Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Korzysta ktoś z dodatku do FF Adblock Plus? Zainstalowałem to to sobie i jest kłopot.

Gdy wyświetla się jakaś reklama, a w jej tle są jakieś linki, to po zablokowaniu tejże reklamy, linków nie można "kliknąć". Spotkał się ktoś z czymś takim?

edyta podpowiada, że chyba odświeżenie strony rozwiązuje problem ;)

Odnośnik do komentarza

Mam taki mały problem. Otóż chciałem utworzyć konto na jakimś tam forum, które wymagało przepisania literek/cyferek z obrazka. Sęk w tym, że owy obrazek jest niezmiennie biały. Jest nawet możliwość odświeżenia go, jednak kiedy już to robię to nic się nie dzieje :) Czy to wina Javy, przeglądarki, czy jeszcze czegoś innego?

Odnośnik do komentarza

Od kiedy mam najnowszego FF (który w ogóle mi nie odpowiada) mam problem z netem. A dokładnie z hostingiem zdjęć, wrzucaniem filmów na You Tube, dodawaniem załączników do maili, zawsze czynność kończy się niepowodzeniem i wyskakuje komunikat:

Przerwane połączenie
Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji.

Przy próbie dodania załącznika jest najciekawiej, bo plik 30 kb wczytuje ok 1 godziny!

Fakt, że neta nie mam najlepszego (512 kb/s), ale do tej pory z tymi sprawami większych problemów nie miałem, a teraz jest tragedia.

Czy to może być wina FF lub jej jakiś dziwnych ustawień (których nie zauważyłem)?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Od paru dni za kazdym razem gdy odpalam Firefoxa pojawia mi sie taki blad:

 

[Exception... "Component returned failure code: 0x80520001 (NS_ERROR_FILE_UNRECOGNIZED_PATH) [nsILocalFile.initWithPath]" nsresult: "0x80520001 (NS_ERROR_FILE_UNRECOGNIZED_PATH)" location: "JS frame :: chrome://megaupload/content/xpcom/network.js :: anonymous :: line 38" data: no]

 

Okno z bledem ma przycisk OK i po jego nacisnieciu przegladarka sie uruchamia i mozna z niej normalnie korzystac. Ale gdy otwieram nastepna okno to dzieje sie to samo. Wykasowalem calkowicie Firefoxa i zainstalowalem ponownie, ale blad nadal wyskakuje. Jakies rozwiazanie? W IE ten blad sie nie pojawia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...