Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem przed chwilą do tego ośrodka, nie było tej babki co robiła wstępną rezerwacje szramkowi, ma niby być jutro koło południa.

Jeśli sie okaże, że będą to 4osobowe pokoje to warto by było do jutra wiedzieć czy sie na to decydujemy.

Na razie do jutra jest rezerwacja na te miejsca co podał szramek.

Odnośnik do komentarza

http://www.eholiday.pl/noclegi-595.html

 

dzwonilem i ...zalatwilem ;) Nie ma problemu na weekend w naszym terminie.

7 domków 5-osobowych z łazienkami, cena: 100-130 PLN/doba;

1 domek 6-osobowy z łazienką, cena: 120-140 PLN/doba;

taki zestaw zarezerwowalem. Rezerwacje mamy na 24h. Mozna to puscic lub zaplacic zaliczke i jedziemy. Zaliczke wyloze ze swoich.

Kilka z tych 5-osobowych ma 4x1 lozka i jedno podwojne. Czyli w sumie na 6 osob, ale placi sie za 5. Jak przyjedzie wiecej osob to spokojnie pojdzie sie z szefem domku dogadac.

Do tych cen dochodzi oplata za prad, ale mysle, ze to grosze.

Sa lodowki.

boisko do pilki trawiaste ok 200m od osrodka.

w miejscowosci jest hala sportowa jakby sie chcialo wynajac

sa 2 boiska do siatki

sa sklepy i jadlodajnie..

 

lokalizacja mysle ze sensowna...

 

mamy 24h na decyzje.

Odnośnik do komentarza
Lokalizacja Qcza ok. Ale ceny jakoś podejrzanie NISKIE

Bo to jest taki typowy ośrodek dla okolicznych ludzi, tam nikt specjalnie na wakacje nie przyjedzie, może jakieś kolonie czy coś, ale głównie ludzie z Pleszewa i okolic oraz ci z Kalisza, którzy chca jechac dalej niż nad kaliski zalew Szałe. Dlatego imo nie robią problemów z rezerwacją weekendową.

Domki są proste, klasyczne jak w postprlowskich ośrodkach, stoją w lesie.

Sala jest raczej na 90% w szkole, która jest trochę kawałek od ośrodka, boisko raczej na pewno jest LZS Gołuchów i nie mam pojęcia gdzie jest, do sklepów jest kawałek, porównywalny z tym jak było w Soczewce - chyba, ze coś dostawił jakiś miejscowy bizmesmen na ośrodku.

Dla zainteresowanych świetny park z zamkiem, Muzeum Leśnictwa i zagrodą dla żubrów :D :D

 

PS - możliwe spotkanie z miejscowymi osiłkami, my mieliśmy spinkę na ośrodkowej dyskotece, ale nie wiem czy ona jeszcze działa :-k

Odnośnik do komentarza

dzieki za info me_who. z tymi sklepami moglo sie zmienic przez ost lata. Mowila ze cos w osrodku jest i poza do 23:00 bodaj otwarte.

Domki wiadomo, ze beda standardowe jak co roku. Za ta cene nie spodziewajmy sie ameryki. Wazne by nie bylo robactwa ;)

Tubylcy wszedzie moga byc. ale my jestesmy spokojna grupa, u nas nikt sie nie chce bic ;)

Te zubry mnie przekonaly :D

Pisales tez cos ze nie ma tam stacji PKP a nie wiem czy wszyscy autami beda...jaka jest odleglosc do najblizszej stacji? Mozna sie chyba dogadac by ktos podjechal po te 3-4 osoby i po 2-5 zyla mu rzuca na paliwo.

 

Jesli do jutra nie bedzie zadnej nowej sensownej propozycji to rezerwuje i przelewam im kase. wtedy napisze dokladnie ile trza mi wplacac. Ceny maja podane w formacie 100-130 i pewnie zalezne od miesiaca lub/i dlugosci wynajmu.

 

brac 7x5 i 1x6=41 czy tylko 7x5? Zeby pozniej kilka miejsc nie zostalo....Generalnie z tego co wiara pisze w Maryni to stala ekipa + nowe gimy sie wybieraja czy bedzie kiepsko z frekwencja?

 

edyta spojrzala na liste i 2007 byly 44 osoby, a rok temu 34? hmm to chyba moze 35 brac?

Odnośnik do komentarza
Pisales tez cos ze nie ma tam stacji PKP a nie wiem czy wszyscy autami beda...jaka jest odleglosc do najblizszej stacji?

Dla ludzi jadących pociągiem "od Łodzi" najbliżej bedzie z Kalisza - stamtąd do ośrodka jest niecałe 20 km. Dla ludzi jadących "od Poznania" lepiej jest wysiąść w Pleszewie i jest mniej więcej podobna odległość jak z Kalisza. Od biedy można tez jechać z Ostrowa Wlkp - jest 30 km.

Przypominam też, ze miedzy Kaliszem a Pleszewem jeździ autobus KLA.

Odnośnik do komentarza
PS - możliwe spotkanie z miejscowymi osiłkami, my mieliśmy spinkę na ośrodkowej dyskotece, ale nie wiem czy ona jeszcze działa

I atrakcje dla Brudasa się znajdą ;)

brac 7x5 i 1x6=41 czy tylko 7x5? Zeby pozniej kilka miejsc nie zostalo....Generalnie z tego co wiara pisze w Maryni to stala ekipa + nowe gimy sie wybieraja czy bedzie kiepsko z frekwencja?

7x5 i możesz zastrzec, że odezwiesz się w najbliższych 2-3 tygodniach czy pokój 6 osobowy też. Przez 2 tygodnie powinno się wyklarować ile osób pojedzie. Zawsze jest tak, że pierwszy tydzień - dwa jest najwięcej wpłat. Później to już pojedyncze osoby wpłacają/rezygnują.

 

Napisz ile tej zaliczki trzeba wpłacić. Zrobi się przelewy żebyś miał z czego wykładać i jedziemy właśnie tam. Skoro me_who twierdzi, że ośrodek jak na nasze wymagania ok to trzeba mu wierzyć :)

Odnośnik do komentarza
koro me_who twierdzi, że ośrodek jak na nasze wymagania ok to trzeba mu wierzyć

 

Ja się nie odzywam, najwyżej informacyjnie, bo ostatnio zachwalałem Antonin, a pojechaliśmy do innego ośrodka niż ja byłem i wszyscy do tej pory wspominają wątpliwe atrakcje :)

Ja w Gołuchowie (pomijając wesela znajomych :D) byłem 6 lat temu i ośrodek mnie nie zniszczył, dziewczyny tez nie uciekały z obrzydzeniem z domków, gorzej raczej nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Napisz ile tej zaliczki trzeba wpłacić. Zrobi się przelewy żebyś miał z czego wykładać i jedziemy właśnie tam. Skoro me_who twierdzi, że ośrodek jak na nasze wymagania ok to trzeba mu wierzyć :)

spoko z zaliczka nie bedzie problemu. Jutro z rana zadzwonie i wybadam. Podejrzewam, ze ok 1k. Luz przeleje i tak mi w 2-3dni ta kase wplacicie, bo tak jak piszesz w pierwsze dni mi wiekszosc wplaci.

W sumie tak jak mowisz...wezme 7x5 z mozliwoscia powiekszenia jak beda chetni. Poprosze jutro o NATYCHMIASTOWA wplate lub deklaracje wplaty np jak pensja przyjedzie czy cos. Wtedy bedziemy wiedziec czy 35-41 a moze 48 miejsc bedzie potrzeba.

 

W jakich dniach dokładnie planujecie ten zjazd? :>

30 VII - 2 VIII

Odnośnik do komentarza

Juz ta propozycje chyba kiedys widziałem :D

 

http://www.eholiday.pl/noclegi-595.html

 

Wioseczka i okolice bardzo przyjemne, jeziorko tez niezgorsze (to mówie z doswiadczenia)

 

Osrodka nie znam, ale jak na nasze warunki wyglada ok :)

 

Tylko nie wiem, czy nie za dalko Wodzisławia ;) Bo ok. 330 km :P

 

Jak dla mnie OK ;) Choc boje sie co by to drugi Antonin nie był :P

Odnośnik do komentarza
Ja się nie odzywam, najwyżej informacyjnie, bo ostatnio zachwalałem Antonin, a pojechaliśmy do innego ośrodka niż ja byłem i wszyscy do tej pory wspominają wątpliwe atrakcje :)

Ja w Gołuchowie (pomijając wesela znajomych :D ) byłem 6 lat temu i ośrodek mnie nie zniszczył, dziewczyny tez nie uciekały z obrzydzeniem z domków, gorzej raczej nie będzie ;)

 

Ja byłem 2 lata temu na weekendowym wypadzie. To było nieźle ;) Nikt nie zwracał uwagi na nasze głośne zachowanie, do sklepu także było blisko. Jeżeli byłaby potrzeba, to mogę pojechać obadać sprawę i porobić ewentualne fotki ;) Mam jakieś 50 km.

Odnośnik do komentarza

To po ile dokladnie te 5-osobowe? 100, czyli po 20 zl za nocleg? Dopytaj dokladnie, zeby byla jasnosc przy wplatach. Oczywiscie drobna zwyzka ceny roznicy nie robi, ale dla porzadku warto wiedziec.

 

Mysle, ze spokojnie 41 osob sie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...