Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Boosty polegają na tym, że do każdego zagranego meczu dostaniesz bonus w postaci 200 lub 1000 monet, w zależności od tego który kupisz. I taki boost masz na 10 lub 20 spotkań. Także aktywuj czym prędzej, to szybciej będzie cię stać na jakiś sensownych piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

No Smetek, serio? Na PS4 Klikasz R3, przechodzisz do tej zakladki z rzeczami do kupienia i kupujesz. Pokilkaj troche...

Tego sie nie wlacza - kupujesz i juz ci daje bonusowe pieniadze po kazdym kolejnym meczu. Az do konca boostera.

I tak jak w pietnastce kompletnie nieogarniety rozegralem chyba z 3 sezony na brazowych kartach, tak w szesnastce znajac juz mniej wiecej rynek ogarnalem zloty sklad w zasadzie od razu kompletnie nie zajmujac sie handlowaniem - tylko na kasie z meczow + boostery. Taka BPL zlota non-rare to zlozysz za kilka k. Na start w sam raz.

Odnośnik do komentarza

Strasznie dużo rozkminiania jak na grę, w której kopie się piłkę ;) Smetek, zamiast skupiać się na jakiś systemach, to po prostu graj i baw się dobrze, bo chyba zbyt dużą wagę przykładasz do dziwnych rzeczy, zamiast do samej rozgrywki ;) Ja gram od 2 tygodni, odnalazłem jedną opcję grania online i nie mogę przestać, do FUT-a nawet jeszcze nie dotarłem ;)

Odnośnik do komentarza

No bo to jest loteria :P a jeśli chodzi o zarobek, to fajnym sposobem są brązowe paczki. Nie jest to najszybszy sposób, ale totalnie bez ryzyka. Chodzi o to, że kupujesz te brązowe paczki po 400 monet i wystawiasz wszystkich zawodników i kontrakty po 200 monet, kondycję druzynowa drożej. Jeśli wpadnie zawodnik z bardziej znanego klubu, jakiś Manchester United czy coś w tym stylu, to ci zawodnicy są odpowiednio drożsi. Na start jest to idealna opcja, wszyscy zawodnicy schodzą, czasem od razu, czasem po którymś wystawieniu, ale schodzą. Ja tak sobie zarabiałem na początku, potem głównie licytowałem złote rzadkie karty do 700-800 monet i sprzedawałem po 1,3-1,5k. A potem informy ;)

 

A napiszesz jak dokładniej wygląda to na IFach? Licytujesz tanio, snajpujesz na niski kup teraz czy jak?

Odnośnik do komentarza

Różnie, czasem uda się wylicytować coś taniej, ale przede wszystkim staram się obserwować cenę. Czasami mam trochę szczęścia, to wszystko. A ostatnio najwięcej zarabiam, gdy kupuje we wtorek/środę kilka kart z obecnego totw, które powinny zdrożeć i sprzedaje jakiś tydzień później. Na Carvajalu zarobiłem koło 25k, podobnie na Matuidim, na Gundoganie koło 30k.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości, ale miał ktoś kiedyś na klawiaturze problem w postaci zacinających się klawiszy na połowie przeciwnika? Wygląda to tak, że czasem muszę 10x kliknąć strzał żeby w końcu strzelić. Wkurwia to, bo i akcje ciężko rozegrać.

 

PS. Nie nie zainwestuje w pada, bo za mało gram. :P

Odnośnik do komentarza

Zacinają się wszystkie klawisze funkcyjne poza strzałkami. W systemie, czy w innych grach nie ma problemu. Tak, jestem na 100% pewien, że tylko na połowie przeciwnika. Co ciekawe podobny problem (tyle, że na innym komputerze) miałem kiedyś w fifie 15, gdzie klepki nie mogłem robić na połowie przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...