Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam ogromny problem, a ze obecnie nie mam internetu i pisze z komorki prosze o wyrozumialosc za pisownie. Otoz gram sobie Man Utd. Do tej pory nie mialem zadnych problemow jednak po meczu z Wolves ekran nie chce przejsc na rozmowe motywacyjna! Kiedy na to klikam, chwile jakby cos sie ladowalo, ale nic sie nie dzieje! Dawno nie save'owalem i nie chce tegpo stracic :(. Gra jest oryginalna i spatchowana. Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to bug, czy poprostu już tak jest... Nie ma ktoś tak ze w ostatnich minutach gry tracą bramkę?(Lub bramki?) Ja już normalnie mam dosyć... Bramki które tracę w 80-90. minutach są drastyczne... Wynik 2-0 ale i tak nie mogę być pewnym...Gralem z Sheff Utd, i z 2-0 do 2-2 w 10 min. Oczywiście 1-0 prowadze z Peterborough, 85. minuta i 1-1. Następny, 0-0 z Cardiff 88 minuta 0-1 dla nich. Reading - 1-1, 87.min 1-2 dla Reading. Derby 1-1, 90+2 2-1 dla nich... Mogę tak dalej wymieniać... I te wyniki które podałem to tylko z jednego sezonu, nawet jeszcze nie mam polowy...

Odnośnik do komentarza

Modyfikujesz cos w taktyce na koncowki? Cofnieta obrona, kontry, gra na czas, zwolnienie tempa itp.?

 

 

A mi daja znac w naradach, ze trace bramki w okolicach np. 80 min. i, ze powinienem zmieniac w tej minucie zawodnikow. Tak zrobilem i podzialalo ;> Moze to pominales :>

 

(sorka za brak polskich liter blad klawiszy)

 

jasonx, nie bardzo. Spróbuje i napisze jak będzie.

 

WujekRyba, Ok dzięki za pomoc, zobaczę co mi tam doradzają.

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

A ja chciałbym zgłosić taki błąd - gram w Bundeslidze, mam włączone efekty pogodowe i na ostatnie 14 meczy (!!!) w KAŻDYM była ulewa... Zdenerwowałem się do tego stopnia, że wyłączyłem w ustawieniach efekty pogodowe bo przecież szału można dostać jak w każdym meczu leje deszcz. Niemcy to nie Anglia, tu klimat jest zdecydowanie łagodniejszy ale Panowie z SI chyba tego nie wzięli pod uwagę...

Odnośnik do komentarza

Doloz jeszcze dluzsze podania i gre na szybkiego odgrywajacego na dobieg. Polecam rowniez zawezic pole gry i ograniczyc rajdy bocznym obroncom.

Skoro piszesz, ze nic takiego nie robisz, to na pewno nie jest bug. Bugiem by bylo, jaky nic sie nie dzialo :)

 

Taa... masz racje :P Pomogło to co napisałeś ;P Dziękować

Odnośnik do komentarza

Hmmm...a jednak wraz z rozgrywką wychodzi tych bugów co raz więcej.

 

W pierwszym sezonie gry zdobyłem ACM potrójną koronę (bez jakiś super inwestycji - do pierwszego składu trafił tylko tak na prawdę Di Maria kupiony z Benfici za 6 mln €)- co jeszcze powiedzmy jest prawdopodobne oraz...Mistrzostwo Świata z Brazylią !!! :szczerba: Brazylijski ZPN wywalił Dungę po 2 remisach w grupie :doh!: - gdzie tu realizm?No i zatrudnili od razu nieopierzonego trenera w roli selekcjonera (coś tak jakby teraz Argentyna zatrudniła Guardiolę...no w sumie może i prawdopodobne,ale nie w trakcie turnieju z dosyć dużą szansą na awans z grupy - wystarczyło wygrać z Australią...).

Poza tym irytujący jest brak dostępu do podpowiedzi asystenta w reprezentacji - kursor zamienia się w piłkę (czyli niby coś wczytuje) i tak do usranej śmierci (na szczęście gra się nie zawiesza i można wybrać inną opcję) - problem już gdzieś tutaj był chyba sygnalizowany...

Ostatnia rzecz - żądanie za Dżeko,Zarate czy Adlera minimum 40 mln € to lekka przesada...i tak z każdym sensowniejszym graczem niegrającym w wielkim klubie (tam poza Aguero ceny zaczynają się od 80-100 mln €) :o

Odnośnik do komentarza

Czy to błąd, nie wiem, w moim odczuciu tak. Po prostu zbyt wiele razy jest tak, że moi piłkarze z niezrozumiałych powodów 'mijają się' z piłką, mimo że łaciata jest na wyciągnięcie nogi. Nawet ja bym przejął futbolówkę, a kopacze po prostu przepuszczają ją między nogami, a następnie czekają, aż nadbiegnie rywal, który by ją mógł poprowadzić do naszej siatki :/

 

Wspomnę jeszcze o tych 'epickich' cenach za niekoniecznie dobrych polskich młodych piłkarzy :P

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem gram wisłą k. po zakończeniu rozbudowy stadionu wracamy na Reymonta ale gram tam tylko mecze w lidze mistrzów natomiast ligowe gram dalej w sosnowcu. Tak powinno być czy to jakiś błąd?

 

U mnie jest wszystko dobrze, wszystkie mecze gram na Reymonta. Screen na potwierdzenie: http://i38.tinypic.com/2zfl4bs.png

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące gry Football Manager 2010

A mianowicie prowadze klub i złozyłem podanie o prace do reprezentacji, po jakims czasie przyszła odpowiedz, że chca mnie zatrudnic na selekcjonera, wybieram opcji przyjmij oferte, po jakims czasie znowu pojawia sie oferta i znowu akceptuje i nic nie jestem selekcjonerem, a kadra cały czas bez trenera.

 

Czy wiecie może co zrobić? Co jest nie tak? Może macie jakies forum gdzie tez ktos ma taki problem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...