Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Można. Poprzez przeglądarkę http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team

Logujesz się i masz w transfer-transfer list. W grze też jest taka opcja. Musiałbym odpalić grę, żeby sprawdzić gdzie dokładnie, ale bez problemu znajdziesz w zakładce transfery listę transferową.

 

Jeszcze pytanie co do tego. Da się przełączać pomiędzy wersjami Fify z 14 na 13?

Odnośnik do komentarza

Gram w najnowszą fifę (na PSP) i mam taki problem. Otóż mam jeden zapis który robiłem sam, oraz drugi save który jest autosave'em. Dziś nabyłem nową baterię do PSP, po włączeniu gry na nowo mam tylko save który robiłem sam (z kariery jest to listopada a na autosave mam luty). Autosave mi się nie pojawia do wczytania, jak wyjdę z gry to na karcie auto zapis widnieje. Co zrobić, żebym mógł ten autosave wczytać. Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tego co pamiętam rozdzielili scouting na młodzieżowy i seniorski. Scouci seniorscy znajdują właśnie zawodników zakontraktowanych w klubach, juniorscy działają na takiej samej zasadzie, jak w fifie 13. Oba scoutingi umieścili w dwóch różnych zakładkach (seniorski chyba w transferach, juniorski chyba w biurze, ale głowy nie dam) - musisz poszperać w zakładkach, bo tylko chwilę bawiłem się karierą u kumpla, a sam grą nie dysponuję.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jak wygląda kwestia wzrostu atrybutów w trybie kariery? Jest jakaś zakładka z treningiem czy cuś? Bo nigdzie tego nie widzę, gram sobie beztrosko ale fajnie by było żeby mojemu zawodnikowi mimo wszystko rosły punkty np za szybkość. Czy to automatycznie się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...