Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

My tu tak gadu-gadu a ja się wlasinie kapnalem ze mam nieotwarta kopie fify na ps3. Ktos chce? ;) wole odsprzedac forumowej duszy ;) kupilem jedna fife dla siebie a moja kupila mi druga na Mikolaja i zgubila paragon więc mi nie przyjeli zwrotu.

 

Wujek szkodi się zgadza na tabele i inne. Zzastanawiam się jak chcielibyscie grac. W jakich dniach, godzinach i czy z narzuconym terminarzem. Ja bylbym np za wynalezieniem jednej druzyny i trzymaniem się jej (ale moze max 4 gwiazdki?). W sumie się dostosuje jak cos.

Odnośnik do komentarza

Ja byłbym za tym, żeby na rozegranie kolejki były np. 4 dni, ale na tej zasadzie, że powiedzmy 1 kolejka jest od 1-5, druga kolejka jest od 3-7, trzecia 5-9 itd. Terminarz kto z kim można w sumie z góry ustalić, żeby była minimalna dyscyplina. Albo druga opcja, czyli do końca tygodnia każdy ma powiedzmy mieć rozegrane minimum 3 spotkań z dowolnym graczem. Wspólna dla obu metod będzie liczba spotkań z jednym przeciwnikiem i zasady co do grania klubami. Co do liczby spotkań z jednym przeciwnikiem z racji tego, że jest nas niewielu proponuję 4 mecze. Co do klubów IMO nie jest złym pomysłem obrać 1 drużynę maks. 4 gwiazdki i jej się trzymać, proponowałbym tylko wyłączenie CSKA i Anżi bo są mocno przepakowane względem innych cztergwiazdkówców (zwłaszcza Anżi, CSKA ma dość słabą obronę chociaż), bez problemu wygrałem w 1szej lidze Anżi 7 meczów pod rząd w sezonach online. Potem przestałem nią grać bo to jak granie Realem Madryt tak naprawdę. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Możemy przeciez zawsze wyselekcjonowac druzyny między 3-4 gwiazdkami i przyczepic się tej jednej i nia grac. Koksy się zdarzaja więc wolelibysmy raczej zeby wszystko było mniej wiecej rowno, prawda? Ja np Galatasaray ktore jest 4-gwiazdkowe nigdy nie moglem ograc angielskich ekip bo w porownaniu do takiego Liverpoolu byla ogromna przepasc.

 

Cztery mecze dla mnie pasuja. Kilka dni tolerancji na to by zagrac tez. Terminarz mogę sporzadzic bez problemu. Tabele uaktualniac co dnia w pierwszym poscie, podobnie z wynikami. Wpisujemy strzelcow czy się nie bawimy w to? Gdybysmy mieli kazdy inna ekipe to bedzie i lepiej ;)

 

Wszystko chcecie w nowym topiku, tak?

Odnośnik do komentarza

To zakładaj Szkodi, w końcu Ty jesteś organizatorem :).

Co do przykładu Galatasaray, on jest 4 gwiazdkowy, Liverpool 4,5 gwiazdkowy. Sporo grałem 4 gwiazdkowymi zespołami i bezpiecznie jest wg. mnie powiedzieć, że tylko Anżi jest OP względem innych (no i trochę CSKA), cała reszta prezentuje mniej więcej podobny poziom (ale nie identyczny oczywiście) i każdy może wygrać z każdym.

Odnośnik do komentarza

To polecam 1. Kupisz za grosze, a klimat MIAŻDŻY. Do tego jeśli gra się w nocy przy zgaszonym świetle i słuchawkach na uszach. Zdecydowanie najlepsza część, dwójka to w sumie trochę podrasowana jedynka. Zazwyczaj sequel jest słabszy, ale tutaj różnica dzieląca oba tytuły nie jest za duża. Trójka to już trochę inne podejście do tematu, ale demo i tak mi się podobało.

Odnośnik do komentarza

Konsola zakupiona i do odbioru w środę :). Możecie podać kilka tytułów, w które po prostu zagrać wypada? ;)

 

Odbierz sobie darmowe 30 dni na playstation+ poprzez polubienie ich konta na fb. Tylko kod różnie przysyłają, nawet do tygodnia.

http://www.facebook....106681779474103

 

Od środy będzie dostępny Sleeping Dogs

 

Po półtorej tygodnia czekania dostałem w końcu kod na trzydzieści dni subskrypskcji ale do zakończenia aktywacji wymagają danych karty kredytowej której w ogóle nie posiadam. I tutaj moje pytanie czy można to jakoś obejść. Czy dane ze zwykłej karty płatniczej też wystarczą czy musi to być stricte karta kredytowa ?

Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie trwa konserwacja sieci Playstation Network?

 

Nie, to zazwyczaj dla wszystkich. Czasami aktualizują oprogramowanie, czasami coś tam w PS Store.

 

@Enigma: hmm, ja mam wrzucone dane ze zwykłej karty debetowej. Zresztą przy jej pomocy też wykupuje subskrypcję. Z kartą jednak trzeba uważać, bo jak podasz dane, to z automatu zaznacza się opcja, że po wygaśnięciu subskrypcji Sony pobierze kasę z karty, żeby przedłużyć abonament - można to wyłączyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...