Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Pilot Ballers bardzo spoko. Zapowiada się dość dobry, lekki serial. Klimatem kojarzy mi się trochę z Entourage, ciekawe tylko czy postacie będą chociaż częściowo tak dobre i charakterystyczne jak Drama czy Ari. Mnie pilot jednak zachęcił do oglądania kolejnych odcinków.

 

Detektyw w dzień ;).

 

Ktoś oglądał sense8?

Odnośnik do komentarza

TD2 E01

 

Fajny odcinek, trochę mi ten Vaughn w roli bandziora nie pasuje, ale może się później przekonam. Colin Farell jako Colin Farell wypada nieźle, porywczy facet z problemami, który dużo pije i pali, jego klasyczna rola. Rachel McAdams mnie zaskoczyła, wydawało mi się że pasuje tylko do dramatów i romcom-ów, ale w roli twardej policjantki na razie się sprawdza.

Zapowiada się dobry sezon, chociaż poprzeczka wisi bardzo wysoko.

Odnośnik do komentarza

ajerkoniak, Tom Riggins póki co mignął parę razy, ale ciężko ocenić ;).

 

jason, Ballers to komedia, przynajmniej takie założenie twórców :keke:.

 

TD S02E01 ;)

 

 

Naprawdę bałem się trochę włączać ten odcinek. Pierwszy sezon to moim zdaniem pełna epickość, jedna z trzech serialowych dziesiątek jakie wystawiłem i obawiałem się, że drugi to zjebie. Zaczęło się jednak świetnie, bo intro mnie po prostu zauroczyło, zwykle oglądam je raz i potem przewijam, bo szkoda czasu, a tu tak nie będzie, jestem pewien. Świetne wykonanie techniczne i muzyka, na samym początku olbrzymi plus i jaranko ;).

 

Co do samego odcinka to bardzo poprawny. To typowy wstępniak, poznajemy bohaterów i rzuciła mi się w oczy mroczność tego epizodu, dość ciężki klimat, ale w sumie mi pasuje. Farell póki co znakomity, świetna scena z biciem ojca tego dzieciaka, który dręczył rudego ;). Najbardziej się obawiałem, tak jak pewnie większość McAdams, która raczej nie kojarzyła mi się z tego typu produkcjami, ale w pierwszym odcinku daje radę i odnajduje się w Detektywie. Pierwszy sezon ciężko będzie przebić, ale ten sezon ma potencjał na dorównanie, czekam na kolejne odcinki motzno i już zapomniałem o poniedziałkowych premierach GoT, bo tak czysto serialowo TD > GoT.

 

Odnośnik do komentarza

Ja zasiadłem do "Detektywa" sezon 2 na spokojnie. Nie chciałem porównywać do pierwszego sezonu, który był mistrzowski. Traktuję to jako "oddzielny serial".

Odcinek bardzo spoko. Montaż i ujęcia świetne przez duże Ś ;) Przykładowo: scena w barze z Vaughnem i Farellem - mega nakręcone, podobne chwyty były w starych filmach gangsterskich.

Farrel na razie tylko ok.

McAdams - jest ok, nie znam jej innych ról raczej, więc nie patrze na nią przez jakiś pryzmat.

Vaughn - może fajnie zagrać.

Kitsch - bardzo dobrze. Coś czuję, że może to być rola świetnie zagrana, jak w pierwszym sezonie Rusty`ego. Lubię go jako aktora, już od czasów "Friday Night Lights".

Odnośnik do komentarza

Kit zapowiada, że Jon umar i w następnym sezonie nie wróci, a aktorka grająca Melisandre coś takiego: http://westeros.pl/gra-o-tron-carice-van-houten-o-roli-melisandre-w-6-sezonie/



Pewnie im bliżej premiery sezonu/książki (obstawiam że serial wyjdzie przed Wichrami) to różnych wywiadów, trochę mylących będzie więcej. Chociaż robienie GoT ludzie tak śledzą, że jeśli Jon zostanie ożywione przez Melisandre i nie poznamy tego przed premierą to będę w szoku.



e: dałem spoiler, bo na innej forumce spina była.

Odnośnik do komentarza

ja z OitNB miałem tak, że na początku strasznie mnie wciągnęło, ale z kolejnymi oglądanymi odcinkami zacząłem być coraz mniej wciągnięty i w sumie oglądałem pierwszy sezon dobry miesiąc, a po drugi nie chciało mi się już sięgać. ale może kiedyś spróbuję. nie był zły, średnia pólka, solidna robota Netflixa, przyzwoite aktorstwo, ale czegoś zabrakło...

Odnośnik do komentarza

Daredevil

 

Wiele dobrego o tym serialu słyszałem, były rankingi gdzie wygrywał jako serial sezonu co było dla mnie szokiem, bo trzeci sezon Banshee urywał dupę po prostu. W dodatku nie jestem fanem produkcji o superbohaterem, a z czystym sumieniem mogę dać dychę na Filmwebie, czwartą w historii obok True Detectiv, Breakng Bad oraz The Wire. To wiele mówi. House of Cards nie jest już najlepszym serialem Netflixa.

 

 

Daredevil to znakomita historia. Pod względem technicznym wykonana kapitalnie, a retrospekcje po prostu mnie zauroczyły. Były genialne. Największą robotę zrobił moim zdaniem ten zły, czyli Fisk. No kozak po prostu, mający w garści wszystkich. Zaczynając od senatora, biznesmenów, gazet, a kończąc na policji oraz FBI. Gość mający plan na wszystko, nie panikujący gdy go aresztują, pewny swego. Ciężko go nie szanować. Dodatkowo kapitalnie zagrany, sam głos robił niesamowitą robotę. Wyprzedza w mojej hierarchii "złych" bohaterów Kaia Proctora.

 

Podobało mi się też, że mimo serialu o superbohaterze wszystko wygląda dość realistycznie. Świetne sceny walk, a głównemu bohaterowi nie wszystko przychodzi łatwo, parę razy dostał wpierdol. Postaci drugoplanowe też doskonałe, z Foggym na czele. Po tej złej stronie Gao oraz ten księgowy też świetni. Jeśli miałbym się o coś przyczepić to zabicie dziennikarza, który pisze notkę na bloga w swoim domu i nagle widzi, że za nim siedzi Fisk, to wyszło bardzo nierealistycznie, ale to tylko jeśli miałbym się czegoś czepiać, a szczerze mówiąc nie chcę, bo całość oglądało się kapitalnie.

 

Wiele razy Matt wspominał, że nikogo nie zabił, to ta jego granica i sądziłem, że w finale się przełamie i wykończy Fiska, ale tego jednak aresztowano, więc śmierć szykowana jest na Fiska na drugi sezon lub na jeszcze większego kozaka. Na drugi sezon czekam z niecierpliwością, ale jednocześnie obawą, bo ciężko będzie ponownie wejść na ten poziom. Wierzę jednak w Netflixa, będzie dobrze, musi być.

 

 

Gorąco polecam każdemu, kawał dobrego oglądania, świetna historia i chyba jeszcze lepiej opowiedziana, nawet tak jak ja nie lubicie produkcji o Supermanach i innych "superhero", w Daredevilu to nie przeszkadza.

 

e: http://splay.pl/2015/06/26/netflix-odpalil-niezla-dzialke-jest-teaser-serialu-narcos-ktory-opowie-historie-o-baronie-narkotykowym-wszech-czasow/będzie serial Netflixa o Escobarze, odpalam jarando.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...