Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ale z tego co czytam w tym temacie, to 14 mniej polecacie niż 13 ;) O, szkoda że nie widziałem na originie po 10 zł, ale 35 zł też mogę wydać ;)

 

Teraz jeszcze pytanie o pada, czy ma ktoś może jakąś sprawdzoną aukcję na Allegro lub sklep, gdzie dostanę pada Xboxa z podłączeniem do komputera? Najchętniej bezprzewodowy, ale jeśli różnica w cenie będzie zbyt duża, to i na kablu sobie poradzę :)

Odnośnik do komentarza

Nie mogę odpalić FIFA 13 pod Win 8.1 :/ Na początku nie przechodziło mi pierwszego ekranu, od razu wyrzucało do pulpitu - znalazłem jakieś rozwiązanie z edycją plików ustawień w notatniku, zadziałało. Dalej blokowało mnie, że klawiatura przestawała działać przy wyborze drużyny (język czy stopień zaaawansowania mogłem wybrać) - ale przyszedł do mnie pad i przeszedłem ten etap. Teraz dochodzę do etapu autozapisu ustawień, wywala mi błąd, że nie może ich zapisać, a jak mówię, żeby kontynuował bez autozapisu to zostaje samo tło i nic więcej się nie dzieje... Szukałem po necie, ale nic konkretnego nie znalazłem co by pomogło.. Anyone? :(

Odnośnik do komentarza

Dobra, okazało się, że nazwa mojego folderu zawierała polski znak i stąd wynikał problem, musiałem stworzyć drugi folder ze zmienionym polskim znakiem na jakiś dziwadło i teraz mi gra już działa :) Nie wiem tylko dlaczego przy włączeni meczu online mi pad nie reaguje, kiedy w trybie solo wszystko śmiga...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Wczoraj pojawiło się demo nowej wersji. Po kłopotach ze ściągnięciem i uruchomieniem gry (musiałem założyć konto pod windows jako gość i dopiero się uruchomiło, tak po wyborze języka wywalało do pulpitu) muszę przyznać, że nowy silnik daję radę. Widać, że jest to już inna gra nic Fifa 14 z nowymi składami i paroma zmianami. Nowe animację wyglądają dobrze, zachowanie piłki zdecydowanie lepsze (rykoszety itp wyglądają fajnie). Tempo meczu trochę za szybkie, mogłoby trochę być wolniejsze, ale gra się ogólnie przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Grałem na PS3, rozegrałem trzy sparingi, no i według mnie zdecydowanie bez rewelacji :| jest delikatna poprawa, gra jest płynniejsza, aczkolwiek tempo gry zdecydowanie za szybkie.

 

Teraz muszę złapać kogoś, kto ma PS4 (Perez?! :D), no i wypróbować. Nie ukrywam, że nową konsolę kupuję (a raczej planuje zakupić) dla trzech/czterech gier, w tym nowa Fifa, lecz jeśli nie będzie jakieś niewyobrażalnej różnicy, no to... chyba się jeszcze wstrzymam z zakupem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...