Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do Was. Co zrobić, żeby móc korzystać z tej aplikacji Web App? Grę kupiłem już w dniu premiery, na xboxa, grałem dość sporo właśnie w FUTa i chciałem zobaczyć jak to jest z tą apką. Mimo, że loguję się normalnie na stronie EA, to gdy chcę włączyć to Web App wyświetla mi się tylko, żebym kupił grę. Co tu zrobić, bo już nie mam pomysłów, liczę, że może ktoś miał podobny problem i będzie w stanie mi pomóc.

Pozdrawiam,

Bromon

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

panowie,

Fifa mi się skaszaniła. Włączyłem dzisiaj i gra działa ewidentnie za szybko. Naprężanie, bieganie, wszystko jest przyspieszone. Skąd problem? Nic nie grzebałem w ustawieniach, zmiany zaszły między dwoma kolejnymi włączeniami gry.

 

Miałem kiedyś coś podobnego z Need for Speed: Most Wanted i doszedłem do tego, że należy zmienić koligację w menadżerze zadań z 2 na 1, ale teraz na laptopie mam tam 4 procesory i nie wiem ile mam zaznaczyć, może to coś zmieni?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Gra ktoś w FIFĘ 14 online? Oprócz trybu gry "Sezony" i "Ultimate team" widzę jeszcze nierankingowe gry 1vs1, gdzie mogę dodać gościa, czyli kogoś z kim gra u siebie i "pokoje meczów", gdzie i tak są 1na1. Szukam gdzieś opcji gry np. 2na2 - w sensie dwie osoby u mnie na kompie i dwie u kogoś, można tak?

Nie będę ukrywał, że gra we dwóch ma swoje zalety, ale też czasem bywa trudniej niż samemu, dlatego chciałbym grać dwóch u mnie vs. dwóch u kogoś :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...