Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Tam pisali, ze 16 lub 21, ale nie wiem kompletnie jaki to rodzaj, jak wyglada, a gosciowi, ktory o to pytal odpisali, zeby sie nie bral za swiecie jak pyta o klucze... Swiece to chyba koszt kolo 30zl a klucza? Na biezaco kupuje i kompletuje sobie narzedzia :P

Kompa idzie nawet wsuwka rozkrecic, samochodu juz niezbyt :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Postanowiłem pozbyć się kratki w swoim samochodzie. Czy ktoś z Was przechodził taką procedurę? Ustaliłem, że najpierw w jakimś warsztacie wymontują mi kratkę i zamontują środkowy pas, potem w ASO muszę uzyskać świadectwo homologacji a na koniec do wydziału komunikacji po przerejestrowanie samochodu. W jakim czasie da się to wszystko ogarnąć i w jakich kosztach?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Szarpało tym moim samochodzikiem przy dodawaniu gazu, wymieniłem cztery świece i teraz szarpie jak dodam gwałtownie więcej gazu np do połowy wcisnę pedał gazu - podobno przewody do świec też muszę wymienić czy to może być tego przyczyna czy raczej coś innego? No i czy to możliwe, żeby te przewody zapłonowe kosztowały aż 90zł za sztukę? Potrzeba mi czterech...

 

No bo mam takie :

 

http://auto-pit-stop.pl/product/index/productId/520

 

http://www.czesci24.pl/szczegoly/1201740/przewody-opel-corsa-b-combo

 

http://allegro.pl/przewody-zaplonowe-sentech-8417-opel-astr-cors-1-4-i3387974589.html

Odnośnik do komentarza

Chyba niemozliwe, raczej za komplet (do mojej rolki kosztowaly 120).

 

A znajomy mechanik dal mi fajny sposob na sprawdzenie przewodow - potrzebujesz pustego spryskiwacza, np po plynie do szyb i nocy. Podnosisz maske, zapalasz silnik, gasisz wszystkie swiatla i pryskasz delikatnie czysta woda kolo cewki - jak masz piekna dyskoteke, to przewody do wymiany

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość MitnickMike

Potrzebuję opinii. Pozbywam się w najbliższym czasie wysłużonego VW Bory i... staję przed dylematem co kupić. Jeżdżę bardzo dużo w granicach 45-50k rocznie. Stąd pewnie silik diesla będzie najoszczędniejszy. Pytanie jakie auto? Na tę chwilę mam kilka opcji ale nie jestem zdecydowany.

1) Honda Accord

2) Kia Sportage

3) Honda CRV

4) Audi A6

 

Jestem niczym dziecko we mgle. Zastanawiałem się też nad leasingiem biorąc auto 1-2 letnie na firmę :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...