Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

"2 i 3-osobowe, jednopokojowe z umywalką. 5-osobowe, dwupokojowe z łazienką."

 

Czyli jak ktoś miałby domek 3 osobowy to nie byłoby kibla? No way. Dzięki ;)

Może byśmy wzięli same 5 osobowe ;> Mają chyba tyle ;)

 

2. Iconku, jak robisz te kilometry, to daj znać, jak zahaczysz Koszalin, dobre piwko nie jest złe :)

Nie wydaje mi się żeby JSW robiła interesy w Koszalinie :-k jeżeli już to w Gdańsku.

To byś podbił jak jesteś w Gda ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale Wy macie problemy. Nawet jakby ten zlot miał się odbyć na Madagaskarze czy gdziekolwiek indziej to i tak wiadomo, że tam pojedziemy. Przecież zawsze jest tak, że komuś coś nie odpowiada, więc nigdy nie osiągniemy porozumienia. Moje zdanie jest takie : jebie mnie to gdzie to będzie, ważne żebym mógł pogadać o mojej nowej taktyce 0,7-1,5-0,3-0,5 w towarzystwie znanym i lubianym, nawet na hałdzie wungla na Śląsku :keke:

Odnośnik do komentarza

Wysłałem maila do nich czy jest mozliwość rezerwacji na termin 23-26 lipca. Babka odpisała:

Witam,

w podanym przez Pana terminie dla grupy ok. 30 osób istnieje możliwość wynajęcia:

* 7 x domek 3-osobowy (21 osób)

* 1 x domek 5-osobowy (5 osób)

* i ew. reszta miejsc w hotelu w dworku (w tym czasie mamy wolne pokoje dla 12 osób)

Tylko, że trzeba by było to potwierdzić do piątku i wpłacić 40% zaliczki.

Odnośnik do komentarza

Spoko, to jest jakis konkret, mozna negocjowac przedluzenie terminu wplaty, ew. wplacic mniej. Wazne jest, zeby dokladnie poznac koszty. Wg cennikow na stronie osoba w domku 3-osobowym za caly zjazd placilaby 50 zl, za 5-osobowy 48 zl. Ceny wrecz bajkowe. Na planie osrodka widac boiska, tak wiec jest fajnie. Dojazd idealny - samo centrum.

 

Wazne pytanie: ilu osobowe pokoje sa dla tych 12 osob? Jesli czworki (149,8/doba), to na glowe za 3 noce wypadnie 112,35 - i taka cene ja bym jeszcze byl w stanie zaakceptowac, chociaz to 2x drozej niz w domkach. O podziale miejsc musialaby decydowac kolejnosc wplat (ew. jak ktos chcialby od razu drozszy, to niech bierze drozszy - byle nie bylo sytuacji, ze po zajeciu miejsc w domkach nie zapelni sie sklad na dworek). Jesli apartamenty i jedynki, to szukamy gdzie indziej.

 

No i czy wchodzimy w taki dil, ze jedni w domkach, a drudzy w dworku?

Odnośnik do komentarza
troche mało miejsc, cholercia...

Mało raczej nie, tak jak mówi SZk wystarczająco, jeśli byśmy wzięli pod uwagę miejsca w dworku.

Myślę, że chętni na takie miejsca też by sie znaleźli i teraz Panowie jakichś odzew...

 

Jest już marzec i to jest ostatni dzwonek by znaleźć ośrodek spełniający nasze oczekiwania, jak będziemy tak zwlekać to możemy później zapomnieć o zjeździe. Właśnie w tym okresie ośrodki kompletują skład na sezon i musimy to wykorzystać.

 

Ośrodek zaproponowany przez szramka jest dobry więc decydujmy, czasu zostało niewiele.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...