Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym w domku prawie w ogole sie nie siedzi ;] Tam ew. si? ?pi i to te? nie zawsze

 

Tak domek jest potrzebny ?eby od?o?y? swoje rzeczy.

 

 

Pozdro dla Brudasa, ktory wyci?ga? mnie na lachony ok. 3 w nocy

 

Stanowczo zaprzeczam :| To by?a 2 :P:kekeke:

Odnośnik do komentarza
Do tej pory przed oczami mam niuni? w tym wyj?tkowo skormnym mini D.gif . Pukn?? j? kto??

?e?my z Qczem podbijali i wtedy tych dwóch miejscowych chlorów podesz?o i powiedzia?o: Hej nas jest dwóch

Na co Qcz: a nas 40 po czym wskaza? na nasz? weso?? gromadk?

:D

Odnośnik do komentarza
Do tej pory przed oczami mam niuni? w tym wyj?tkowo skormnym mini D.gif . Pukn?? j? kto??

?e?my z Qczem podbijali i wtedy tych dwóch miejscowych chlorów podesz?o i powiedzia?o: Hej nas jest dwóch

Na co Qcz: a nas 40 po czym wskaza? na nasz? weso?? gromadk?

:D

 

To pami?tam :lol: . Nasza pijana banda musia?a budzi? respekt. Szczególnie jak si? spojrza?o na t? ?aw? zastawion? flaszkami i sokiem :lol: .

Odnośnik do komentarza
Do tej pory przed oczami mam niuni? w tym wyj?tkowo skormnym mini D.gif . Pukn?? j? kto??

?e?my z Qczem podbijali i wtedy tych dwóch miejscowych chlorów podesz?o i powiedzia?o: Hej nas jest dwóch

Na co Qcz: a nas 40 po czym wskaza? na nasz? weso?? gromadk?

:D

 

:D :D nic mi nie mow ;) Troszke tego wieczoru chyba przesadzilem ;) ale pamietem ze na dansplace poszlismy w 3 z mareqiem :D A pozniej te rekordy w biegu po flaszke do auta Barrego :D Zes normalnie rekord pobil wtedy :o ciekawe jakie jaja beda w tym roku :D Speed mowi, ze powyzej 32 cali nie rusza :D

Odnośnik do komentarza
Bieg pod wód? PJMa to by?o mistrzostwo ?wiata

Bo ka?dy rekord jest do pobicia :D

 

A tak serio to a? strach, klapki na nogach a ja zapierdalam po ciemnych drogach :D Jakbym si? tak wjeba? w rów, to bym po pijaku si? pewnie utopi? w ka?u?y. Oby w Kobylej by?a lepsza infrastruktura drogowa, bo ostatnio to by? bardziej bieg przez p?otki ni? sprint ;)

Odnośnik do komentarza

Dla nas liczy si? jako?? a nie ilo?? :P Zreszt? ja tych 14 latek nawet nie ruszy?em :P Zreszt? i?? siedzie? za 14 czy i?? siedzie? za 120 kg której nagle staje serce :D

 

 

Bieg pod wód? PJMa to by?o mistrzostwo ?wiata

 

Bo ka?dy rekord jest do pobicia

 

A tak serio to a? strach, klapki na nogach a ja zapierdalam po ciemnych drogach Jakbym si? tak wjeba? w rów, to bym po pijaku si? pewnie utopi? w ka?u?y. Oby w Kobylej by?a lepsza infrastruktura drogowa, bo ostatnio to by? bardziej bieg przez p?otki ni? sprint

 

nie narzekaj "dobry ko? i w b?ocie....." :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Zreszt? ja tych 14 latek nawet nie ruszy?em

Jakby? któr? ruszy? z tym awatarem na nosie to bym si? zdziwi? :D

;)

 

"dobry ko? i w b?ocie....."

Ja o koniach nic nie wiem.

[cichaczem] Ale znam eksperta [/cichaczem].

 

Koniec tego nabijania :P

Odnośnik do komentarza
SZk, jak nigdy, ma racj?. Lachony rwali?my z maregsem dopiero na disco. Speed te? si? przy??czy? do podrywu i wyrwa? najwi?cej...

 

Z doswiadczenia powiem tylko. Kiedy panna zaproponuje wam nr i nie macie gdzie zapisac nie mowcie jej: "spoko, luz mam dobra pamiec, wiec mow" :D Szczegolnie gdy rano nie pamietacie nawet jak znalezliscie sie we wlasnym lozku :keke: Niestety w tym roku, okolicznosci zmuszaja mnie bym wyruszyl na wyspy do pracy. Ale zycze udanej zabawy. :D

 

32 cali nie rusza

 

A te cale to w ktorym miejscu chce odmierzac? :co:;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...