Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

To może i ja ustale jakiś regulamin jazdy moim samochodem ;P - możecie pić, śpiewać, zmieniać stacje.. i co tam sobie jeszcze chcecie ;P

 

U mnie byłoby coś podobnego, ale chyba nie muszę tego ogłaszać, skoro będę sobie jechał sam :]

Odnośnik do komentarza
Panowie, ćwiczyć gardziołka, trzeba będzie Stare Dobre Małżeństwo zagłuszać

I co jeszcze - moze Antonine Krzyszton? Litosci...

 

Jego muza, jego samochód, jego benzyna, jego kasa, on płaci za wszystko keke.gif .

Dokladacie sie do benzyny - w zamian otrzymujecie miejsce siedzace i przestrzen na bagaz, a takze prestiz i mozliwosc multilansu, a za niewielka doplata mozecie wykupic dodatkowe wyposazenie w postaci pozwolenia na ruszanie radia. W zwiazku z zapotrzebowaniem na rynku dealerzy zastanawiaja sie rowniez nad odplatnymi pozwoleniami na palenie i/lub picie, jednak wymaga to zainstalowania kasy fiskalnej, a ze takowej nie mam, to te przyjemnosci Was omina... :P

Odnośnik do komentarza
To może i ja ustale jakiś regulamin jazdy moim samochodem ;P - możecie pić, śpiewać, zmieniać stacje.. i co tam sobie jeszcze chcecie ;P

Weź Fata na pokład. Wszystkie te akcje będziesz miał gwarantowane. Ba, po jakichś 50 km zechciałbyś go wysadzić z samochodu, nie zatrzymując się.

 

BTW - masz szyberdach? Jeśli tak, to Fat miałby pełnię szczęścia...

Odnośnik do komentarza
To może i ja ustale jakiś regulamin jazdy moim samochodem ;P - możecie pić, śpiewać, zmieniać stacje.. i co tam sobie jeszcze chcecie ;P

Weź Fata na pokład. Wszystkie te akcje będziesz miał gwarantowane. Ba, po jakichś 50 km zechciałbyś go wysadzić z samochodu, nie zatrzymując się.

 

BTW - masz szyberdach? Jeśli tak, to Fat miałby pełnię szczęścia...

 

:rotfl: - sorry....ale leżę i kwiczę :hahaha:

 

Kamtek nie mów tak więcej :D

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy De Raph zdecyduje sie aspirowac do uczestnictwa w grupie bialostockiej...

 

Czy wspominalismy juz o tym, ze z Grabkiem planujemy wielkie polaczenie ekip wschodu i stolicy? Bialystok dojezdza do Warszawy, robimy wspolne zakupy spozywcze w jednym z marketow i reszte trasy ciagniemy na 2 samochody. Juz widze te radosne postoje...

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, czy De Raph zdecyduje sie aspirowac do uczestnictwa w grupie bialostockiej...

 

Czy wspominalismy juz o tym, ze z Grabkiem planujemy wielkie polaczenie ekip wschodu i stolicy? Bialystok dojezdza do Warszawy, robimy wspolne zakupy spozywcze w jednym z marketow i reszte trasy ciagniemy na 2 samochody. Juz widze te radosne postoje...

 

Jakoś nie widze tego.. Fajnie, że ktoś mnie o zdanie spytał ;/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...