Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem fabularny:

 

 

 

 

Dobry początek w Crystal Palace, ale wypożyczenie do Championship do Newcastle, tam wymiatam, wracam, a rywal idzie do West Hamu. Gram bardzo dobrze, walczymy do końca o Ligę Mistrzów i dopiero po zwycięstwie o ostatniej kolejce przeciwko Man Utd, wygrywamy 1:0 po moim golu z 80 minuty :D, zdobywamy 4 miejsce i grę w ojro pokalach. Finał Fa Cup oczywiście z West Hamem, tu grałem słabo, przegraliśmy po karnych i... wywaliła mi fifa. Myślałem, że to taki motyw, żeby nie było, że przegrany, ale za drugim razem przegraliśmy po 90 minutach 1:0 i akcja jednak poszła dalej, otrzymałem powołanie do kadry Anglii i koniec ;).

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem fabularny:

 

 

 

 

Dobry początek w Crystal Palace, ale wypożyczenie do Championship do Newcastle, tam wymiatam, wracam, a rywal idzie do West Hamu. Gram bardzo dobrze, walczymy do końca o Ligę Mistrzów i dopiero po zwycięstwie o ostatniej kolejce przeciwko Man Utd, wygrywamy 1:0 po moim golu z 80 minuty :D, zdobywamy 4 miejsce i grę w ojro pokalach. Finał Fa Cup oczywiście z West Hamem, tu grałem słabo, przegraliśmy po karnych i... wywaliła mi fifa. Myślałem, że to taki motyw, żeby nie było, że przegrany, ale za drugim razem przegraliśmy po 90 minutach 1:0 i akcja jednak poszła dalej, otrzymałem powołanie do kadry Anglii i koniec ;).

 

 

 

Jak grasz w FUT, to

 

 

 

 

Dostaniesz kartę Huntera do klubu, fajny smaczek dla kolekcjonerów ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli mam przepustkę do gry w lidze weekendowej (fut) przez to, że awansowałem do pierwszej ligi to czy ta przepustka mi przepadnie, jeżeli spadnę do drugiej zanim liga weekendowa się zacznie? Niby miałem w każdym sezonie awans, więc raczej rozpierdalam fifascene, ale oba mecze jakie zagrałem narazie w pierwszej lidze były przeciwko składom wartym łącznie jakoś koło sryliona monet, z informem lewym w ataku (i tak dzięki bogu, że nie obomejangiem) itp, tylko jeden wygrałem, jeden zremisowałem. Tymczasem ja się jaram, że udało mi się kupić Lukaku do składu BPLowego czy Renato Sancheza do Bundesligowego, i dalej nie zamierzam wymieniać Henriego Saiveta ze składu Ligue 1 bo jest zajebisty mimo, że nawet nie jest specjalną złotą kartą. Więc w grze skryptów i overalli mimo, że prawdopodobnie jestem jednym z najlepszych graczy w fife na świecie cholera wie, czy nie spadne ;///.

 

e: a tak w ogóle to się pochwalę składami

http://i.imgur.com/DMDnHsg.jpgbpl, Bellerin dropnął mi z tej wyjebanej paczki co dają za 4 wygrane w fut drafcie

http://i.imgur.com/vjzLzQb.jpgbundesliga

http://i.imgur.com/zElZhc9.jpgligue 1, na papierze najsłabszy i waham się, czy go nie zastąpić jakąś pedaliadą z ligi hiszpańskiej albo składem z Serie A, ale bardzo bym tęsknił za duetem Menez - Falcao, bo jest kurwa najlepszy więc zobaczymy po tej lidze weekendowej, czy rzeczywiście odstaje od bundesowego i bplowego wynikami. Najgorsze, że nie mam tu już czego ulepszyć o ile nie mam do wyjebania biliarda monet na Di Marię :/.

Odnośnik do komentarza

A w sumie też pochwale się swoimi.

Jeden mam z Serie A, drugi z LaLigi.

Ciężko stwierdzić którym gra mi się lepiej, bo i jeden, i drugi ma swoje lepsze i gorsze strony. Ostatecznie jednak jako lepszy wybrałbym LaLigowy. W Serie A tą gorszą stroną jest prawe skrzydło i lewe + brakuje mi jakiegoś godnego ŚP. Fajnie gra mi się Zielińskim i Medelem, ale ten drugi za często się podłącza do akcji. Nie wiem dlaczego, bo w wytycznych daje mu żeby ZOSTAŁ Z TYŁU, a sam zawsze wychodzę na mecz super defensywnym, a on i tak wbiega w pole karne(dodam, że ma idealne pracowitości - NISKA/WYSOKA). Strasznie mnie to denerwuje. Mertens jest za słaby fizycznie i nie widać u niego tego gazu. Planuję w najbliższym czasie zrobić takie wymiany: Allan --> Pjanić, Callejon --> Cuadrado, Mertens --> Insigne. Być może wymienię Medela na Khedirę/De Rossiego.
Co do LaLigi to wszystko fajnie, ale brakuje mi takiego uzupełnienia. Mam tego Isco(kupiłem go żeby na nim zarobić, a jest tańszy o 10k...), ale on nie jest jakiś wybitny. Strzelił w mojej drużynie trzy mega gole, ale poza tym to taka normalna karta z chwilami przebłysków. Fajna kontrola piłki, ale to samo będę miał u Turana, którego chcę przetestować. Williams to najlepszy wybór poza Balem i Messim na PS, a za Gaitana planuje IF'a Carrasco. Ostatecznie: Rafinha --> Busquets, Vidal --> Cancelo, Gaitan --> Carrasco IF, Isco IF --> Turan.
A wy możecie polecić kogoś godnego uwagi do któregoś ze składu? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...