Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No tak właśnie też zauważyłem problem z Naszymi piłkarzami. Ciężko jest znaleźć prawdziwą perełkę która będzie miała +170 PA. Niestety.. taki jest nasz związek to taka jest piłka. Mam nadzieję że z następnymi FM'ami nasza rodzima liga będzie coraz lepiej się rozwijała.

Odnośnik do komentarza

wiem temat musial byc walkowany milion razy wiec sory. chce miec repre niemiec oryginalna ale nie chce nic instalowac sciagc. podobno da sie to zalatwic kasujac cos. C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2011\data\updates\update-1130\db\1130\lnc\all i ja usunalem wlasnie to i najpierw bylo wszystko ok a teraz jest powolanych 3 normlanych zawodnikow reszta szaraki. ktos powie co wiecej trzeba usunac?

 

konkretnie to usunalem pliki fake.lnc , nleague.lnc , lic_dan_swe_fra.lnc

 

co jeszcze trzeba?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś poruszał ten temat, ale znalazłem chyba mega buga, mam nadzieję, że się mylę i da się to jakoś naprawić.

Mianowicie, wycofałem ze składów reprezentacji zawodników, którzy zostali powołani na mecze towarzyskie i od tamtej pory każdy z nich ma status: wycofany z reprezentacji i żaden selekcjoner ich nie powołuje. Mało tego, sam objąłem po sezonie reprezentację i też nie mogę ich powołać, z racji tego, że mają wspomniany status i nie mogę tego w żaden sposób naprawić. Jest jakiś sposób na to?

Odnośnik do komentarza

Cześć Wszystkim

Prowadzę Lech Poznań mam rok 2019. Mam problem z treningiem moim zawodnikom bardzo wolno rosną atrybuty albo w ogóle, mam trenerów 4,5 gwiazdki i bazy treningowe na maksa rozwinięte. Mógłbym prosić,aby ktoś kto ma sprawdzony jakiś trening który przynosi mu dobre rezultaty to umieścił go tutaj a jak nie niech mi wyśle na maila mostostal111@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Cześć Wszystkim

Prowadzę Lech Poznań mam rok 2019. Mam problem z treningiem moim zawodnikom bardzo wolno rosną atrybuty albo w ogóle, mam trenerów 4,5 gwiazdki i bazy treningowe na maksa rozwinięte. Mógłbym prosić,aby ktoś kto ma sprawdzony jakiś trening który przynosi mu dobre rezultaty to umieścił go tutaj a jak nie niech mi wyśle na maila mostostal111@wp.pl

 

Ja używam tego i jest działa jak należy.

http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=3445

Odnośnik do komentarza

Prosze o wyjaśnienie co oznacza ten komunikat:

formed (invalid token) at line 1 of vievs-v1-team=sqad=vievs.xml

lub formed (invalid token) at line 1 of switchling.xml i td.

Wciąż pojawia mi się ten lub podobny komunikat gdy probuje rozpocząc mecz lub wchodzę do składów. Odinstalowanie gry i jej ponowna instalacja nie pomaga (usunąłem wszystkie dodatki i wyczyściłem wpisy). Sam już niewiem co robic.

Odnośnik do komentarza

Cześć Wszystkim

Prowadzę Lech Poznań mam rok 2019. Mam problem z treningiem moim zawodnikom bardzo wolno rosną atrybuty albo w ogóle, mam trenerów 4,5 gwiazdki i bazy treningowe na maksa rozwinięte. Mógłbym prosić,aby ktoś kto ma sprawdzony jakiś trening który przynosi mu dobre rezultaty to umieścił go tutaj a jak nie niech mi wyśle na maila mostostal111@wp.pl

 

Ja używam tego i jest działa jak należy.

http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=3445

A mógłbyś umieścić jakieś screeny zawodników prze i po treningu

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Przed nie pokaże bo nie mam screenów. Ale mam efekty i pamiętam jak wyglądał gdy przechodził do mnie.

 

Wszystko prócz atrybutów psychicznych miał na szaro. Teraz wygląda tak. Jeszcze trochę i będzie czołowym lewym obrońcą w lidze.

http://i.imgur.com/ZYqaH.png

 

Mam bazę treningową tylko dobrą dlatego trochę długo muszę czekać na efekty.

Odnośnik do komentarza

http://www.centrumfm.org/taktyki-12,757,Chelsea_2.html

 

 

Tutaj znajduje się pewna taktyka którą chciałem użyć. Pobrałem, wsadziłem tam gdzie trzeba i z początku chciałem ją wybrać z menu "Zarządzaj taktykami" klikam tam i nie wiem co sie dzieje. Ktoś coś w komentach pisał o jakimś konwertowaniu na styl klasyczny, czy jest to koniecznie? Bo pisze, że nieodwracalne dlatego się boję i szukam informacji z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

http://www.centrumfm...,Chelsea_2.html

 

 

Tutaj znajduje się pewna taktyka którą chciałem użyć. Pobrałem, wsadziłem tam gdzie trzeba i z początku chciałem ją wybrać z menu "Zarządzaj taktykami" klikam tam i nie wiem co sie dzieje. Ktoś coś w komentach pisał o jakimś konwertowaniu na styl klasyczny, czy jest to koniecznie? Bo pisze, że nieodwracalne dlatego się boję i szukam informacji z góry dzięki!

 

 

ta taktyka jest już klasyczna więc nie można jej konwertować

Odnośnik do komentarza

Przed nie pokaże bo nie mam screenów. Ale mam efekty i pamiętam jak wyglądał gdy przechodził do mnie.

 

Wszystko prócz atrybutów psychicznych miał na szaro. Teraz wygląda tak. Jeszcze trochę i będzie czołowym lewym obrońcą w lidze.

http://i.imgur.com/ZYqaH.png

 

Mam bazę treningową tylko dobrą dlatego trochę długo muszę czekać na efekty.

Mi tak dobrze się nie rozwijają choć okazało się że miałem ten sam trening nie wiem dlaczego jakbyś miał jakieś porady to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak
Mi tak dobrze się nie rozwijają choć okazało się że miałem ten sam trening nie wiem dlaczego jakbyś miał jakieś porady to byłbym wdzięczny.

 

Może są już rozwinięci na maksa? Zobacz w edytorze jakie mają CA i PA. Może też masz trenerów co mają słabą współprace z juniorami? Dużo zależy też od tako jaki mają poziom dyscypliny i determinacje.

 

Warto zlecić asystentowi wybór składu na mecz? Czym wy się kierujecie ustalając wyjsciową 11?oprócz umiejętności co jest jeszcze ważne?forma, kondycja?

 

Nie warto bo źle wybiera zwykle. Ja kieruje się formą, kondycją i tym jaki jest mecz. Jeśli zawodnik nie lubi meczy o dużą stawkę to go nie wystawiam w decydujących meczach.

Odnośnik do komentarza
Mi tak dobrze się nie rozwijają choć okazało się że miałem ten sam trening nie wiem dlaczego jakbyś miał jakieś porady to byłbym wdzięczny.

 

Może są już rozwinięci na maksa? Zobacz w edytorze jakie mają CA i PA. Może też masz trenerów co mają słabą współprace z juniorami? Dużo zależy też od tako jaki mają poziom dyscypliny i determinacje.

 

Nie są rozwinięci na maksa dużo im brakuje a moi trenerzy maja współpracę 20.

 

Warto zlecić asystentowi wybór składu na mecz? Czym wy się kierujecie ustalając wyjsciową 11?oprócz umiejętności co jest jeszcze ważne?forma, kondycja?

 

Nie warto bo źle wybiera zwykle. Ja kieruje się formą, kondycją i tym jaki jest mecz. Jeśli zawodnik nie lubi meczy o dużą stawkę to go nie wystawiam w decydujących meczach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...