Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Serial opowiada o Chucku, który początkowo jest zwykłym sprzedawcą w sklepie z komputerami, ale jego były kolega ze studiów przesłał mu magiczne wręcz urządzenie o nazwie Intersekt, dzięki temu Bartowski (nazwisko głównego bohatera) zna wszystkie tajemnice rządu amerykańskiego. Chronić będą go John Casey i Sarah Walker. Nie będę opowiadał co dzieje się dalej, bo to bezsensu, lepiej samemu obejrzeć ;). To mój zdecydowanie ulubiony serial i naprawdę polecam obejrzeć, przynajmniej pierwszy sezon, bo Chuck jakimś genialnym pierwszym odcinkiem nie zachwyca, a główny atut tego serialu to świetny humor, znakomicie bohaterowie i dosyć ciekawa historia.

Odnośnik do komentarza

Ano. Pamiętam, że ostatnio obejrzałem jeden z pierwszych odcinków na tym iitv i strasznie zjebali dosyć prostą sytuację: było pytanie o najgorsze przezwisko Morgana (przyjaciela Chucka) i padło "Organ", a lektor zrobił z tego "narząd" :|. Gdybym nie oglądał wcześniej tego odcinka pewnie nie wiedziałbym o co chodzi.

 

A serial ma sporo fanów, jest nawet polska strona - chucktv.pl

Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś serial "Supernatural"? Dla mnie jako fana horrorów i wszelkich wątków związanych z szeroko rozumianą religią i okultyzmem bardzo wciągająca produkcja. Postacie Sama i Deana bardzo fajnie wykreowane, każdy odcinek to łowy na inne stworzenie.

+1 świetny odmóżdżacz z duża dawką humoru :)

Odnośnik do komentarza

Ano. Pamiętam, że ostatnio obejrzałem jeden z pierwszych odcinków na tym iitv i strasznie zjebali dosyć prostą sytuację: było pytanie o najgorsze przezwisko Morgana (przyjaciela Chucka) i padło "Organ", a lektor zrobił z tego "narząd" :|. Gdybym nie oglądał wcześniej tego odcinka pewnie nie wiedziałbym o co chodzi.

 

A serial ma sporo fanów, jest nawet polska strona - chucktv.pl

 

No serialik fajny. Taki lajtowy z fajnym humorem xD Sam teraz zaczynam oglądać 4 serię, ale głównym powodem dla którego go oglądam jest Yvonne Strahovski ^^ Jeszcze nigdy chyba mi sie tak blondynka nie podobała :D

 

Sypernatural oglądałem tylko pierwszą serię, potem przerwałem, ale wrócę też na tych feriach pewnie :D

Poza tym, to oczywiście HIMYM, dwóch i pół i Teorię wielkiego podrywu oglądam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Warto wspomnieć, że świat Gwiezdnych Wrót został chyba definitywnie zamknięty :missu:

Wyświetlono ostatni odcinek drugiego sezonu SGU. Serial dostał cancela na nowy sezon.

Samo SGU było dość kontrowersyjne. Różniło się od swoich poprzedników prawie wszystkim. Osobiście jednak przypadło mi do gustu. Czasami wolałem oglądać psychologiczne rozterki głównych bohaterów, niż znane z poprzednich serii wycieczki na planety, gdzie robiono rozpierduchę i szczęśliwie wracano do bazy.

IMO zakończenie serialu bardzo dobre. Jak już gdzieś przeczytałem, i z czym w pełni się zgadzam, jeśli ktoś postanowi za jakiś czas jednak kontynuować sagę, będzie miał pole do popisu. Jeśli jednak nikt się tego nie podejmie, zakończenie nie mogło być lepsze.

W planach był jeszcze film pełnometrażowy, traktujący ZTCP o dokończeniu wątku z SGA. Ale ponoć do realizacji jego jest dalej niż bliżej.

W każdym razie, czekam z nadzieją, że jeszcze kiedyś usłyszę o jakiś planach związanych ze światem SG.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio całkiem przypadkiem trafiłem na anime Death Note. Nakręcona na podstawie mangi pod tym samym tytułem. Mimo iż nie przepadam zbytnio za anime to muszę przyznać, że te kilka obejrzanych odcinków zrobiło na mnie spore wrażenie i bardzo zaostrzyło apetyt na resztę serii.

 

Anime to opowiada o genialnym licealiście, który znajduje notes upuszczony przez jednego z bogów śmierci. Notes ten posiada wielką moc, jeśli wpiszę się w nim imię i nazwisko osoby której twarz jest nam znana, umrze ona w określonych przez nas okolicznościach w ciągu 40s. Kira (taki pseudonim przyjął ów licealista) chce przy jego pomocy oczyścić świat ze wszystkich złoczyńców. Na drodze staje mu jednak genialny detektyw L, dla którego są to po prostu zwykłe morderstwa.

 

Jeśli ktoś ma możliwość to naprawdę zachęcam do obejrzenia chociaż kilku odcinków tego anime.

 

EDYTA dodaje, że pierwsze odcinki może nie są super ciekawe jednak kiedy do akcji wkracza L, rozrywka jest naprawdę przednia.

Odnośnik do komentarza

Finalny odcinek sezonu 6 How I Met Your Mother "Challenge Accepted" jest absolutnie przegenialny. Pojawia się wiele rozwiązań i wiele pytań, głównym wydaje się być

 

z kim Barney ostatecznie bierze ślub ? Z jednej strony tytułowe "Challenge Accepted" w odniesieniu do "It's never too late" Nory, z drugiej strony wymowna mina Robin kiedy ten rozmawiał z Norą. Barney przeszedł ogromną metamorfozę od sezonu 1, ale jedno się nie zmieniło, wciąż opisuje go jedno słowo "awesome". Niestety teraz długie oczekiwanie na sezon 7 ;(, oby trzymał obecny poziom serialu !

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...