jak Polska miedzy innymi, a w klasyfikacji rozgrywek jestem daleko po tyle

 

 

Bo niestety do sukcesów muszą się przyczyniać inne kluby. Grałem Lechem 6 sezonów dwa razy doszedłem do ćwierćfinałów ligi mistrzów a maks udało mi się osiągnąć to 3 gwiazdki. Gdybym grał dłużej to pewnie bym doszedł do pierwszej dziesiątki ale wyszedł nowy patch :D

Odnośnik do komentarza

Ja wiem ze ja moge to zmienic.Ale moje pytanie dotyczy przyczyny dlaczego nie moge zmienic rozmiarow boiska.Szukam juz wszedzie doslownie i to byl jeden z pomyslow.

Może boisko nie jest własnością klubu a rozmiar stadionu uniemożliwia zmianę jego wielkości? Sprawdź to w informacjach o klubie.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Żeby zbudowali nowy stadion trzeba mieć w większości meczów full widzów oraz grubo powyżej 100 milionów na koncie. Stadiony są drogie i te 20 milionów na stadion powyżej 50 tys widzów nie starczy. Z budową stadionu nie ma co się spieszyć bo na bank zarząd weźmie duży kredyt a potem to się wszystko na budżecie transferowym i wielkości płac w klubie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc daję tutaj:

 

Panowie, ratujcie. Coś mi się zrąbało z FM-em 11. Kiedy wczytuję grę, po chwili gra mi się wyłącza.

Gra mi się wyłącza tylko wtedy, gdy kliknę w jakiego bądź piłkarza., po prostu wyrzuca mnie z gry.

 

Ktoś miał podobny problem :?: Czy jedynym rozwiązaniem jest de instalacja gry :?:

 

P.S. Nie wgrywałem żadnych patchów czy też dodatków do gry. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...