Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł by ktoś udostępnić mi plik panels.fmf ? Mam ten co pokazuje za ile mogę kupić piłkarza a mi jest potrzebny ten oryginalny . Najlepiej już po zainstalowanej łatce 9.3

 

Mam problem zniknęła mi Historia - Podsumowanie - Rekordy Bieżące . Miałem ją wcześniej a teraz nie ma !! Pomorze mi ktoś z tym ?? Od wielu lat mi to pomaga a tu nagle zniknęło na początku Stycznia,

Edytowane przez Eddie69
Nie pisz posta pod postem.
Odnośnik do komentarza

mam maly problem :)

 

niby nic wielkiego a wkurza :)

 

po wgraniu nowej latki rozpoczynajac kazdy mecz zaczyna mi sie w full tv view

 

osobiscie wole grac w overview i za kazdym razem musze przelaczac

 

wczesniej kolejny mecz konczyl zaczynal sie w takijm widoku jak ostatni a teraz sie nie da :(

 

wie moze ktos czy sie jednak da ?

 

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

siemacie!

mam pytanko. dostałem wiadomość że jakieś Konsorcjum będzie przejmować klub (prezes prowadzi rozmowy) i że jeśli rozmowy się powiodą to zatrudnią nowego managera a mnie na bruk.

prowadzę Koronę od pięciu lat i nie chcę żeby mnie wyrzucili ;( lubię tą pracę.

a) czy miał ktoś taką sytuację?

b) czy warto jeszcze rozwijać zespół czy już szukać innego pracodawcy?

realizm tej gry mnie rozwala na każdym kroku...

Odnośnik do komentarza
siemacie!

mam pytanko. dostałem wiadomość że jakieś Konsorcjum będzie przejmować klub (prezes prowadzi rozmowy) i że jeśli rozmowy się powiodą to zatrudnią nowego managera a mnie na bruk.

prowadzę Koronę od pięciu lat i nie chcę żeby mnie wyrzucili ;( lubię tą pracę.

a) czy miał ktoś taką sytuację?

b) czy warto jeszcze rozwijać zespół czy już szukać innego pracodawcy?

realizm tej gry mnie rozwala na każdym kroku...

 

tak prowadząc Lech przez 5 lat, konsorcjum przejęło klub, w mediach pojawiały się informacje o tym że ktoś mnie zastąpi. Gdy doszło do transakcji dostałem informacje od prezesa że decyzja zapadnie za jakiś czas. Po jakimś czasie dostałem jednak wiadomość, że ze względu na moją popularność wśród kibiców postanawiają mnie nie zwalniać.

Odnośnik do komentarza
tak prowadząc Lech przez 5 lat, konsorcjum przejęło klub, w mediach pojawiały się informacje o tym że ktoś mnie zastąpi. Gdy doszło do transakcji dostałem informacje od prezesa że decyzja zapadnie za jakiś czas. Po jakimś czasie dostałem jednak wiadomość, że ze względu na moją popularność wśród kibiców postanawiają mnie nie zwalniać.

 

dzięki za info. jednak rozmowy nie doszły do skutku i zostałem w pracy. konsorcjum nie miało zabezpieczeń finansowych i spasowało. ufff....

Odnośnik do komentarza

Rzadko zaglądam do tego działu więc może już było gdzieś to poruszane ale skoro to miejsce na fristajl to piszę tutaj. Wyszła kolejna łatka więc postanowiłem w końcu przerzucić się na 2k9. Zagrałem kilka spotkań i mam pytanie do osób, które czują się już nieźle obeznane w tej wersji. Mianowicie jak oceniacie odzwierciedlenie ustawień taktycznych w trybie 3D? Czy jest sens sugerować się oglądanym meczem przy modyfikacji taktyki?

Odnośnik do komentarza
Chciałbym kupić Adu, który jest na wypożyczeniu w Monaco z Benfiki, ale jest taki problem, że nie mam opcji złóż ofertę.

Z innymi grajkami na loanie nie mam tego problemu. Czym to może być spowodowane? Macie podobne problemy?

Być może ustalona jest cena odkupu w czasie wypożyczenia - to z kolei daje pierwszeństwo zakupu klubowi, do którego piłkarz jest wypożyczony (nie będziesz mógł złożyć oferty aż do wygaśnięcia umowy o wypożyczenie).

Odnośnik do komentarza
Chciałbym kupić Adu, który jest na wypożyczeniu w Monaco z Benfiki, ale jest taki problem, że nie mam opcji złóż ofertę.

Z innymi grajkami na loanie nie mam tego problemu. Czym to może być spowodowane? Macie podobne problemy?

Być może ustalona jest cena odkupu w czasie wypożyczenia - to z kolei daje pierwszeństwo zakupu klubowi, do którego piłkarz jest wypożyczony (nie będziesz mógł złożyć oferty aż do wygaśnięcia umowy o wypożyczenie).

Faktycznie, jest ustalona cena wykupu.

W CMach mimo to można było składać oferty na takich grajków, ale przyjmowane były dopiero sumy przekraczające klauzulę wykupu. Takie rozwiązanie wydaje mi się bliższe realizmu.

Odnośnik do komentarza
http://img6.imageshack.us/img6/4439/ca019.jpg a tego to ja wcześniej nie zauważyłem. Będąc selekcjonerem tak można?

Co jakiś czas takie mecze ogłaszane są same. Grają w nich wolni zawodnicy.

 

Panowie mam pytanie podpowiedzcie jak radzić sobie z przydziałem polskich klubów do pucharów. Macie jakieś pomysły? Jest jakać łatka na to lub coś? Zawsze gram tylko w polskiej lidze i jest to zbyt ..... Odechiewa się grać!!!! Dajcie znać!

Oczywiście, wystarczy zainstalować dowolną łatkę, 9.1 i kolejne to naprawiają.

Odnośnik do komentarza

Po paru latach sukcesów z Boca w comiesięcznej wiadomości od zarządu dostałem nagle info, że są "zadowoleni ze stylu w jakim prowadzę klub i bardzo duże znaczenie odegrał fakt, że klub zyskał na renomie". Gram w FMa parę ładnych latek, ale zdarzyło mi się to po raz pierwszy, czy to oznacza, że wzrosła tak zwana "reputacja klubu" i mogę liczyć, że lepsi gracze w końcu będą chcieli do mnie przychodzić czy nie ma to przekładni na cyferki w bazie danych ;) ?

Odnośnik do komentarza

Podobna wiadomość jest w FM 08, tylko nie nie było mowy o renomie klubu, natomiast jak najbardziej wiadomość "zadowoleni ze stylu w jakim prowadzę drużynę" była na porządku dziennym. Jeśli chodzi o reputację to ona wzrasta prawie zawsze, nawet jeśli się wygrywa pojedyncze mecze ligowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...