Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Uzywam FMRTE 2.0.0227 na latce 9.2 i mam pewien problem. Z edytora korzystam, by zmieniac pozycje swoim zawodnikom - npo Darijo Srna ma grac u mnie jako pomocnik, wiec po co mu 74 pozycje w obronie? Usuwam zbedne pozycje i widze, ze 2 dni pozniej Srna traci conajmniej 2 oczka KAZDEJ statystyki. I tak jest z kazdym pilkarzem, ktoremu zmieniam pozycje. Da sie temu jakos zaradzic?

 

Pozdro

Nie zmieniać pozycji w edytorze? Jest opcja przeznaczona w samej grze do uczenia się nowych pozycji - Zawodnik/Trening/Widok ogólny/Nowa pozycja

Odnośnik do komentarza
Witam.

 

Uzywam FMRTE 2.0.0227 na latce 9.2 i mam pewien problem. Z edytora korzystam, by zmieniac pozycje swoim zawodnikom - npo Darijo Srna ma grac u mnie jako pomocnik, wiec po co mu 74 pozycje w obronie? Usuwam zbedne pozycje i widze, ze 2 dni pozniej Srna traci conajmniej 2 oczka KAZDEJ statystyki. I tak jest z kazdym pilkarzem, ktoremu zmieniam pozycje. Da sie temu jakos zaradzic?

 

Pozdro

Nie zmieniać pozycji w edytorze? Jest opcja przeznaczona w samej grze do uczenia się nowych pozycji - Zawodnik/Trening/Widok ogólny/Nowa pozycja

 

ale on mu tylko usunal pozycje nie dodawal :P ja tez usuwam u swoich WO bo nie gram taką taktyka i mi to tylko rozpierdziela liste ;P

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka.

 

1. Czy jeżeli odinstaluje FM'a 08 to usuną mi się też dodatki pokroju facepacki, logopacki itp. ? Wydaje mi się, że nie, ale pytam by się upewnić bo nie chciałbym stracić tego wszystkiego ;P. W FM'ie 09 jako folder użytkownika wybrałem po prostu folder używany w FM'ie 08, a to są bardzo małe pliki graficzne i jest ich bardzo dużo, więc kopiowanie bądź pakowanie tego trochę potrwa.

 

2. Gdzie jest opcja umożliwiająca wysłanie zawodnika na urlop ? W FM 08 nie miałem z tym problemów, a teraz albo jestem ślepy, albo jest zakamuflowana ta opcja.

Odnośnik do komentarza

A więc gram Man City i dwóch zawodników nie chce ze mną przedłużyć kontraktu (są niezadowoleni) ponieważ odrzuciłem oferty transferowe potęg Europejskich. Moje pytanie brzmi: czy można jakoś takich zawodników do siebie przekonać, aby nie mieli ikonki "Nzw" i przedłużyli ze mną kontrakty? I drugie pytanie: Robinho i Arteta chcą zarabiać kolejno 200 i 220K tygodniowo, ale ja maksymalnie mogę im zaoferować 170K tygodniowo. Jak zgłaszam prośbę do zarządu o zwiększenie funduszu płac to mówią mi, że fundusz jest wystarczający żeby ściągnąć klasowych zaowdników. Czy jak kontrakt z tymi zawodnikami będzie wygasał to zarząd zwiększy mi budżet abym mógł przedłużyć kontrakty z zawodnikami? Z góry dzięki za odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
A więc gram Man City i dwóch zawodników nie chce ze mną przedłużyć kontraktu (są niezadowoleni) ponieważ odrzuciłem oferty transferowe potęg Europejskich. Moje pytanie brzmi: czy można jakoś takich zawodników do siebie przekonać, aby nie mieli ikonki "Nzw" i przedłużyli ze mną kontrakty? I drugie pytanie: Robinho i Arteta chcą zarabiać kolejno 200 i 220K tygodniowo, ale ja maksymalnie mogę im zaoferować 170K tygodniowo. Jak zgłaszam prośbę do zarządu o zwiększenie funduszu płac to mówią mi, że fundusz jest wystarczający żeby ściągnąć klasowych zaowdników. Czy jak kontrakt z tymi zawodnikami będzie wygasał to zarząd zwiększy mi budżet abym mógł przedłużyć kontrakty z zawodnikami? Z góry dzięki za odpowiedź na moje pytania. Pozdrawiam.

 

 

1. Poczekaj do zakończenia okienka transferowego, wtedy powinni być już zadowoleni gdyż będą wiedzieć, że wtedy nigdzie nie pójdą (tak sądzę)

 

2a.Spróbuj przesunąć część środków z f. transferowego na f. płacowy i wtedy zaoferuj kontrakty.

 

2b.Raczej nie chociaż nie jestem pewien bo się z tym nie spotkałem.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Zakontraktowałem dwóch graczy niezadowolonych minęła im złość. A;e Robinho i Artetę nie mogę :/ Maksymalnie mogłem zwiększyć budżet płać o ponad 300K i teraz mam 2,3 mln tygodniowo a wydaje 1,81 mln, Ehh wygląda na to, że będę musiał ich sprzedać. :(

 

nie sprzedawaj, przejdzie im ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...