Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wplace pieniadze i dolaczam do domu CFM : - )

wstrzymaj sie.

 

 

Poszlo juz 35 +6 miejsc. Te 6 idzie do "nowego domku", ktory dzis byl wolny, a bede jutro na 100% go wykupywal. W osrodku jest jeszcze kilka wolnych domkow...jutro zadzwonie i dowiem sie ile. Tak wiec jak ktos jeszcze chce jechac niech sie wstrzyma z wplata do jutro do mojej informacji zebym nie musial odsylac kasy. na 99% pojdzie dorezerowawac.

Odnośnik do komentarza

Z taka opiszaloscia z wplatami na CFM w namiotach wyladuje :keke: Miejsc juz nie ma, a tylko Ziutek wplacil

 

P.S. Qcz, wez Ty jeszcze ten 8 osobowy domów :D Komplet mamy, a jeszcze 4XCFM ma jechać, mowiles cos o Fubim, Barmanie. Parova tez marudzi, ze mu miejsca braklo a i Dix przeciez chcial jechać :)

Odnośnik do komentarza
Z taka opiszaloscia z wplatami na CFM w namiotach wyladuje :keke: Miejsc juz nie ma, a tylko Ziutek wplacil

 

P.S. Qcz, wez Ty jeszcze ten 8 osobowy domów :D Komplet mamy, a jeszcze 4XCFM ma jechać, mowiles cos o Fubim, Barmanie. Parova tez marudzi, ze mu miejsca braklo a i Dix przeciez chcial jechać :)

kurde Jasonx dzis juz chyba 4 raz Cie lapie (na gg wczesniej), ze nie czytasz wczesniejszych postow! :P

Przeciez wyzej napisalem, ze bede dzwonil i po ten 6 osobowy i po jeszcze jeden (zalezy ile sie zglosi czy 4-8 osobowy). Dzis rano byly wolne wiec mysle, ze nie bedzie problemow. Parova, Dix, i gamonie z ccm niech sie do jutra zdeklaruja czy jada, bo nie wiem czy brac 4 osobowy czy moze az 8 osobowy ten nowy! Nie wplacac kasy bo cena za dodatkowy domek bedzie inna o kilka zeta.

Odnośnik do komentarza
Z taka opiszaloscia z wplatami na CFM w namiotach wyladuje :keke: Miejsc juz nie ma, a tylko Ziutek wplacil

 

P.S. Qcz, wez Ty jeszcze ten 8 osobowy domów :D Komplet mamy, a jeszcze 4XCFM ma jechać, mowiles cos o Fubim, Barmanie. Parova tez marudzi, ze mu miejsca braklo a i Dix przeciez chcial jechać :)

kurde Jasonx dzis juz chyba 4 raz Cie lapie (na gg wczesniej), ze nie czytasz wczesniejszych postow! :P

Przeciez wyzej napisalem, ze bede dzwonil i po ten 6 osobowy i po jeszcze jeden.

Kuzwa, mowie zebys oprocz tego 6-osobowego dobral wlasnie 8mke :>

Odnośnik do komentarza
FYM, ADR - wprawdzie wpłaciłem kasę na zlot, ale to czy pojadę okaże się dopiero w lipcu. Jak będę jechał to oczywiście autem.

 

Jest mi całkowicie obojętne w którym domku będę.

 

Najwyzej Vami bedzie za kółkiem :P

 

Otóż to :)

 

Manort pauko Ty byś sam wpadł stary LCM-iaku ;) Charlee Cie przywita odpowiednio ;)

Odnośnik do komentarza

dobra zadzwonilem i zalatwilem ;)

Mamy 7x5 i 1x6 i 1x8. Dopisalem do listy innym kolorem osoby zdeklarowane w tym temacie (mozna pokasowac te posty) i jest 1 wolne miejsce. Osoby te ufam, ze nie pisaly sobie dla jaj i wplaca kase w poniedzialek. Domek 8 osobowy kosztuje 140 za dobe czyli 17.50 na osobe czyli 52.50 lacznie. Jesli ktos z tych co teraz beda wplacac na 100% wie ze idzie do tej 8mki prosze o przelanie 52.50. Jesli ktos zaplacil 60 a bedzie spal w 8mce...oddam mu do reki nadwyzke na zlocie, analogicznie jakby ktos teraz wplacil 52.50 a pojdzie do innego domku doplaca 7.50. Damy rade.

Wiecej domkow nie bede domawial juz. Jestem pewien, ze kilka osob odpadnie przed zlotem i jesli bedzie 2-3 chetnych w poczekalni to sie zalapia. Nigdy nie bylo by z wplacajacych 40 osob przyjechalo 40.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...