Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

1.no dobra, jak zarabiać monety na piłkarzy do futa ? sezon offline czy jak to wyglada ?

 

2.lepiej kupować takich overall po 75-77 za 300-400 monet czy zbierać na złote paczki ?

 

3.generalnie fifa widząc moją patologię w odbiorze piłki sklasyfikowała mnie chyba możliwie dość nisko, sezony online sobie narazie odpuszczam, lepiej grac lige offline czy jakis inny tryb zarobku ?

Zarabianie to całkiem prosta sprawa. Przede wszystkim - won od paczek. To gówno. Nic więcej. Możesz mieć życiowe szczęście i faktycznie coś trafić, ale szanse są na to zerowe. Jak chcesz, to napisz na PW, wdrążę Cię w fajny sposób, tylko od razu podaj platformę

Odnośnik do komentarza

Apropo paczek, to lepiej grać drafty, ja z reguły po tych wygranych draftach trafiłem w paczkach kilka naprawdę fajnych kart - m.in. Bale, Iniesta IF, Willian IF, Konoplyanka SIF i kilka mniejszych ifów. Ale to trzeba je raczej wygrywać, żeby mieć większe szanse +w wiele, wiele draftow mi się nie zwróciło mimo wygranej, więc to nie jest takie oczywiste. Ale jeśli już chcesz otwierać paczki, to lepiej grać drafty.

Odnośnik do komentarza

Ooo, dokładnie, miałem to napisać. Jeśli ktoś chce już otwierać paczki, to niech zagra sobie drafta :P Można przetestować sobie grę tymi najlepszymi, no i fajna frajda. A paczki w nagrodę to fajny dodatek do tego wszystkiego, choć mi do tej pory nie wpadł nikt fajny.

Odnośnik do komentarza

No bo to jest loteria :P a jeśli chodzi o zarobek, to fajnym sposobem są brązowe paczki. Nie jest to najszybszy sposób, ale totalnie bez ryzyka. Chodzi o to, że kupujesz te brązowe paczki po 400 monet i wystawiasz wszystkich zawodników i kontrakty po 200 monet, kondycję druzynowa drożej. Jeśli wpadnie zawodnik z bardziej znanego klubu, jakiś Manchester United czy coś w tym stylu, to ci zawodnicy są odpowiednio drożsi. Na start jest to idealna opcja, wszyscy zawodnicy schodzą, czasem od razu, czasem po którymś wystawieniu, ale schodzą. Ja tak sobie zarabiałem na początku, potem głównie licytowałem złote rzadkie karty do 700-800 monet i sprzedawałem po 1,3-1,5k. A potem informy ;)

Odnośnik do komentarza

15.000 monet lub 1 żeton. Na początku gry dostajesz jeden żeton za darmo. Teoretycznie kolejny możesz dropnąć w paczkach, ale już łatwiej chyba trafić legendę niż ten żeton. Ogólnie to wybierasz sobie formację i gra losuje Ci 5 piłkarzy - kapitanów. Następnie uzupełniasz sobie po kolei skład (cały czas wybierając pozycję dostajesz 5 propozycji).

Odnośnik do komentarza

Nie do końca. Całość polega na tym, że w zależności od tego w którym etapie odpadniesz, to różne paczki dostaniesz. Jeśli przegrasz pierwszy mecz już to trafisz 2x zwykłą paczkę za 5k i paczkę wypożyczeń/paczkę srebrnych zawodników. I im dalej zajdziesz, tym dostaniesz lepsze paczki, z których teoretycznie wypadają lepsi piłkarze.

Odnośnik do komentarza

4 mecze i wygrywasz cały draft. Powiem szczerze, że ja dostawałem lepsze paczki wygrywając 3 mecze, niż cały draft, ale może to po prostu moje szczęście. :glaszcze:
Kompletna loteriada, wspomnę przy okazji że zgranie nie jest najważniejsze, przynajmniej ja po kilku draftach tak stwierdziłem. Tzn. nie rób czegoś takiego, że zero zgrania, tylko 85-90 z pewnością wystarczy :)

Odnośnik do komentarza

No, jeszcze boosty do monet. Koszulki chyba mogę ci wykupić później, jeśli masz niski poziom, boostów chyba nie mogę. A, boosty kupuj pojedynczo, bo słyszałem o przypadkach, że ktoś wykupił wszystkie naraz i mu się zbugowały - działały mu tylko te pierwsze, czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...