Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek w odroznieniu od Ciebie potrafie kulturalniej prowadzic dyskusje i pisac "Cie" i Tobie" z duzej litery....

Eh co sie z tymi ludzmi dzieje, nie dosc ze sie pogratuluje, pozdrowi, przypomni o sobie, to jeszcze z ryjem leca.

no wlasnie o to chodzi...Pojawiles sie nie wiadomo skad i chciales sie przypomniec i dowartosciowac komentujac caly caly ten zlot z punktu widzenia jakiejs mega wazne osoby na scenie, ktora wszyscy musza znac i podziwiac :rotfl: Ja mam prawo Cie nie kojarzyc jesli na zadne sajty nie chodze a Ty sam sie przyznales ze forum czytales a nie pisales...to co ja jestem Duch Swiety ze mam wiedziec o tym ze ktos cos czyta? :D

 

Postu De Rapha nie skomentuje, bo cos oderwany od rzeczywistosci jest :P o jakis propagandach, miernikach i wogole :D Przeciez nikt o tym nic nie pisal :D

Odnośnik do komentarza
juz ty sie mna franco nie zajmuj, skoro krzyworyjowców ktorzy nawet nie wpłacili na zjazd pakujesz do fury...

Sklad fury uwzglednial osobowosci sceny warszawskiej, do ktorych sie niestety nie zaliczasz, poniewaz Pizza Hut Stadium nie odwiedzales juz od dluzszego czasu... :P

 

ale to bardzo ciekawe, ze skład fury został ustalony wczesniej niz skład ludzi jadących na zjazd. serdecznie gratuluję logiki. moze najlepiej jak jeszcze swoje wyrko krzyworyjowcowi odstapisz i sobie w furze bedziesz kimać, bedziesz wtedy mógł powiedziec o sobie - altruista pełną gębą.

 

nie znam i nigdy nie znalem...i dobrze mi z tym

 

to zamilcz jak masz pierdolić od rzeczy.

Odnośnik do komentarza
ale to bardzo ciekawe, ze skład fury został ustalony wczesniej niz skład ludzi jadących na zjazd.

W zeszlym roku jechalem w furze barmana, nie bedac na liscie ludzi jadacych na zjazd, podobnie Reaper, ktory zjazdowal jedna noc. Nie widze problemow, by w tym roku nie zrobic takiego wyjatku dla Patryka. Nie przejmuje sie tym, gdzie bedzie spal - swiadczenia obejmuja z mojej strony dojazd tam i z powrotem. Nie wiem wiec, czemu przypisujesz mi jakis abstrakcyjny altruizm - ale hiperbolizacja to Twoja ulubiona bron w dyskusjach o faktach. Druga sa epitety.

Odnośnik do komentarza

De Raph okres masz czy jak? SZk może nawet panienki z ulcy wziąć na Zjazd jak chce jego interes.

Moim zdaniem bardzo fajnie, że jedzie Patryk. Będzie kimal na podłodze najwyżej. Zresztą kilka osób jedzie na Zjazd, a miejsc nie ma. Ich sprawa gdzie będą spali. My będziemy się byczyli na łóżkach.

Odnośnik do komentarza

Zadna argumentacja do Ciebie nie trafia. A najwlasciwsza jest taka, ze miejsca rozdzielilem pomiedzy scene warszawska - to jest logiczne, bo wszyscy razem stad jedziemy. Jako ze Grabek zostal oddelegowany do Bialegostoku, to wzialem Reapera, ktory rowniez jedzie ze stolicy. Proste - nie ma tu zadnej kategoryzacji kto lepszy, kto bardziej seksowny, kogo kocham, kogo lubie, rzuce mu pod nogi...

 

Co do picia/niepicia, to zauwaz emotikone przy tym argumencie i nie nudz.

Odnośnik do komentarza

A ja tam jestem, żeby jechali ci co chcą. To jest Zlot ludzi związanych z szeroko pojętą sceną i jak ktoś chce to jedzie. Grunt, żeby było sympatycznie :) .

W zeszłym roku nowy był Paróva i jakoś sobie z nim poradziliśmy :keke: .

O Margesie nie wspominam, bo to gwiazda parkietu :D . Poza tym z Maregsem też już niejedno widzieliśmy :kekeke: .

Odnośnik do komentarza

Wracając do spraw Wrocławskich - pomimo wspominek Guli raczej proponowałbym Dzielnicowego do przodu. Jest ciut większy we wszystkie strony. No i wódki nie będziesz pił ze mną ze szklanki z GSu podczas jazdy, to jak chcesz rzygać :keke:

Odnośnik do komentarza

ok, dzieki Wam za obiektywne opinie ;)

 

 

"Piotrek w odroznieniu od Ciebie potrafie kulturalniej prowadzic dyskusje i pisac "Cie" i Tobie" z duzej litery...."

 

Ja tez tak potrafie, tylko z ta roznica, ze JA pisze z duzej litery zwracajac sie do osob ktore SZANUJE. to tak w ramach wyjasnienia.

 

ok, kazdy ma swoje racje, nie zasmiecajmy wiecej tego tematu.

Odnośnik do komentarza

No doooobra. Jakiś lepszy cwaniak. Wozi Guliego z tyłu żeby nas tylko wrobić... :keke:

 

A serio mówiąc to Dzielnicowego live nie widziałem (ustawiamy się na to wrocławskie picie już z 2 miesiące i jest jak jest), mi tam wsio ryba czy z przodu czy z tyłu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Zaczynam zazdrościć Wam klimatu tegorocznego zjazdu... :lol:

 

Jak będzie tak jak teraz na forum, to mam zamiar być non stop najebany :keke: W zasadzie i tak miałem taki zamiar :keke:

 

Tylko po co przez pół Polski w tym celu jechać?

Odnośnik do komentarza
Zaczynam zazdrościć Wam klimatu tegorocznego zjazdu... :lol:

Ja też :keke: w końcu de Raph szykuje wielki powrót, więc bez fajerwerków się nie obejdzie :P

Jest prosty sposob, by osoby zamierzajace psuc atmosfere same sie wyautowaly - przeniesie sie Beboka do innego domku i po krzyku...

:rotfl:

pierwszy nieczerstwy żart w Twoim wykonaniu od Twojej rejestracji na CMF :keke:

 

Bebok, Ty jedziesz tym swoim Verva V-Powerem Ultimate czy nastawiać się na pociąg?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...