Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się trochę podszkolić w grze. Głównie mam na myśli tworzenie taktyki, trening, rozmowy motywacyjne itp. Macie jakieś cenne porady, lub poradniki (wolałbym w języku polskim) lub coś w tym stylu? Mam wrażenie, że coś kiepsko mi z tym idzie. Ostatnio chciałem się sprawdzić w porównaniu z moim asystentem. W 5ciu spotkaniach ostro się męczyłem z rywalami (porażki, remisy, a jeśli zwycięstwa, to bardzo skromne), a mój asystent lał wszystkich równo, strzelając rywalom po trzy, cztery bramki. Pomożecie? Gram Widzewem, FM 2011.

Odnośnik do komentarza

Poszukaj na revolution tam poradników jest sporo. Treningi polecam zastosować opracowane bo są liczone a nie zgadywane.

Najlepsze jakie znam to Maestro Ugo.

 

Taktykę spróbuj moją post wyżej, a potem zacznij po jednym zmieniać parametry. Tylko nie wszystkie na raz. Sam się zorientujesz co poprawia grę a co pogarsza.

 

A, i jeszcze jeżeli pytasz o radę, weź słabszy zespół z niższej ligi. Więcej satysfakcji będziesz miał z gry, jeżeli wyjdziesz z nizin i coś zdobędziesz.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Mam prośbę czy ktoś mógłby dać linka do działającego (w sensie gdzie jest możliwość jego ściągnięcia) terminarza ligi polskiej do FM 2011? Próbowałem ściągnąć z cmrev.com, ale tam ten pliczek jest chyba uszkodzony.

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza

panowie mam taki problem czasami gdy gram mecz to podczas akcji gdy powinni mi sie wyswietlic na ekranie pilkarze to oni sie nie wyswietlaja ... np. pisze ze strzelilem bramke ale nie pokazuje mi calej akcji bramkowej , nie wiem czemu w ustawieniach mam ustawione zeby pokazywalo kluczowe akcje , zdarza mi sie tak co jakis czas wtf ??

Odnośnik do komentarza

Sciagnalem sobie wszystkie ligi Europejskie (bodaj z CM Rev) gram lige San Marino, ale moim zagranicznym pilkarza nie liczy sie wogole czas gry w zespole do otrzymania obywatelstwa San Marino, czy mozna to jakos podczas gry zmienic, jakims edytorem ? Bo w kazdej lidze jest chyba ustawione ile lat trzeba grac do otrzymania obywatelstwa, moze ktos tutaj tego nie ustawil ?

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam problem z grą.Do dzisiaj wszystko super działało. Natomiast teraz za każdym razem gdy probuje po wczytaniu gry przejsc do meczu lub składów pojawia się ta sama informacja: not well-formed (invalid token) at line 1 of vievs-v1-team=sqad=vievs.xml

Natępnie komputer zrzuca pamięc albo zmienia się rozdzielczośc i gra się zaraz potem zawiesza. nie wiem co mam z tym zrobic. Czy ktoś wie co to oznacza i jakie jest rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza

Witam ! Proszę o radę kogoś zorientowanego. Gram Cracovią 4 sezon i cały czas mam jeden problem. W każdym miesiącu mam o ok. 200 tyś większe wydatki niż dochody. Nie mam praktycznie pieniędzy na nic, a utrzymuję się ze sprzedaży piłkarzy. Płac nie mam przekroczonych i nie wiem jak zbalansować wydatki i dochody. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza

ale ta gra mnie denerwuje ... zagrałem 3 sezony Interem i w tym czasie wygrałem : 2x Mistrzostwo Włoch 2x Puchar Wloch 2x Super Puchar Wloch 2x Super puchar europy 1x lige europejska i 1 x lige mistrzow , pozniej odszedłem z klubu i poszedłem do Legii gdzie popracowałem pólroku i zrezygnowalem , teraz gdy wyrażam zainteresowanie przejecia takie klubu jak np. Fulham,Espanyol, Hannover ,Stuttgart to otrzymuje odpowiedz "Moje Nazwisko ? Tak nisko jeszcze nie upadlismy ! " no bez jaj , z takimi sukcesami powinni sie bić o mnie a oni uważają mnie za jakiegoś amatora :eusa_doh: mam procent zwycięskich meczów ponad 75% reputacje kontynentalną a oni mnie nie chcą , czym to moze byc spowodowane ??

 

jeszcze mam takie pytanie jak zrobic zeby moje atrybuty pokazywane byly w liczbach a nie w tych 8 paskach

Odnośnik do komentarza

może mi ktoś powiedzieć o co cho ? kupuję z Widzewa Jakuba Bartkowskiego do Polonii Warszawa za 3,5 mln zł i jak już jest zatwierdzenie transferu, to jest: Transfer został anulowany, sytuacja powtórzyła się już chyba z 5 razy. Co można z tym zrobić, pomijając edytory i inne, bo już wyrosłem z tego ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...