Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z internetem, być może wynika on z winy dostawcy, być może z winy jakiejś mojej konfiguracji. Niemniej proszę o rady.

 

Od rana nie chcą mi się wyświetlać żadne strony poza forum :|. Myślę, że może to wynikać z jakiegoś problemu z animacjami. Bowiem wcześniej działała nasza-klasa, ale w miejscu gdzie są reklamy było "nie można wczytać strony". Potem zaś wszystko padło (za wyjątkiem forum...). I mam dwie własne hipotezy:

-jakiś problem z animacjami (w tym wypadku reklam, których na forum, więc ono działa normalnie),

-problem wynika z niewyświetlania ogólnie reklam...

 

Proszę o porady, bo problem jest naprawdę wkurzający :/. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

a jak sie wam pracuje w nowej Mozilli 3 ?

Dla mnie dosc porazkowo. Siedze na tym w domu i w pracy. Niestety praktycznie nie ma dnia zeby nie bylo z ta przegladarka problemow. Zaczynajac od tego za potrafi sie poprostu, bez wyraznego powodu zamknac(sic!), tylko wyskakuje okienko czy chce jeszcze raz program uruchomic. Czesto przy wlaczaniu jakiegos linka w nowym oknie, dostaje chwilowego zawieszenia. W okienku opis, ze brak odpowiedzi, ale po jakims czasie sie odwiesza. Czasami zawiesza sie kilka razy przy wchodzenia na jakas konkretna strone. Problem z otwieraniem filmow na stronach. Buforowanie idzie oka, ale czasami przycina sie z plynnoscia filmu.

Mam tez ten wynalazek googla, czyli chrome, wlasnie z niego teraz pisze. Malo z tego korzystam. Na pewno nie jest szybsza niz mozilla, ktora z reszta tez za szybka nie jest. i wkurzajaca jedna sprawa: jak sie na linka najedzie to na dole po lewej stronie pojawia sie adres do ktorego prowadzi ten link. Fajnie, ale jest ograniczone miejsce na ten adres, wiec czesto nie widac calego adresu, co czesto jest bardzo porzadane.

Odnośnik do komentarza

Mozilla coraz bardziej mnie zaczyna irytowac.

Moze mi ktos wytlumaczyc czemu mam problemy czasami z ogladaniem filmow na stronach.

Na stronie joemonster.org praktycznie nie idzie mi ogladnac filmu zadnego. Film sie zabuforuje bez problemow, ale podczas ogladania przycina sie, pojawiajaja sie te latajace kulka na srodku filmu, tak jak by sie dalej buforowalo, a sciagniete jest juz cale.

Z youtube jest czesto podobnie. Zazwyczej sie uda ogladnac, ale irytuje gdy sie chce cos ogladac a tu sie tnie. Nie mam pouruchamianych niewiadomo ile programow, wiec nie powinien byc procesor czy pamiec bardzo obciazona.

Jeszcze jeden problem, czesto w youtube tak mi sie dzieje ze film wyswietli sie tylko do drugiej sekundy i sie zatrzyma, nie da sie nic zrobic zeby poszedl dalej (zabuforowany oczywiscie jest) Trzeba uruchomic to w innej przegladarce. Zauwazylem ze z tymi 2 sekundami to nie tylko u mnie sie tak dzieje, u kumpla jest identycznie.

Odnośnik do komentarza
W opcjach zaawansowanych Firefoxa ustaw "Przy uruchamiania sprawdzaj, czy Firefox jest domyślną przeglądarką" i oczywiście potwierdź to po nastepnym uruchomieniu. Wydaje mi się, że po prostu musisz jeszcze raz jej "powiedzieć", że jest domyślną. Mi to pomagało wielokrotnie - może i u Ciebie się sprawdzi.

 

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Pomogło, dziex

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Mam ogromny problem z ff'em, a mianowicie przy pisaniu tekst idzie w złym kierunku...efekt? Coś takiego:

 

...ułyt do ćatyzc abezrt tsket

 

Pisze sie tak okropnie bo po kazdym znaku musze klikac strzalke w prawo. Prawdopodobnie niechcacy wcisnalem jakas kombinacje klawiszy i nie wiem jak to naprawic... Pomocy!!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, widzę, ze zasypuje ostatnio problemami, ale mam dwa:

1) Firefox wersja 3.0.4 od wczoraj w najmniej odpowiednich/spodziewanych momentach potrafi się zawiesić - przestaje reagować na cokolwiek z wyjątkiem zamknięcia. Potem przy ponownym odpaleniu pyta standardowo "wznowić starą/rozpocząć nową sesję". i tak w kółko. Zdarzało się na różnych stronach. Przeinstalowałem ze 3 razy, razem z wyczyszczeniem rejestru itp. - nic nie pomogło. Niemożliwe, żeby było nadmiernie obciążenie połączenia, bo do wczoraj potrafiłem mieć otwartych 10 okien, Winampa i 3 okna gg i nic się nie działo. Mądrale z pomocy Mozilli odsyłają tylko do "Standardowej Diagnostyki", pomimo, że mają już trochę sygnałów. Czy komuś się to działo, i czy ew. sobie z tym poradził i jak?

2) W związku z punktem pierwszym, chciałem wrócić do zapomnianego IE7, tylko, ze ten z kolei... nie otwiera stron. Po prostu twierdzi, ze nie może nawiązać połączenia z witryną i już. I tak z każdą stroną z wyjątkiem onetu z próbowanych przeze mnie, ale tam z kolei nie jest w stanie nie na pocztę zalogować, więc też shit. Pytanie jak wyżej - czy ktoś tak miał, i co z tym ew. zrobić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...