Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Na gorąco, SOA s7e11.

Mocny bardzo odcinek, niby za wiele się nie dzieje, ale jednak. Jedna mega akcja (jak dla mnie):

scena pościgu za Jaxem i muzyczka jazzowa- świetne połączenie

 

 

Już nie dużo zostało do zakończenia. Wymyśliłem dwa zakończenia ;) :

1.

 

Jax po tym zebraniu szefów zostanie usunięty ze stanowiska i zabiją go.

 

 

2.

 

szefowie darują Jaxowi życie, usuną go ze stołka. Zabierze synów i Wendy na farmę meksykańca.

 

Odnośnik do komentarza

Co się dzieje z TBBT, to nie mam pytań. Ostatni odcinek to już w ogóle bez fabuły, podzielony na trzy odrębne historyjki. Troszeczkę beczunia z Fun with Flags, no ale to zawsze na propsie ;) Ale póki co najciekawszą rzeczą w ósmym sezonie jest nowa fryzura Kaley Cuoco. Na plus można zaliczyć delikatny powrót do niektórych geekowskich zachowań czwórki bohaterów, ale jakże im daleko do tych z pierwszych sezonów.

Mam wrażenie, że scenarzyści całkowicie osiedli na laurach mając w kieszeni kontrakt na sezony 9 i 10, a sam serial zabrnął w ślepy zaułek. Bohaterów "uspołeczniono", a przez to stali się zbyt mało interesujący. Nie wiem czy główni aktorzy ("podstawowa" piątka) nie powinni troszkę się zaniepokoić spadkiem jakości serialu, jak i pikującymi ratingami. W końcu mają kontrakty na 1M za odcinek i gdyby skasowali sezony 9 i 10, to nie zarobią ok. 50M baksów na głowę, co troszkę może zaboleć ;)

Odnośnik do komentarza

Black Sails obejrzałem ostatnio. Temat fajny, sam serial średni i do takiego Spartakusa dużo mu brakuje. Kolejne dwa sezony są chyba zamówione i pewnie obejrzę, ale raczej ze względu na piratów, a nie wykonanie.

 

TBBT oglądam aktualnie, jestem w połowie trzeciego sezonu i przyznam ze dawno takiej beki nie mialem oglądając jakiś serial. Ostatnio to przy Entourage chyba :)

Odnośnik do komentarza

Black Sails obejrzałem ostatnio. Temat fajny, sam serial średni i do takiego Spartakusa dużo mu brakuje. Kolejne dwa sezony są chyba zamówione i pewnie obejrzę, ale raczej ze względu na piratów, a nie wykonanie.

 

I bardzo dobrze ;) Generalnie nie na tym miał się serial opierać, ale prawda taka, iż spodziewałem się więcej akcji na morzu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...