Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Vend niestety na tej becie również jest lipa ...

 

Sporo się za tym tematem naszukałem. Niestety jednoznacznej odpowiedzi nie znalazłem. Najprawdopodobniej gryzą się jakieś dodatki, ewentualnie problem z javą. Nic na testy nie mam niestety czasu, gdyby ktoś z was coś wykminił albo znalazł rozwiązanie będę wdzięczny za info ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie parę dni mam problem z Firefoxem, mianowicie chodzi o to, że nie zapamiętuje moich logowań. Wchodzę na forum i muszę się zalogować, wchodzę na gmaila i muszę się zalogować. Uciążliwe to jest trochę, ktoś wie co to może być?

 

Hasła ma zapamiętane, wystarczy że kliknę w okienko loginu to samo wskakuje, ale nie chcę musieć się logować za każdym razem, wolałbym, że pamiętał że ma być zalogowany. Odpowiednio okienko mam oczywiście zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem świeżo po formacie systemu, jednak problem który miałem przed formatem pojawia się i teraz - niemożliwością jest oglądanie jakichkolwiek filmów przez FF 3(.0.5) gdyż strasznie mi się przycinają. Teraz jest dużo gorzej niż nawet przed formatem, bo wtedy to raz na kilka sekund była lekka przycinka, a teraz oglądanie nawet youtube'a to jedna wielka przycinka. Czy komuś innemu się coś takiego prztrafiało albo wie co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Kerry ma problemy z przeglądaniem stron, tj. wczytuje mu się Onet, Google, WP itd., ale już CMF czy aliasy na CM Rev już nie. Sprawdzał i wirusów nie miał, ponadto kilka dni temu formatował kompa. Sprawdzał na Mozilli 3.0.4, ale i na Operze czy IE to samo. Wie ktoś co może być powodem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko. Dzisiaj po uruchomieniu kompa i FF co bym nie wpisał w googlach to przy każdej wyszukanej stronie wyskakuję komunikat "ta witryna może wyrządzić szkoda na twoim komputerze". Wcześniej tego nie było, wiecie może jak to usunąć? Nawet przy wejściu na to forum przez google wyświetla się ta strona z ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza

To pytanie nie pasuj chyba do tego tematu ale nie znalazłem lepszego na umieszczenie go.

 

Mam taki problem, że nie działą mi jedna, jedyna strona (rapidshare.com). Jak chce wejść to albo wyskakuje błąd połączenia, albo nic się nie pojawia. Co może być przyczyną tego? Od kilku dni mam nowego operatora internetu ale na początku strona chodziła więc to chyba inny problem. Strona nie działa na żadnej przeglądarce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...