Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Lie to Me - miał ktoś okazję oglądać?

 

Ja patrzyłem na dwa odcinki, nawet mi się spodobał. Zwłaszcza, że zapowiadali ten serial jako konkurencja dla "The Mentalist", który bardzo lubię. I muszę przyznać, że "Lie" to godny rywal. Przynajmniej nie ma się tego wrażenia, że główny bohater rozwiązuje sprawę za pomocą jakiś zdolności nadprzyrodzonych :P

 

 

Która to stacja tak szybko nadaje cały sezon serialu? ;>

 

Torrent TV? :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj na TVN drugi sezon Dextera. Emisja niestety bardzo późno bo o 23:30. Kto ma rano do szkoły lub pracy to może mieć problem ze wstawaniem :P Dla tych co nie oglądali pierwszego sezonu sporo stracili. Ale można oglądać od 2 sezonu bo jest nowy wątek wokół którego kręci się serial. A oglądając 2 sezon można nadrobić pierwszy o ile chce ktoś zainwestować kasę na nabycie tego na dvd.

Odnośnik do komentarza

SG Atlantis jakoś mnie zupełnie nie przekonało. Przy SG-1 wytrwałem do 8 sezonu, choć widać chwilami, że pomysły stricte nawiązujące do filmowego pierwowzoru skończyły się z dwie serie wcześniej. Niestety.

Dokładnie. Atlantisa oglądałem raczej z nadmiaru wolnego czasu. Czasami odcinki była tak słabe, że aż nie szło oglądać ;) A w tym roku mają wyjść bodajże 2 filmy pełnometrażowe kończące serię.

Podobnie zresztą było w przypadku SG-1.

Chyba wróciłem do oglądania SG-1. Na AXN Sci-Fi premierę ma właśnie 10 (ostatni) sezon i po obejrzeniu bez mała dwóch odcinków (drugi właśnie trwa w najlepsze) stwierdzam, że po seriach z udziałem replikatorów i innego technologicznego ustrojstwa, tematyka inwazji Ori bliższa jest pierwowzorowi kinowemu oraz pierwszym seriom serialu. Na całe szczęście.

Odnośnik do komentarza
Natomiast na Polsacie, ku mojej rozpaczy została "wymieniona apteczka" i z moich ulubionych Chirurgów zmieniło się na Ostry Dyżur :( Obejrzałem dzisiaj odcinek Ostrego Dyżuru i na pewno mi to Chirurgów nie zastąpi ;/ Szkoda, że nie mam Fox Life...

 

Coś Ci się pokitrało ;] Nic nie zastąpi Ostrego Dyżuru ;]

Odnośnik do komentarza

Ja też oglądałem kiedyś Ostry Dyżur jak byłem mały, a dlatego, że rodzice lekarze to i serial był wałkowany, pamiętam, że mi się nie podobał za bardzo. Chirurdzy natomiast wciągnęli mnie już od pierwszego obejrzanego odcinka, fajne poczucie humoru postaci z serialu, oraz historia opowiedziana w taki sposób, że akcja niby dzieje się w szpitalu, ale mówi o czym innym. Ogólnie jak będę miał okazję to kupię sobie DVD z serialem. :)

 

Edit. W ostatnim czasie w TV Okey dołączony jest serial Magnum p. i., kupuje go ktoś? :> Serial z przed 20 lat, a jakością nie odbiega od superprodukcji z obecnych czasów. No i te wieczne wakacje na Hawajach sprawiają, że przy tym serialu się relaksuje i odpoczywam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...