Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Co się tyczy TWD to bardzo ciekawy odcinek.

 

Pamięć mam krótką, ale nie przypominam sobie odcinka w którym zaraz na początku byłoby tyle migawek z jego dalszej części no i nie spodziewałem się, od razu w pierwszym odcinku śmierci jednego z głównych bohaterów

 

Odnośnik do komentarza

TWD ciekawy?

 

 

Jak dla mnie właśnie słaby bardzo. Zasadniczo nic ciekawego, nudą trochę wiało. Nawet było wiadomo, że kogoś zombiak capnie. A co do Tyrees`a- bardzo dobrze ;) Wkurzał mnie ten typ. Taka ciamajda straszna z niego była.

Jedyne, co mi przypadło do gustu to zmiana Michonne i kij, który wziął Glen. Ta pierwsza postać coś nie tak z mieczykiem ma? Kij Glena- chyba wymowna rzecz, dla tych co czytali komiks.

 

Odnośnik do komentarza

@ TWD

 

Tyreese faktycznie nie był jakąś mega barwną i ciekawą postacią, ale chyba jeszcze nie zdarzyło żeby w następujących po sobie odcinkach zginęła dwójka bohaterów. Życzyłbym sobie żeby w miarę szybko pojawił się ponownie wątek z Morganem

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem na Fox.

 

 

Mi się odcinek bardzo podobał. Przypominał mi, IMO najlepszy odcinek TWD, ze śmiercią tych dwóch dziewczynek. Nie taka zwykła napierdalanka sztywnych, tylko coś głębszego. Ale fakt - główni bohaterowie padają jak muchy.

 

Odnośnik do komentarza

Środek poprzedniego sezonu dawał nadzieję na fajny serial, niestety czym dalej w las tym gorzej. Mimo wprowadzania fajnych postaci, sam komisarz Gordon i ogólnie cała fabuła która jest tandetna jak historyjka z komiksu brav. Mimo to oczywiście serial nadal oglądam, choć dla samego faktu wyłapywania tych ukrytych motywów z serii DC comics, których o dziwo jest całkiem sporo.

 

Na ekrany wrócili też Vikingowie i jak zwykle odcinek stał na najwyższym poziomie pod każdym względem, do tego gra aktorska Ragnara...Arcymistrzostwo.(chociaż tak po prawdzie każda rola jest w tym serialu zagrana wręcz idealnie..)

Odnośnik do komentarza

The Big Bang Theory

 

Serial pożegnał się z jedną ze swoich najbardziej charakterystycznych postaci. Twórcy musieli jakoś zareagować na listopadową śmierć Carol Ann Susi i w ostatnim odcinku ładnie ją pożegnano. Pani Wolowitz była jedną z najlepszych postaci "off-screen" w sitcomach, a jej niesamowitego głosu i absurdalnej nadopiekuńczości będzie z pewnością brakować.

 

Odnośnik do komentarza

HoC (do e03)

 

 

Zapowiada się ciekawie. Główny rywal już się pojawił. Trzeba przyznać, że ciekawy wybór. Jednak są też potencjalne irytujące wątki (związane ze Stamperem, hakerem z FBI i dziewczyną na przykład). IMO nie podoba mnie się praca kamery, zbyt dużo przejść, jakieś dziwne kąty, czasami mocno rozpraszają uwagę.

 

Czy tylko ja uważam, że sceny powiązane z seksem to jakieś nieporozumienie? :P Najpierw trójkąt z ochroniarzem, a teraz to...na podłodze.

 

Odnośnik do komentarza

Przypomni ktoś kim jest Megan ? Oglądam ostatni odcinek drugiego sezonu i ... To chyba za krótkie przypomnienie przed 3cim sezonem.

Czy Jackie

 

 

Została następczynią Franka z jego polecenia?

 

 

Wątek z

 

 

Gavinem i Stamperem? O co tu chodziło ?

 

 

 

Coś jeszcze słowem podsumowania przed 3cim sezonem ?

Odnośnik do komentarza

Smetek:

 

 

1. Ta Megan to była dziewczyna, która pojawiła się przy sprawie molestowania kobiet związanej z Claire. Ona chyba była ofiarą molestowania jako marine przez jej przełożonego i została wybrana na 'twarz' walki z tym problemem. Było z nią trochę problemów, bo była niestabilna emocjonalnie.

 

2. Nie wiem, czy 'z polecenia' to dobre określenie. Raczej z jego widzimisię ;) Wiadomo dlaczego.

 

3. Gavin to był/jest haker, który pracował nieoficjalnie dla ludzi z FBI (wbrew jego woli) i gdy natknął się na sprawę Stampera z Rachel to zaczął w niej coś mieszać (głównie bawił się ze Stamperem).

 

Odnośnik do komentarza

 

2. Odezwij się po pierwszych dwóch odcinkach trzeciego sezonu ;) (ale IMO już nie będziesz musiał :P)

 

3. O ile moja pamięć jest ok, to Rachel to była tą panią do towarzystwa, z którą spiknął się Peter Russo w czasie, kiedy Frank szykował dla niego kampanie, aby zrobić z niego senatora, bo był łatwy w kontrolowaniu. I Stamper był odpowiedzialny za to, aby Rachel siedziała cicho i nie poszła do mediów z rewelacjami na temat Russo. Później oczywiście się zaprzyjaźnili, ale bardziej ze strony Stampera ;)

 

Gavin monitorował aktywność komórki Stampera i zaciekawiła go jedyna wiadomość tekstowa od Rachel. Dlaczego monitorował to...zapomniałem. Może FBi szukało haków? Nie pamiętam :/

 

 

Możesz sobie ogarnąć tę stronę: http://house-of-cards.wikia.com/wiki/Main_Page

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...