Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

"Gra o tron" niemal zupełnie spełnia moje oczekiwania na razie. Najważniejszy fail: Dotrakowie (gdzie jest wielkość khalasar?). Poza tym, poprawnie lub znakomicie :) Wejście Tywina w tym tygodniu było mistrzowskie, to oprawianie jelenia i krótki wykład z filozofii rodu Lannister... Mam nadzieję, że nakręcą przynajmniej trzy serie, opuszczenia "Nawałnicy mieczy" bym im nie darował.

Odnośnik do komentarza

"Gra o tron" niemal zupełnie spełnia moje oczekiwania na razie. Najważniejszy fail: Dotrakowie (gdzie jest wielkość khalasar?). Poza tym, poprawnie lub znakomicie :) Wejście Tywina w tym tygodniu było mistrzowskie, to oprawianie jelenia i krótki wykład z filozofii rodu Lannister... Mam nadzieję, że nakręcą przynajmniej trzy serie, opuszczenia "Nawałnicy mieczy" bym im nie darował.

Rozmawiałem o serialu kilka dni temu z Michem. Do przysłowiowego "urywania dupy" może i daleko, ale twórcy stanęli na wysokości zadania i unieśli ciężar, jaki towarzyszył ekranizacji prozy Martina. Nawet moja małżonka wkręciła się w oglądanie, choć na razie daleka jest od sięgnięcia po tomy stojące na półce :-) O Dinklage'u, odtwarzającym rolę Tyriona, wspomniał Sioux (trzeba jednak przyznać, że wielu od początku zakładało, że wybór PD na odtwórcę roli karła, będzie wyborem bardzo trafionym), o scenie z udziałem seniora rodu Lannisterów napisał Feanor. Zastanawiałem się, jak swoją rolę udźwignie najbardziej chyba znany spośród obsady Sean Bean, ale w sumie daje radę. Czekam na końcówkę oraz kolejne "sezony".

Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś "Internat" na AXN Crime? Dawno nie oglądałem tak ciekawego serialu (może przez to że mało oglądam seriali). Ogólnie jest to serial sensacyjny z elementami horroru i typowej opery mydlanej (na szczęscie tego jest mało). Moim skromnym zdaniem serial jest ciekawszy od Lost (w tym serialu sezony od czwartego wydawały mi się już sztuczne) Akcja tego sympatycznego hiszpańskiego serialu dzieję się w szkole z tytułowym internatem "Czarna Laguna", który kiedyś był sierocińcem w którym zbiegli z Niemiec naziści robili różne eksperymenty.. W Polsce narazie ukazało się pięć z siedmiu nakręconych sezonów. Aktualnie leci sezon piąty (po którym ma wreszcie zostać puszczony sezon szósty, nie emitowany w Polsce jeszcze).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo przyzwoite, najkrócej mówiąc. Choć chwilami można odnieść wrażenie, że im dalej w las, tym scenariusz zaczął trochę uciekać autorom. Pierwsze odcinki wciągały bardzo, by w drugiej połowie premierowego sezonu zacząć nieco zawodzić. Ogólnie nieźle, choć nierówno niestety.

Odnośnik do komentarza

Gra o Tron - super produkcja. W każdym odcinku "dzieje się". Po oglądnięciu pierwszego sezonu zabrałem się za książkę, serial bardzo się jej trzyma. Polecam każdemu zarówno lekturę jak i wersję TV.

 

Co do Borgiów to zgadzam się, początek super później się to trochę rozłazi ale mimo wszystko trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza

Jestem po dwóch odcinkach, trzeci jeszcze wisi na dysku nieoglądany. Przyznam, że ciekawie się ogląda, choć bez rewelacji. Nie wiem czego brakuje, ale jeśli to właśnie początek miał być najlepszy, to nie wiem co bedzie dalej. Może dziś przekonam się na trzeci epizod.

Odnośnik do komentarza

Serial oglądałem razem z żoną i ocena poszczególnych odcinków była nieco odmienna - ja nadal uważam, że początek lepszy, z czasem nieco słabnie, natomiast żona twierdzi, że po takim sobie początku akcja nabiera rozpędu w kolejnych epizodach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja na lato polecam wszystkim Weeds (polski tytuł to Trawka). Zacząłem oglądać dwa/trzy dni temu, a już dwa sezony obejrzałem. Jeden odcinek trwa tylko 30 minut, więc ogląda się bardzo szybko, ciężko się od niego oderwać, bo po prostu wciąga i z każdym kolejnym odcinkiem chce się jeszcze więcej Trawki. Polecam!

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...