Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

no przeciez wiadomo, ze musze dokladnie znac cene by wiedziec ile od Was sciagnac :P pisalem wyzej, ze to pewnie zalezne jest od miesiaca i/lub dlugosci wynajmowania. Jutro jak zadzwonie i mi umowe wysle na maila to dokladnie to bedziemy wiedziec. Dojdzie jeszcze prad, glownie za lodowke pewnie, ale ile to moze byc? 5 zyla na dzien czyli z 1pln na glowe...Klimatycznego ma nie byc, pytalem.

czy spokojnie 41 to nie jestem taki pewien...rok temu bylo 30 miejsc i tylko kilku ponad stan. zobaczymy jak wplaty beda isc.

Odnośnik do komentarza
Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Rozpietosc od 16 mniej wiecej do over 30 :D Jest zawsze paru ze "starszyzny". Mewho, Uasic, Nigel, Fat, ADR, Enchie, Brachu (jesli kogos pominalem to przepraszam). Ja tez planuje sie pojawic :)

Odnośnik do komentarza
Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Trochę mnie ciągnie, choć termin dla mnie trudny (problemy z wakacyjnym urlopem).

W zeszłym roku z nastolatków to był chyba (niech mnie ktoś poprawi, jak kogoś postarzyłem) tylko MR.David i Paróva :-k A starych pierdzieli kilka było :-k Średnia wieku wyszłaby na oko w okolicach 25 lat.

Odnośnik do komentarza
Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Rozpietosc od 16 mniej wiecej do over 30 :D Jest zawsze paru ze "starszyzny". Mewho, Uasic, Nigel, Fat, ADR, Enchie, Brachu (jesli kogos pominalem to przepraszam). Ja tez planuje sie pojawic :)

 

Jak Fata dajesz do starszyzny to mnie tez trzeba :profesor:;)

 

Tradycyjnie przyjadę, chociażby na kilka godzin ;P

Odnośnik do komentarza
Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Trochę mnie ciągnie, choć termin dla mnie trudny (problemy z wakacyjnym urlopem).

 

Taki OT troche, ale czy Ty sugerujesz, że z młodszymi się nie da pogadać? :> Mam 23 lata i uważam się za "młodszego" ;). Poczułem się urażony Twoim postem :P

 

W tym roku zagranica u mnie odpada, co wiąże się z tym, że wpłacam $$$ :). Jak się później nie uda to albo kasę stracę, albo komuś miejsce odsprzedam ;).

Odnośnik do komentarza
Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Trochę mnie ciągnie, choć termin dla mnie trudny (problemy z wakacyjnym urlopem).

Akurat jeżeli chodzi o pogadanie to nie sugerowałbym się tu wiekiem. Bo jest kilka osób, które wiekowo powinny być bardziej rozgarnięte na umyśle a niestety zachowują się jak dzieci ;) ale bez obaw, jest z kim pogadać. To blisko Poznania więc można zrobić Profesorowi wejście z futrynami do mieszkania :>

Odnośnik do komentarza
Bywały zjazdy, że 14-latków żeśmy mieli :) Teraz trochę zgnuśniało towarzystwo, a młodzież jakoś nie rwie się do integracji, albo ma przewrażliwionych rodziców...

Albo mamy, ktorych Qcz juz nie wyrywa przez tel. :kekeke:

 

 

Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Trochę mnie ciągnie, choć termin dla mnie trudny (problemy z wakacyjnym urlopem).

 

Taki OT troche, ale czy Ty sugerujesz, że z młodszymi się nie da pogadać? :> Mam 23 lata i uważam się za "młodszego" ;) . Poczułem się urażony Twoim postem :P

Byc moze Amicusa nie interesuja rozmowy o twojej najlepszej anginie i najlepsiejszym syskim :-k

 

Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Trochę mnie ciągnie, choć termin dla mnie trudny (problemy z wakacyjnym urlopem).

Akurat jeżeli chodzi o pogadanie to nie sugerowałbym się tu wiekiem. Bo jest kilka osób, które wiekowo powinny być bardziej rozgarnięte na umyśle a niestety zachowują się jak dzieci ;) ale bez obaw, jest z kim pogadać. To blisko Poznania więc można zrobić Profesorowi wejście z futrynami do mieszkania :>

Pisz zrozumiale bo powie ze na futrzaki jest uczulony ;P

Odnośnik do komentarza

Ja się standardowo piszę.

@Qcz, a coś do ping-pong'a mają tam?

 

Panowie, jaka jest średnia wieku na tych zjazdach? Totalne nastolecie czy jest z kim pogadać? :-k

Trochę mnie ciągnie, choć termin dla mnie trudny (problemy z wakacyjnym urlopem).

 

Weź kitel, parawan i stetoskop. Będziemy mieć Przytułek hipochondryka live ;) Będzie z kim pogadać. Jak nie z nami, to się miejscowi albo jacyś wczasowicze zlecą po poradę ;)

Odnośnik do komentarza
Doktorek bedzie badal a Prof egzaminowal? :lol: Chociaz drugiej strony perspektywa darmowych testow w Sansovino czy East S. napawa optymizmem ;)

mocnego masz trenera :respekt:

 

@Amicus,

 

przy liczbie 40 chłopa zawsze masz szansę pogadać a i pomoc medyczna przy stoliku pokerowym się przyda.

Odnośnik do komentarza

pytanie do Doktora, czy Szanowny Pan Doktor zna tajemna miksture kroplowki do leczenia choroby potocznej zwanej kacem ? niestety moi znajomi z Uniwerku Medycznego nie chca nam nigdy powiedziec co Nam aplikuja dzien "po" :keke:

 

Qcz temacik prosimy :) ew. napisz, zeby Ci PW wysylac o kontaktowe dane jak nie chcesz publicznie sie afiszowac poki co

Odnośnik do komentarza

Dix nie licz na to, że porozmawiasz z kimś na Zlocie o sytuacji na Wzgórzach Golan. Co najwyżej będziesz musiał kogoś reanimować. Na takim Zlocie to albo poją, albo grają w pokera, albo bawią się rakietkami i celuloidowymi piłeczkami. Tragedia normalnie. Nie to, żebym cię zniechęcał, ale wpaść na jakieś spotkanie warszawskie powinieneś :D .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...