Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, tak to ja... :muza:

 

To?cie si? panowie rozgadali, a wszystko przez to, ?e kas? wp?aca?em na wpó? przytomny po kilkunastu godzinach pracy i zapomnia?em doda? nick :roll:

 

 

STAAAAAAAAAAAAR STARAAAAAAAAAACHOWICE! :winner:

 

:keke:

 

D?ugosz i Jagie??o wyst?pili do mnie z pisemn? pro?b? o zezwolenie na biwakowanie w pobli?u Kobylej Wzgórki, ale z przyczyn ode mnie niezale?nych zostali odprawieni z kwitkiem ;)

 

A post SZk nadaje si? na post miesi?ca ;)

Odnośnik do komentarza
A post SZk nadaje si? na post miesi?ca ;)

Chyba lol miesi?ca. A? dziw bierze, ?e taki be?kot jest autorstwa studenta wydzia?u humanistycznego jednej z najwi?kszych polskich uczelni wy?szych. Kuleje rekrutacja, oj kuleje... ;>

Odnośnik do komentarza
ok przyszedl czas na "przydzialy". Nie bede przeciez SAM dzielil nas na 4 osobowe pokoje, prosze abyscie SAMI miedzy soba to ustalili na priva lub w Maryni i mi na PW wyslali sklady. Tutaj bede kasowal takie posty :P

Mo?e zabrzmi to nieskromnie, ale bierzcie przyk?ad z ekipy Pozna?. Ju? w drodze powrotnej z Glasgow nasz zarz?d w sk?adzie Qcz, Lord Vader & ja podj?? decyzje o sprowadzeniu do naszego domku czwartego, uzupe?niaj?cego ogniwa. Poniewa? co? pokrzy?owa?o plany wOJOK'owi (który by? z nami rok temu; nieoficjalnie mówi si? o bli?ej niezidentyfikowanym ssaku nieparzystokopytnym z rodziny koniowatych, ale to tylko plotki), wybór by? prosty - pad?o oczywi?cie na PJM! Transfer ten odbi? si? szerokim echem w mediach i na forum: "Skandalizuj?cy hit sezonu", "Szokuj?cy transfer", "?wie?e mi?sko", "Tylko w Fakcie: vadox zazdrosny o Speeda!" - prasa prze?ciga?a si? w nag?ówkach.

Jak wida? - mo?na! Trzeba tylko troch? ch?ci, pomys?u no i talentu w negocjacjach. ;) Gej jak co roku by? rozchwytywany i wybiera? w ofertach, wi?c tym wi?kszy jest to sukces. :keke:

...a zatem! Geju nasz drogi! Witaj oficjalnie w naszym domku :przytul::kekeke:

 

PS. Nie zapomnij o kabanosach. :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Poniewa? co? pokrzy?owa?o plany wOJOK'owi (który by? z nami rok temu; nieoficjalnie mówi si? o bli?ej niezidentyfikowanym ssaku nieparzystokopytnym z rodziny koniowatych, ale to tylko plotki)

:rotfl:

Gie?da koni arabskich jest w tym samym terminie, a wOJOKa zawsze ci?gn??o do orientu :P;)

 

Transfer ten odbi? si? szerokim echem w mediach i na forum

Nie spodziewa?em si? a? takiej burzy medialnej, od tej pory kiedy tylko wychodz? na ulic? musz? si? chowa? pod czapk? i czarnymi okularami. Dzwonili najwi?ksi Tomasz Lis, Maciej Or?o?, Krasnal Ha?aba?a. Mam swoje 5 minut, co by tu du?o ukrywa? :]

 

"Tylko w Fakcie: vadox zazdrosny o Speeda!"

Ale? k?amstwa i oszczerstwa w tym Fakcie. To, ?e podpisali?my ze Speedem intercyz? ma??ensk? nie znaczy jeszcze, ?e Vader ma si? czego obawia?.

 

"Skandalizuj?cy hit sezonu"

Doda i Radek nie mieli nawet takiego publicity :D

 

Jak wida? - mo?na! Trzeba tylko troch? ch?ci, pomys?u no i talentu w negocjacjach. wink.gif Gej jak co roku by? rozchwytywany i wybiera? w ofertach, wi?c tym wi?kszy jest to sukces.

Negocjacje by?y trudne, a ja ci?gle mia?em w pami?ci wspania?y rok poprzedni sp?dzony w domku aglomeracyjno-bia?ostocko-ostrzeszowskim (no dobra m0kE - wroc?awskim :D ). Pomimo mego przywi?zania do barw klubowych, postanowi?em, ?e dojrza?em do odej?cia. Zdecydowanie ekipy pozna?skiej mnie przekona?y, ?e jest to dobry kierunek do kontynuowania kariery.

 

a zatem! Geju nasz drogi! Witaj oficjalnie w naszym domku

Skoro ju? oficjalnie to mog? otwarcie powiedzie?, ?e ca?e ranki sp?dzam w toalecie. Trwa?a w takich warunkach atmosferycznych to prawdziwe wyzwanie :P

 

PS. Nie zapomnij o kabanosach.

W?dz? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...