Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

1. Podróż grupą podlaską? Miodzioooo :D .Chyba jednak skuszę się na postojowe piwko z Vamim :D .

 

Tja, nie sądzisz chyba, że będę stał i patrzył jak pijecie piwo ? Będę chciał dojechać jak najszybciej na miejsce i sam się napić :>

Odnośnik do komentarza
1. Podróż grupą podlaską? Miodzioooo :D .Chyba jednak skuszę się na postojowe piwko z Vamim :D .

 

Tja, nie sądzisz chyba, że będę stał i patrzył jak pijecie piwo ? Będę chciał dojechać jak najszybciej na miejsce i sam się napić :>

tjaaaa... a mnie pisałeś, że się ze mną nie napijesz bo prowadzisz, no ładnie :]

Odnośnik do komentarza
1. Podróż grupą podlaską? Miodzioooo :D .Chyba jednak skuszę się na postojowe piwko z Vamim :D .

 

Tja, nie sądzisz chyba, że będę stał i patrzył jak pijecie piwo ? Będę chciał dojechać jak najszybciej na miejsce i sam się napić :>

tjaaaa... a mnie pisałeś, że się ze mną nie napijesz bo prowadzisz, no ładnie :]

 

 

nie wyczułeś ironii ? ;)

 

:*

Odnośnik do komentarza
qcz - moze organizowac zjazdy to ty umiesz, ale czytanie raczej kiepsko ci wychodzi.

podpisalem sie wiec nie wiem w czym widzisz problem, a skoro mnie nie znasz, to w czasie gdy bylem na scenie, musiales spac w szafie ;)

 

pozdrawiam.

Podpisales sie? o jaaaa Wielki Panie...ze ja Cie nie znam...szok.....ide do szafy :/ ) ps. ile razy byles na zlotach? na spotkaniach lokalnych?? W sumie 1 widze taki nick :P

 

Wiesz co Ci powiem: tekst: "widze, ze udalo sie zorganizowac kolejny zjazd.

troche nowych twarzy tutaj :) " mogl napisac ktos kto byl na zlocie conajmniej 3-4 razy, ktory spotykal sie na lokalnych mitingach, ktory zna conajmniej 40-50 osob osobiscie...a nie jakis Piotrek15, ktory z ni gruszki nie z pietruszki uwaza, ze ma prawo podsumowywac, "ze udalo sie zlot jednak zorganizowac"....

Post tamten nic nie wnosil do tematu...zwykly trolling...

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze to byl raczej post kogos, kto sie po prostu przypomnial scenowiczom z wiekszym stazem - pamietaj, Qcz, ze scena to nie tylko zloty, ale i sajty (obecnie podupadle niestety), a "nowe twarze" moga byc po prostu synonimem nieznanych Piotrkowi nickow. Moze po prostu nie zagladales na CM Review 2 lata temu - ja zagladalem i nick kojarze, chocby z rankingow Gacka i D4rka ;).

Odnośnik do komentarza

Tak nicki nie sa znane Piotrkowi, ale znane nam, uczestnikom tego forum. Kto niby z listy 40 uczestnikow jest z kosmosu? Nie widze takich, wiekszosc "stara ekipa" + czesto udzielajacy sie na forum, ale 1 raz wybierajacy sie z nami. To, ze jakies Piotrek, ktory nie udziala sie na forum wpadl dzis nagle i sobie stwierdze, ze sa "nowi" na liscie... co nas to obchodzi ze ich nie kojarzy? I jeszcze smie sie oburzac, ze ja go nie kojarze :keke: TROLL i tyle :P

Odnośnik do komentarza

nie bylem na zlocie nigdy, fakt, ale comnajmniej 2 razy sie do tego powaznie przygotowywalem i jestem zarejestrowany od kilku lat tak wiec sledzilem tematy i wiem kto sie udzielal na forum a kto nie.

skoro mnie nie znasz to juz twoj problem. co prawda nie wypowiadalem sie zbyt czesto, ale moja osobe mozna bylo zauwazyc co podkreslaja przedmowcy. scena fma upada i po prostu zdziwilem sie ze jest tylu chetnych do zjazdu.

Zreszta nie mam zamiaru dyskutowac z toba. napisalem co chcialem, a ze cie to zabolalo to mam to... wiesz gdzie.

Eh co sie z tymi ludzmi dzieje, nie dosc ze sie pogratuluje, pozdrowi, przypomni o sobie, to jeszcze z ryjem leca.

kompleksy2win.

qcz widze ze jestes tu administratrem, jesli cie to dowartosciuje, mozesz mnie nawet zbanowac. pozdrawiam jeszcze raz i zaznaczam ze to nie ja rozpoczalem ta zenujaca dyskusje.

pozostalym zycze udanego zlotu.

Odnośnik do komentarza
Ciekawe, czy De Raph zdecyduje sie aspirowac do uczestnictwa w grupie bialostockiej...

 

juz ty sie mna franco nie zajmuj, skoro krzyworyjowców ktorzy nawet nie wpłacili na zjazd pakujesz do fury...

 

a w temacie Piotrka15, to obiektywnie stwierdzam, ze jest to osoba, która duzo wiecej zrobiła dla propagowania FM-izmu, niz ty Qczu, ktory to w tej kwestii nie zrobiłeś praktycznie nic a uwazasz sie za niewiadomo kogo. Coroczne popijawy nie są miernikiem tego, co ktos oferuje tzw. Scenie (jak czytam te twoje popłuczyny na temat P15, to mi sie rzygać chce jak mam używac tego wybitnie górnolotnego okreslenia - bo w tym momencie sam nie wiem, co to niby jest Scena, ci ktorzy zajmuja sie/zajmowali pisaniem o grze, czy ci co gówno maja z tematem wspolnego, ale sie nachleją od czasu do czasu tu i owdzie).

 

Więc dla mnie Qczu - to co napisałes - jest żenujące. Chociaż w tej kwestii od pewnego sierpniowego dnia nie jestes mnie juz niczym zaskoczyć... Sodówa, sodówa i jeszcze raz sodówa. Może pojeździj sobie na zloty brydżystów, pff...

Odnośnik do komentarza
juz ty sie mna franco nie zajmuj, skoro krzyworyjowców ktorzy nawet nie wpłacili na zjazd pakujesz do fury...

Sklad fury uwzglednial osobowosci sceny warszawskiej, do ktorych sie niestety nie zaliczasz, poniewaz Pizza Hut Stadium nie odwiedzales juz od dluzszego czasu... :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...