Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

ok zapisala sie ostatnia osoba :-)

mamy "komplet" !

czekam na te kilka "obiecanych" przelewow. Jesli ktos mi teraz napisze, ze nie jedzie to ...kasa przepada, chyba ze znajdzie sie zastepca, z ktorym sie rozlicza juz sam.

 

Domek 8 osobowy jest tanszy...po 52.50. Te osoby, ktore nie wplacily jeszcze z tego domka prosze o wplacenie 52.50. Te osoby, ktore wplacily 60 beda mialy oddane po 7.50. Zaraz puszczam przelewy.

Jesli teraz ktos dokona transfetu miedzy domkami czy cos to juz miedzy soba sie rozliczac.

 

edyta puscila juz przelewy.

Odnośnik do komentarza
Ja właśnie wróciłem z piątkowego tralala i jakieś 3 godziny wstecz żeśmy z me_who telefonicznie rozplanowali cały zlot więc fajnie jest :keke: Kamtek, imienniku, witam w elitarnym domku :>

Po tym, jak próbowałem nie kłamać, opowiadając, kim jest Fat, żona cofnęła mi akredytację... :lol:

Odnośnik do komentarza

OT: Smęciu, pice ze szklanek ma swoją długoletnią, trzecioligową historię. T-m mnie schlał jak zwierzę, Kamtek był kierowcą. Było to w moje urodziny, mecz w nowej soli.

 

Ale panowie z Wro i okolic, jest nas 6-ciu, bo jeszcze kuzyn Jasona. Więc możemy jechać na 2 fury, po 3 osoby ;)

Odnośnik do komentarza
Witamy

Informujemy, iż właśnie wpłyneła do nas zaliczka w kwocie 1500,00 zł.

Bardzo dziękujemy i czekamy na Państwa przyjazd.

czyli wsio ok :-)

Jeszcze będą czekali na nasz wyjazd :keke:

 

Można zacząć przygotowywać program artystyczny :]

Odnośnik do komentarza
Można zacząć przygotowywać program artystyczny krzywy.gif

 

Moze zacznij przygotowywac ten specjal w butelce, ktory przywiozles do Kobylej Gory ;)

 

Bardzo słuszna koncepcja ;)

 

 

Ale mysle ze i tak bedzie druga fura, bo Vetr przez Wro bedzie jechal

 

A jak mi się nie będzie chciało to co? :P

Odnośnik do komentarza
no to babce rurka zmieniknie po pierwszym dniu naszego pobytu :keke:

 

Byłem tam 2 lata temu w towarzystwie gorszym od zlotowego. Wszyscy żyją mało tego kumple nie mieli problemu z wynajęciem ośrodka w zeszłym roku ;)

Ten ośrodek zostanie naszą Mekką :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...