Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

1.no dobra, jak zarabiać monety na piłkarzy do futa ? sezon offline czy jak to wyglada ?

 

2.lepiej kupować takich overall po 75-77 za 300-400 monet czy zbierać na złote paczki ?

 

3.generalnie fifa widząc moją patologię w odbiorze piłki sklasyfikowała mnie chyba możliwie dość nisko, sezony online sobie narazie odpuszczam, lepiej grac lige offline czy jakis inny tryb zarobku ?

Odnośnik do komentarza

1. Ja od razu grałem online, najłatwiej o monety, ale możesz spróbować pograć trochę offline.

2. Paczki to zło, nie warto. A co do piłkarzy, to patrz na beast rating na futheadzie. Bardzo często co piłkarze np. 80 ovr są słabsi od tych z 75 ovr. No i pace jest ważny xd

3. Jak mówiłem, możesz spróbować się online, najszybciej chyba się nauczysz grać.

Odnośnik do komentarza

Chodzi i to, że wchodzisz na stronę futhead.com i tam każdy zawodnik ma wypisane jakby swoje umiejętności. No i oni mają tam właśnie też taką jak beast rating. To się przydaje, jak jeszcze nie ogarniasz zbytnio fify, bo ci z wysokim współczynnikiem najczęściej grają dużo lepiej od nierzadko lepiej ocenianych overallem innych zawodników. Ale to warto samemu pokombinować, żeby wyczuć którymi zawodnikami ci się będzie grało najlepiej.

 

A tak, to wygrałem już 1 ligę, coś tam umiem, więc mogę spróbować coś poradzić, także pisz ;) Ale ja polecam pograć od razu online, szybciej się nauczysz.

Odnośnik do komentarza

A już tłumaczę. Po pierwsze, tam jest moim zdaniem bramkarz, który spokojnie zalicza się do Top 3 w grze jeśli chodzi o zwykłe karty, czyli Handanovic. Jest duży wybór silnych i szybkich stoperów (Juan Jesus, Manolas, Koulibaly, Caceres i jeszcze paru innych). Pomocnicy należą do najbardziej uniwersalnych (Pereyra, Nainggolan, Guarin, Sturaro, a z tych droższych oczywiście Marchisio i Pogba). Na skrzydło można dać takich zapierdalaczy jak Cuadrado, Salah, El Shaarawy, Anderson). Jeśli chodzi o atak, to szkoda że już nie ma Teveza, ale mi w 15 znakomicie się grało Palacio, do tego jest legenda FUT, czyli Doumbia.

 

Co prawda nie mam szesnastki, ale z tego co słyszałem ci zawodnicy, którzy byli świetni w poprzedniej Fifie w tej też dają radę.

Odnośnik do komentarza

Oprocz tego co napisal Hyde, z tanszych:

Przede wszystkim jesli chodzi o GK z wloskiej to Perin: http://www.futhead.com/16/players/326/mattia-perin/

Na atak Rossi (swietnie sie nim gra!): http://www.futhead.com/16/players/384/giuseppe-rossi/

Oprocz tego Morata i Dybala, ale za tego drugiego trzeba juz troche rzucic (ok. 10k).

No i nie ma lepszego na srodek pomocy jak Insigne: http://www.futhead.com/16/players/329/lorenzo-insigne/

Odnośnik do komentarza

dzięki za cały szereg cennych porad, na razie pograć brązowymi leszczami, trochę się poduczę gry w obronie, bo to generalnie u mnie dramat jest, nagarnę troszkę monet, kart kontraktów i zobaczę co tu z Waszych rekomendacji będzie się działo

 

koleś z tego kanału ma gościu w składzie z 3 lig a i tak ma zgranie na 100%, gdzie tu benefit ? co obniżają te czerwone połaczenia między grajkami ?

Odnośnik do komentarza

Generalnie budowanie składu wygląda w ten sposób, że każdy zawodnik musi dostać tyle zgrania, ile połączeń do niego dochodzi. To znaczy np. bramkarz ma dwa połączenia, więc potrzebuje dwa zgrania. W tej formacji co ten skład np. napastnik potrzebuje 3 zgrania, bo dostaję połączenia od dwóch skrzydłowych i rozgrywającego. I teraz:

- czerwone połączenie, a w zasadzie jego brak, nic nie daje.

- żółte połączenie jest jakby mocy 1, występuje wtedy gdy zawodnicy są np. z jednej ligi albo jednej narodowości (ale tylko jedna ewentualność) - np. Walker z Kouyate -> obaj grają w BPL i to wszystko co ich łączy.

- ciemnozielone połączenie ma moc 2, wtedy albo zawodnicy są zarówno z jednej ligi i tej samej narodowości - np. Walker i Oxlade-Chamberlain - albo występują w tym samym klubie, ale są innej narodowości - np. Fahrmann i Santana.

- jasnozielone połączenie, tzw. perfect link, czyli najmocniejsze połączenie o mocy 3. Występuje wtedy gdy zawodnicy grają w tym samym klubie i są tej samej narodowości - w tym wypadku są to np. Doumbia i Gervinho (obaj grają w Romie i są z Wybrzeża Kości Słoniowej).

I generalnie kluczem jest zapewnienie wszystkim zawodnikom co najmniej tyle zgrania, ile połączeń mają. Może być więcej, ale nie powinno być mniej. Co prawda nie wiadomo dokładnie jak działa zgrania, ale przynajmniej dla mnie zgranie jest istotne, bo inaczej gra mi się gorzej. Zawodnicy się gorzej ustawiają, strzelają etc. (przynajmniej takie mam wrażenie :D)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...