Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 2 dniach grania w fm-a jedyny bug ktory zauwzylem to ten o ktorej pisalem wczesniej ( przegralem 2:1 a okazalo sie ze byl remis 2:2 i wygralem w karnych chociaz w skrocie meczu bylo 2:1 ) druga rzecz to chyba za duza liczba strzelanych bramek . Zaczalem grac M City 1 mecz wygralem 7:4 no prosze co to za wynik ?:D Teraz kontynuuje kariere Widzewem i mam problem ze sprzedaza zawodnikow na 10 wystawionych sprzedalem 1 oO i to za 1 tys :F tez macie ten problem ?

Odnośnik do komentarza

U was też częściej występują crush dumpy znacznie częściej niż w poprzedniej części FM'a ? W FM 09 zdarzyły mi się może...3? Tutaj jeszcze nie minął tydzień od premiery a już miałem 4, z czego trzy podczas gry przez neta z kolegą (on też ma ich więcej, a w single prawie nie gram, dlatego zdarzyły się w multi). Macie pomysł ewentualnie jak temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza

To i ja dorzucę coś od siebie. Nasi pierwszoligowcy mają coś chyba sporo kłopotów finansowych, bo często pojawiają się chętni do przejęcia klubu. W ciągu pierwszych dwóch miesięcy zauważyłem aż trzy takie próby. Co ciekawe, za każdym razem klub próbowało przejąć stowarzyszenie kibiców. Nazwiska prezesów brzmiały jednak mało Polsko. Bug czy przypadek?

 

GKS Katowice http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1109/gieksabd6d.jpg

MKS Kluczbork http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=45604'>http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=45604

Sandecja Nowy Sącz http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=4560

Odnośnik do komentarza

U was też częściej występują crush dumpy znacznie częściej niż w poprzedniej części FM'a ? W FM 09 zdarzyły mi się może...3? Tutaj jeszcze nie minął tydzień od premiery a już miałem 4, z czego trzy podczas gry przez neta z kolegą (on też ma ich więcej, a w single prawie nie gram, dlatego zdarzyły się w multi). Macie pomysł ewentualnie jak temu zaradzić ?

 

Mam ten sam problem... Dzisiaj już trzeci raz :( Ostatni przy prowadzeniu 1-0 do przerwy w meczu decydującym o mistrzostwo Holandii. AFF...

Odnośnik do komentarza

Crash dump zazwyczaj oznacza problem z systemem, nie z grą.

 

Z drugiej strony - zachodni gracze raportują, że CD pojawia się, gdy zajęcie RAM przez FMa sięga 1.7-1.8Gb, co oznaczałoby błąd programistów i memory leak. Sugeruję jako tymczasowe rozwiązanie odpalić podczas gry jakiś program do monitorowania użycia RAMu, często zapisywać, a gdy FM zbliży się do wartości krytycznej, po prostu zamknąć go i uruchomić ponownie.

Odnośnik do komentarza

Crash dump zazwyczaj oznacza problem z systemem, nie z grą.

 

Z drugiej strony - zachodni gracze raportują, że CD pojawia się, gdy zajęcie RAM przez FMa sięga 1.7-1.8Gb, co oznaczałoby błąd programistów i memory leak. Sugeruję jako tymczasowe rozwiązanie odpalić podczas gry jakiś program do monitorowania użycia RAMu, często zapisywać, a gdy FM zbliży się do wartości krytycznej, po prostu zamknąć go i uruchomić ponownie.

 

Dziękuję za poradę Profesorze, aczkolwiek 4 GB RAM-u kisi się w kompie i nigdy z żadną częścią serii nie miałem takich problemów...

Odnośnik do komentarza

Ja znalazłem buga dotyczącego 4 poziomu rozgrywek francuskich, tzw. ligi CFA. Pomimo, iż jest on aktywny i teoretycznie dostępny do gry nie da się objąć żadnego zespołu z tej ligi. Spowodowane to jest błędnym przydzieleniem klubów. Próbowałem naprawić to w edytorze ale jedynie zmarnowałem godzinę z życia.

Odnośnik do komentarza

Grając Borussią Dortmund Man United wykradł mi 14 letniego obiecującego bramkarza. Nie było by w tym nic dziwnego - w rzeczywistości często się to niestety zdarza, ale jeśli już się tak dzieje to zawodnik taki jest przekupywany dużo większym wynagrodzeniem przez nowy klub. Tutaj owy bramkarz dostał w Manchasterze 65 euro tygodniowo, czyli 10 razy mniej niż zarabiał w Dortmundzie. Raczej mało realne aby w takim przypadku młody zawodnik zmienił klub.

 

Drugi błąd:

Klub, któremu proponowałem rozegranie sparingu odmówił mi. Kiedy chciałem zaproponować innemu zespołowi sparing tego samego dnia okazało się, że już nie mogę tego zrobić (próbowałem też innym zespołom, ale za każdym razem w dniu tym nie dało rady). Może ktoś potwierdzić czy u niego też coś takiego występuje?

Odnośnik do komentarza

Grając Borussią Dortmund Man United wykradł mi 14 letniego obiecującego bramkarza. Nie było by w tym nic dziwnego - w rzeczywistości często się to niestety zdarza, ale jeśli już się tak dzieje to zawodnik taki jest przekupywany dużo większym wynagrodzeniem w nowym klubem. Tutaj owy bramkarz dostał w Manchasterze 65 euro tygodniowo, czyli 10 razy mniej niż zarabiał w Dortmundzie. Raczej mało realne aby w takim przypadku młody zawodnik zmienił klub.

 

Jest jeszcze cos takiego jak reputacja klubu, zawsze bedzie sie mogl pochwalic ze "gral" w ManU, jak Jerzy D. w Galacticos ;)

A byc moze poszedl za mniejsze pieniadze bo nowy klub ma lepsza szkolke pilkarska

Kazdy ma inne wytlumaczenie

Odnośnik do komentarza

Ja znalazłem buga dotyczącego 4 poziomu rozgrywek francuskich, tzw. ligi CFA. Pomimo, iż jest on aktywny i teoretycznie dostępny do gry nie da się objąć żadnego zespołu z tej ligi. Spowodowane to jest błędnym przydzieleniem klubów. Próbowałem naprawić to w edytorze ale jedynie zmarnowałem godzinę z życia.

 

Zawsze tak było, to celowy zabieg ze strony SI.

Odnośnik do komentarza

Crash dumpy można zlikwidować instalując najnowszy DirectX poprawny z innego źródła niż SI. Na forum SI wyczytałem, że problemem może być prawdopodobnie wadliwa instalka DirectX dołączona do gry.

 

Ja po zainstalowaniu prawidłowego DirectX nie miałem już crash dump'ów.

 

Natomiast co do bugów gry, to czy zauważyliście, że czerwone kartki w ogóle nie eliminują gracza z kolejnych meczów. Tak jakby w ogóle tych czerwonych kartek nie było :/

Odnośnik do komentarza

Crash dumpy można zlikwidować instalując najnowszy DirectX poprawny z innego źródła niż SI. Na forum SI wyczytałem, że problemem może być prawdopodobnie wadliwa instalka DirectX dołączona do gry.

 

Ja po zainstalowaniu prawidłowego DirectX nie miałem już crash dump'ów.

 

Natomiast co do bugów gry, to czy zauważyliście, że czerwone kartki w ogóle nie eliminują gracza z kolejnych meczów. Tak jakby w ogóle tych czerwonych kartek nie było :/

Polecam po prostu sierpniową wersję DX-a :) działa z nią na bank ;)

A co do czerwonych - gdzie tak masz? Gram w Anglii i nic takiego miejsca nie ma, ukarany zawodnik pauzuje określoną ilość spotkań :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...