Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie, ?eby potem nie by?o niedomówie? i w ogóle innych bajerów og?aszam, ?e nabór na mojego Porszaka zosta? dawno zamkniety i do?? jasno si? wyrazi?em w kwestiach kto jedzie, a kto nie.

 

 

Feano, Paszczak, Guli i Dzielnicowy zakwalifikowali si? do rundy fina?owej - mo?ecie si? bi? o miejsce z przodu, ale poleca?bym, ?eby?cie si? dobrali wed?ug schematu: trzech najw??szych do ty?u.

 

Moje Auto jest co prawda pojemne 1, 2, 3, ale tylko pojemno?? promili jest nieograniczona :keke:

 

Wszystkie info dla jad?cych na gg :-)

Odnośnik do komentarza
Wy jedziecie z T-m'em. My jedziemy z SZk. To dopiero b?dzie hardkor :D .

Z Brachem ju? pili?my piwo u niego w bryce, za co nas SZk opieprzy? :keke: .

Prostuj? uda?o mi si? tylko lekko naruszy? zamkni?cie (wyrównanie ci?nienia z atmosferycznym nast?pi?o). Nie pi?em w samochodzie SZk.

Odnośnik do komentarza
Wy jedziecie z T-m'em. My jedziemy z SZk. To dopiero b?dzie hardkor :D .

Z Brachem ju? pili?my piwo u niego w bryce, za co nas SZk opieprzy? :keke: .

Prostuj? uda?o mi si? tylko lekko naruszy? zamkni?cie (wyrównanie ci?nienia z atmosferycznym nast?pi?o). Nie pi?em w samochodzie SZk.

 

Ja pi?em i licz?, ?e podczas podró?y do Kobylej Góry b?d? zachowywa? si? du?o bardziej odpowiedzialnie. Pi? w samochodzie si? nie powinno. Tym bardziej gdy na pok?adzie b?d? osoby niepe?noletnie lub niepij?ce.

Odnośnik do komentarza
Ja pi?em i licz?, ?e podczas podró?y do Kobylej Góry b?d? zachowywa? si? du?o bardziej odpowiedzialnie. Pi? w samochodzie si? nie powinno. Tym bardziej gdy na pok?adzie b?d? osoby niepe?noletnie lub niepij?ce.

Pic nie bedziecie, bo wszystkie alkohole zostana za kratka w przedziale bagazowym kombiaka... Poza tym bedzie Wam ciasno i niewygodnie, a nade wszystko nie bedziecie pic, bo nie bedziecie chcieli, zeby mi bylo przykro, ze ja nie pije. Przypominam, ze w samochodzie rowniez mam uprawnienia moderatorskie...

Odnośnik do komentarza
Ja pi?em i licz?, ?e podczas podró?y do Kobylej Góry b?d? zachowywa? si? du?o bardziej odpowiedzialnie. Pi? w samochodzie si? nie powinno. Tym bardziej gdy na pok?adzie b?d? osoby niepe?noletnie lub niepij?ce.

Pic nie bedziecie, bo wszystkie alkohole zostana za kratka w przedziale bagazowym kombiaka... Poza tym bedzie Wam ciasno i niewygodnie, a nade wszystko nie bedziecie pic, bo nie bedziecie chcieli, zeby mi bylo przykro, ze ja nie pije. Przypominam, ze w samochodzie rowniez mam uprawnienia moderatorskie...

Zostaje "ma?a" napitka przed wyjazdem i cz?ste zaliczanie przydro?nych zajazdów i modlitwa, aby ulubione stacje radiowe by SZk nie mia?y zasi?gu poza stolic? :>

Odnośnik do komentarza
Ja pi?em i licz?, ?e podczas podró?y do Kobylej Góry b?d? zachowywa? si? du?o bardziej odpowiedzialnie. Pi? w samochodzie si? nie powinno. Tym bardziej gdy na pok?adzie b?d? osoby niepe?noletnie lub niepij?ce.

Pic nie bedziecie, bo wszystkie alkohole zostana za kratka w przedziale bagazowym kombiaka... Poza tym bedzie Wam ciasno i niewygodnie, a nade wszystko nie bedziecie pic, bo nie bedziecie chcieli, zeby mi bylo przykro, ze ja nie pije. Przypominam, ze w samochodzie rowniez mam uprawnienia moderatorskie...

Zostaje "ma?a" napitka przed wyjazdem i cz?ste zaliczanie przydro?nych zajazdów i modlitwa, aby ulubione stacje radiowe by SZk nie mia?y zasi?gu poza stolic? :>

Zapewniam Cie, ze Twoje ulubione Radio Maryja odbiera wszedzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Przypominam, ze w samochodzie rowniez mam uprawnienia moderatorskie...

 

Dostaniecie bana :kekeke: I bedziecie musieli biec za samochodem :keke:

 

Wiesz ja mam prawo jazdy. SZk jest jeden, nas b?dzie kilku :] .

Mi?o jest tak sobie pogada? o Zlocie :D . Daje si? wyczu? narastaj?c? atmosfer? podniecenia :D .

... które b?dzie ros?o z ka?dym tygodniem :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...