Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tam prędzej bym widział Di Natale w Man Utd niż Owena :_winkle:

Ale już na podstawie dema widać że raczej nie będzie powtórki z zeszłego roku więc spokojnie zaczekałbym na pełną wersje. Błędy są i będą, szczególnie w tak rozbudowanych grach jak nasz ukochany FM. A na niektóre cudowne metamorfozy w dół lub górę w rzeczywistości czasami też nie ma racjonalnego wytłumaczenia np Tottenham pod kierownictwem Ramosa.

Odnośnik do komentarza

Póki co nie zauważam większym bugów w demie. Jedyne zdziwienie to, że 9 meczy pod rząd kończyłem z czerwoną kartką, grając podobnymi założeniami jak w FM 2009 (wtedy to zarobiłem 3 czerwone kartki przez 16 sezonów). Ponadto Pato... 25 goli w 22 meczach i zgarnął wszystkie nagrody jakie były do zgarnięcia na koniec roku, to odrobinę nierealistyczne, ale nie uznałbym za niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Ledwo co spędziłem z grą jakąś godzinę i znalazłem 2 błędy (gra oryginalna i spatchowana)

1. W oknie porównywania zawodników zamiast atrybuty równowaga pojawia się nazwa: stan konta

2. W trybie widoku transfer (przycisk tryb widoku znajduje się po prawo na górze, tam gdzie oglądamy swój skład) jest wyszczególniony między innymi status transferowy, tzn. był na początku jak do niego wszedłem, ale za drugim razem jak tam wszedłem status transferowy zniknął. Próbowałem prawym przyciskiem myszy przez opcję wstaw kolumnę to przywrócić, ale przywrócenia statusu transferowego w tej opcji nie ma.

 

To drugie jest dla mnie dość irytujące, bo używam tej opcji dość często w okienku transferowym.. Ktoś ma jakiś pomysł jak to przywrócić?

Odnośnik do komentarza

Ja również znalazłem błąd. W oknie spotkania z sztabem szkoleniowym gdy radzą mi wycofać ofertę za jakiegoś zawodnika i klikam "wycofaj ofertę" (to było podczas negocjacji kontraktu, może to tego wina?) to mimo, iż opcja znika (czyli jakby się zatwierdza) oferta wciąż jest aktualna i za kilka dni przychodzi mi informacja, że Rodney Snejider może przejść do mnie.

Odnośnik do komentarza

W indywidualnych ustawieniach taktycznych jest denerwujący błąd, mianowicie kiedy chcę ustawić jak dany zawodnik ma się zachować przy stałych fragmentach gry i zaznaczam ptaszkiem :keke: np. rzuty wolne, to pojawiają się ustawienia innego zawodnika. Chyba to dobrze wyjaśniłem, w razie czego sorry, grypa mnie dopadła, oby nie ptasia czy tam iina świńska :hang:

Odnośnik do komentarza

W indywidualnych ustawieniach taktycznych jest denerwujący błąd, mianowicie kiedy chcę ustawić jak dany zawodnik ma się zachować przy stałych fragmentach gry i zaznaczam ptaszkiem :keke: np. rzuty wolne, to pojawiają się ustawienia innego zawodnika. Chyba to dobrze wyjaśniłem, w razie czego sorry, grypa mnie dopadła, oby nie ptasia czy tam iina świńska :hang:

Tak u mnie ten bug także występuje - potwierdzam.

Mam też pytanie nie wiem czy to błąd czy zamierzone działanie. W demie miałem możliwość przy wyborze w którym składzie ma grać piłkarz, dorosłym czy rezerwach U21, zaznaczyć opcje: "dostępny dla drużyny rezerw" i teraz gram Legią i tego nie ma!!! Mogę go tylko przenieść do drugiego składu na stałe. Druga rzecz to porady pracowników, nie występują przed każdym meczem, nie wiem czy to jakiś bug czy tak ma być, czy trzeba gdzieś ich o to prosić? Asystenta zatrudnionego mam, gra oryginalna instalka bez steama, wgrany patch. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tylko ja tak mam. Oczywiście wersja z patchem, oryginał itp.. Gram Pogonią, w grze mam już luty i zorientowałem się, że nie grałem jeszcze w Pucharze Polski. Zerknąłem, on ruszył normalnie, w sierpniu grały drużyny 1. ligi a ja nie. Albo ja coś przeoczyłem albo gra stwierdziła, że i tak odpadnę :P

Mam nadzieję, że w następnym sezonie już w pucharach zagram.

Odnośnik do komentarza

FM 2010

v.10.1

klub AC Milan

 

Mnie od samego początku irytuje zachowanie piłki gdy przyjmuje ją napastnik po podaniu prostopadłym.Napastnicy tak ją przyjmują,że ta jakby się od nich odbijała i uciekała do przodu.Rozumiem taką sytuację w lidze polskiej ale,żeby Pato,Huntelaar,Inzaghi,Boriello nie potrafili opanować takiej piłki?

 

Poza tym zachowanie obrońców.Piłka spada obok nich a oni biegają w miejscu i czekają aż inny zawodnik do niej przybiegnie.

 

Coś czuję że gra tak jak poprzednia część będzie grywalna dopiero po 3łatce.

 

Narazie dla mnie nadal rządzi FM '07.

Odnośnik do komentarza

Może nie koniecznie silnik meczowy,bo ten najlepszy jest wg mnie w 09.Chodzi mi o grywalność."Emocjonalnie"gra mi się jakoś lepiej w 07.Nie potrzebuję widoku 3D,bo to jeszcze trzeba mocno poprawić.Jest lepiej,ale to jeszcze nie jest to na co chyba każdy czeka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...