Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

A nie oglądałeś wspaniałej produkcji DD z Benem Aflekiem i czarnym Kingpinem? :p

Żart oczywiście.

No jakoś TV nie miało szczęścia do seriali z superbohaterami. Constantine porażka; Arrow też słabiutko; Flesha nie widziałem, ale jakoś mi się z tym nie spieszy ;) Gotham dla mnie nudne i słabe.

DD może wyszedł im, gdyż zrobili serial dla ciut starszej widowni :-k

 

Co do drugiego sezonu Diabełka - ma pojawić się Electra.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem drugi odcinek Ballers i mam mieszane uczucia. Ogląda się dość przyjemny, jest spoko klimat wokół NFL i to po prostu miłe spędzenie czasu przy lekkim serialu, typowo wakacyjnym. Tylko to nie jest dla mnie komedia, to dopiero dwa odcinki, ale póki co słaby poziom beki, jeśli w ogóle jest. Generalnie polecam, ale nie ma śmieszków jak w Entourage, do którego ten serial porównywano.

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie nie narzekam, daję jeszcze sporo czasu produkcji z Rockiem, spodziewałem się jednak czegoś innego :D. Zdecydowanie lepsze wrażenie początkowo robiło na mnie Friday Nights Light oraz Blue Mountain State.


"Draft Day"? Raczej trudno byłoby zrobić serial, którego akcja dzieje się w ciągu jednego dnia ;)

Jack Bauer pozdrawia :keke:

Odnośnik do komentarza

 

"Draft Day"? Raczej trudno byłoby zrobić serial, którego akcja dzieje się w ciągu jednego dnia ;)

Jack Bauer pozdrawia :keke:

 

Byłem pewien takiej wypowiedzi ;) Ja "24" nie oglądałem, ale tam chyba jeden sezon opisywał jeden dzień. Następny, to już był nowy. Dobrze kombinuję?

Odnośnik do komentarza

 

 


"Draft Day"? Raczej trudno byłoby zrobić serial, którego akcja dzieje się w ciągu jednego dnia ;)

Jack Bauer pozdrawia :keke:

 

Byłem pewien takiej wypowiedzi ;) Ja "24" nie oglądałem, ale tam chyba jeden sezon opisywał jeden dzień. Następny, to już był nowy. Dobrze kombinuję?

 

1 sezon -> 24 odcinki -> odcinek = godzina, chociaż trwał coś koło 40-45 minut według Filmwebu, jak dokładnie było to nie pamiętam, nigdy nie oglądałem chyba nawet całego sezonu, kiedyś się odrobi pewno :P.

 

Jeśli chodzi o klimat to nie wiem do czego Ballers można porównać, niby jest całkiem miło i przyjemnie, ale brakuje tego "czegoś".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o klimat to nie wiem do czego Ballers można porównać, niby jest całkiem miło i przyjemnie, ale brakuje tego "czegoś".

 

 

- ciekawych wątków,

- różnorodnych postaci, te obecne są zrobione na zasadzie kopiuj-wklej,

- może jakiegoś czarnego charakteru,

- historii, które nie wydają się już być opisane i zagrane na milion różnych sposobów.

 

Sorry, ale ten serial musi odbić się od dna jakim był drugi odcinek. Wyglądało to tak jakby Rock skrzyknął swoich kumpli, wyciągnęli z jaccuzzi białasa, wklepali na youtube jakieś funny moments z filmów o sporcie i próbowali naśladować, co obejrzeli. Pierwszy odcinek nakierował właśnie na klimat podobny do Entourage, ale ten drugi to był jeden, wielki rzyg.

Odnośnik do komentarza

Detektyw na razie zrywami. Dalej świetny Farrell, solidna McAdams, Vaughn mam nadzieję się rozkręci, ale Kitsch bez szału, choć dalej go mało. Biorą parę wątków na raz i jak na razie idzie po prostu ok. Klimat korupcyjny mnie urzeka, no i końcówka drugiego odcinka zaskoczyła na chwilę ;) Ale nie zachwyca od początku, tak jak pierwszy sezon ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...