Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno są mniej warte, ale nie jestem taki kozak, żeby grać draft online. Mam spore podejrzenia, że mógłbym szybko odpadać ;]

 

Btw. wczoraj znajomy dał mi link do filmiku "Kamyka"? na yt i koleś narzekał, że piętnaście razy próbował zanim wygrał draft online, a i tak wypadła mu straszna lipa. Ogólnie stwierdził, że draft jest mało opłacalny poleca tylko jak ktoś będzie miał darmowy żeton.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto to kamyk , ale jak czytam subreddita fifa to społeczność graczy też raczej zachwala drafta. Na pewno sam draft w sytuacji, gdzie od razu przegrywamy jest warty takie samo 15k jak te 15k warte są paczki, które się otrzymuje. Więc kwestia szczęścia, natomiast trzy wygrane albo komplet zwycięstw raczej zwracają się, ta ostatnia opcja, nawet jak nie dropnie jakiś kozak, z solidną nawiązką. 12 rzadkich zawodników z z samej szybkiej sprzedaży to minimum 8 tysięcy, a obecnie piłkarze chodzą bardzo drogo, więc nawet przy kiepskim rzucie kością zarobi się na nich minimum 20-30k.

Odnośnik do komentarza

No normalnie, włączasz sobie jedno np 1000monietx10meczów i masz przez 10 meczów w każdym meczu sezonów 1000 monet więcej, powinny być wykazane w coinsowym raporcie pomeczowym. To nie jest rocket science, wątpię, że robisz coś nie tak :D. Pewnie EA odpierdala, raczej bym się spodziewał, że przepadły xd.

Odnośnik do komentarza

To i ja się pochwalę, jeden skleiłem http://i.imgur.com/8Vjty6g.pngpóki co wszystkie 4 mecze Anglikami wygrałem, i miałem jeszcze ochotę zrobić mniej mainstreamowy skład to skleiłem z graczy Eredivisie http://i.imgur.com/qOgwJpG.png też się nimi bardzo przyjemnie gra, dodatkowo złożyłem ich za grosze, nie wiem czy na cały skład chociaż 15k wydałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...