Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Double post, ale onformuje ze fife zlicza mi po dniu ponad. Nie wiem czy byl to problem z psn czy nie. Dodatkowo nieco podziele sie kilkoma klopsami, ktore rzucaja mi sie w oczy.

 

Ilosc karnych :o Strasznie rzeznicza Ci obroncy tutaj... 3 dni gry no i z 10 karnych spokojnie za wjezdzanie w nogi od tylu itp.

 

Kolizje wygladaja gorzej niz chyb w ostatnich kilku latach. Pilkarze czasami fruwaja i odbijaja sie bardzo nienaturalnie.

 

Bramkarze o wiele lepiej niz wczesniej sie zachowuja. Czasami az za dobrze bo leszcze typu ocena 65 bronia czasami takie strzaly, ze masakra.

 

Dopakowali fajnie te wszystkie powtorki bo wyglada to megaprofesjonalnie.

 

 

P.S. Nie ma juz latwej opcji markowania pilkarza?

Odnośnik do komentarza

 

Wczesniej czy oozniej trzeba bedzie zakupic ps plus tak czy inaczej. W sumie 36 funtow na rok to nie tak zle patrzac na utrzymanie serwerow itp

 

Akurat to im średnio idzie, choćby w kontekście Drivecluba :).

Tzn?

 

Swoją drogą te trofea to jednak coś nie halo są. Awansowałem Fulham do EPL i nici w ogóle z jakiegokolwiek trofea :P Zbytnio nie zbieram tych zabawek, ale hak już je robią to niech o nie dbają....

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Fifę na PS4 i stwierdzam,że bramkarze to czasami jakieś cholerne cyborgi :/

 

Jak na razie grając "z kompem" na poziomie amator (tak mi wybrała konsola, po pierwszym meczu, chyba słaby jestem ;) mecz Polska - Niemcy, to Neuer bronił takie cuda, że dopiero Milik pokonał go strzałem pięta z najbliższej odległości po zakotłowaniu w polu karnym.

 

Potencjał jest, chociaż model zderzeń zawodników faktycznie dziwny jak napisał szkodi.

Odnośnik do komentarza

Z bramkarzami to zrobili nieco przesadę. Słabi bramkarze puszczają szmaty często takie, że masakra. Mocny strzał w ich kierunku i nie mają czasu ruszyć swoich łapek, aby sparować piłkę. De Gea na przykład czy inni tacy bronią jak szaleni na wyższych poziomach.

 

Co do tego modelu zderzeń to coraz bardziej się wkurzam. Pierwszy mecz po powrocie do Premier League z Fulham grałem chyba ze Stoke. Miałem 6 fauli w meczu, z czego każdy z nich był "nabiegnięciem" na zawodnika. Dostałem szcześć żółtych kartek. Wtf? :x

Odnośnik do komentarza

No to jest inna sprawa, ale z moimi szansami to już dużo gorzej, obronę jakoś da się łatwo przejść, ale bramkarze to kosmos ;)

 

Wygrałem pierwszy mecz w sezonach, nie strzeliłem karnego, ale posiadanie piłki 60-40, 1-0, dla mnie 1-1 i swojak rywala. Ciężka gra, ale zwycięstwo w końcu daje satysfakcję, bo przychodzi bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza

Zmieniam zdanie ;)

 

Jednak bramkarze nie są już tacy straszni, musiałem chyba po prostu wczuć się w rolę. Owszem, bronią dużo setek, ale można ich spokojnie pokonać. Wcześniej aż chciałem rzucić padem o podłogę z bezsilności :keke: ale mi przeszło.

 

Zauważyłem, że gra jest cholernie inteligentna, dość często zdarzają się zagrania piętką, a bramkarze potrafią czekać do końca aż nadbiegnie rywal i dopiero zagarnąć piłkę. Tradycyjnie nie poprawione jest jednak przełączanie/wyłączanie zawodnika broniącego, dobiegającego do piłki będącej blisko linii bocznej, efektem czego jest często aut dla rywala, a szkoda, bo można byłoby spokojnie takie coś zaimplementować i aut byłby w naszą stronę ;)

 

Jakbyście jednak założyli ten forumowy turniej to ja się piszę ;)

 

Edyta mówi, że naliczyła 8 osób, które wpisały się jako chętne, zrobiłem więc z jakiejś www (http://www.pesleague.pl/menu,60/) wstępny terminarz, mecz i rewanż, sorki za brak formatowania, wrzucam w spoiler. Grałby ktoś? Wiem, że się rządzę, ale taki projekt robiliśmy na PS3, umarł śmiercią naturalną, może teraz udałoby się...

 

 

 

1 kolejka:
Gospodarz	Gość
SZU	Guli
Hawkeye	Johniss
Pulek	m_arcin
Mikhailo	szymek_

2 kolejka:
Gospodarz	Gość
szymek_	Guli
m_arcin	Mikhailo
Johniss	Pulek
SZU	Hawkeye

3 kolejka:
Gospodarz	Gość
Hawkeye	Guli
Pulek	SZU
Mikhailo	Johniss
szymek_	m_arcin

4 kolejka:
Gospodarz	Gość
m_arcin	Guli
Johniss	szymek_
SZU	Mikhailo
Hawkeye	Pulek

5 kolejka:
Gospodarz	Gość
Pulek	Guli
Mikhailo	Hawkeye
szymek_	SZU
m_arcin	Johniss

6 kolejka:
Gospodarz	Gość
Johniss	Guli
SZU	m_arcin
Hawkeye	szymek_
Pulek	Mikhailo

7 kolejka:
Gospodarz	Gość
Mikhailo	Guli
szymek_	Pulek
m_arcin	Hawkeye
Johniss	SZU

8 kolejka:
Gospodarz	Gość
Guli	SZU
Johniss	Hawkeye
m_arcin	Pulek
szymek_	Mikhailo

9 kolejka:
Gospodarz	Gość
Guli	szymek_
Mikhailo	m_arcin
Pulek	Johniss
Hawkeye	SZU

10 kolejka:
Gospodarz	Gość
Guli	Hawkeye
SZU	Pulek
Johniss	Mikhailo
m_arcin	szymek_

11 kolejka:
Gospodarz	Gość
Guli	m_arcin
szymek_	Johniss
Mikhailo	SZU
Pulek	Hawkeye

12 kolejka:
Gospodarz	Gość
Guli	Pulek
Hawkeye	Mikhailo
SZU	szymek_
Johniss	m_arcin

13 kolejka:
Gospodarz	Gość
Guli	Johniss
m_arcin	SZU
szymek_	Hawkeye
Mikhailo	Pulek

14 kolejka:
Gospodarz	Gość
Guli	Mikhailo
Pulek	szymek_
Hawkeye	m_arcin
SZU	Johniss

 

 

Odnośnik do komentarza

(...) Tradycyjnie nie poprawione jest jednak przełączanie/wyłączanie zawodnika broniącego, dobiegającego do piłki będącej blisko linii bocznej, efektem czego jest często aut dla rywala, a szkoda, bo można byłoby spokojnie takie coś zaimplementować i aut byłby w naszą stronę ;)

 

NIe wiem jak jest w 15, ale (zakładając, że mówisz o sytuacji, gdy piłka leci na aut/leży przy linii i nie możesz nic zrobić, bo zawodnik, na którego się zmieniasz, biegnie do niej automatycznie) w 14 wystarczyło wcisnąć i przytrzymać RT i LT (na xboxowym padzie, na pleju R2 i L2) - zawodnik staje w miejscu i piłkę zostawia w spokoju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...