Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Wasze składy w FUT?

Ja wyprzedałem skład angielski, buduję tylko na Hiszpanii:

Formacja 1-4-3-3:
Keylor Navas(IF) - Dani Alves, Pique, Pepe, Marcelo - Koke, Sergio Busquets, Toni Kroos - Isco(IF), Jackson Martinez, Konoplyanka(IF)

W planach kupno Jamesa w miejsce Koke, a następnie będę myślał nad środkiem obrony, może Laporte(IF), może Ramos, zobaczymy na ile starczy funduszy.

 

Skład wygląda tak:

http://www.futhead.com/16/squads/6592417/

Odnośnik do komentarza

Na razie około 25k na koncie (Miałem 130k, ale oczywiście stwierdziłem, że otworzę paczke za 100k, a w środku Ruffier...) i taki skład:

 

http://www.futhead.com/16/squads/6882193/

 

Bardzo fajnie mi się gra, dla każdego, kto ma kłopoty z obroną polecam formację z piątką obrońców, świetnie się sprawdza. Do tego skrzydła w osobach Andersona i Cuadrado napędzają każdy atak, Nainggolan i Guarin to potwory w środku, a Jeremy Menez to po prostu napastnik.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

grywa ktoś regularnie w 16 na PC ? to nadal tak jak poprzednie wersje jest tryb arcade czyli byle szybciej i dzida do przodu ? czy jest troche wolniejsze tempo zeby cos rozklepac zastanowic sie a nie napierdalac na oslep ?

 

gralem ze 2 tygodnie temu na PS4 i ... gra zapierdalała tak, że do dziś mam skręt szyi. anyone ?

 

drugie pytanie, na jakich padach gracie w 16 ? moj logitech f510 poszedl do piachu(ma uszkodzona elektronike) i powiem szczerze jak mam wydac ze 150 na pada i 80 na gre, to sie zastanawiam czy nie zaczac odkladac na konsole

Odnośnik do komentarza

Jest lepiej niż 15, idealnie nie jest. Po necie nie grałem za dużo, chwilę w draft i fut. Da się klepać, da się przypadkowo gdzieś wybijać, dobiec, ogólnie na plus do realności. No, ale z graczem dalej Q+W sieje popłoch, mniejszy niż w 15, ale jednak spoko można się przepchać prawą gałką.

 

Ja gram na jakimś no name za 40zł. Na razie wypadają tylko dwa przyciski z góry, więc jeszcze daje radę :D.

Odnośnik do komentarza

pad od X jest asymetryczny, a to dla mnie niestety nie do ogarnięcia. regularnie tłuczecie w tą fife po sieci na PC ? powiem szczerze widze ze mam 15, ale przez awarie pada w zasadzie nią nie grałem, troche szkoda mi 80 ziko, tymbardziej ze ostatnio nie mam czasu gierczyc w cities skylines(o fm nie wspominajac)

Odnośnik do komentarza

No ja w zasadzie gram tylko online, raczej dużo :P Ale ja gram tylko w futa, problemem są niestety trainery... Trainery to ludzie, którzy wykorzystują pewien program, działający w ten sposób, że rozłączają się na początku meczu, im zalicza zwycięstwo, a tobie nic się nie dzieje. W 1 lidze ciężko o mecz, w drafcie tylko nieco lepiej. Ale w niższych ligach jest okej.

Odnośnik do komentarza

pad od X jest asymetryczny, a to dla mnie niestety nie do ogarnięcia.

 

No błagam Cię :D It's not rocket science, wydaje mi się, że jest jakiś dziwy mit dotyczący padów, że jak ktoś grał na PS-owym to nie umie na Xboxowym i vice versa. Ja w robocie ciupam w PS4, a w domu na PC padem od Xboxa i nigdy nawet nie pomyślałem, że powinienem odczuwać jakąś specjalną różnicę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...